Útok na Mistra: Jakeš odtajnil fakta o Gottovi! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 23. dubna 2024

Svátek slaví Vojtěch, zítra Jiří

Útok na Mistra: Jakeš odtajnil fakta o Gottovi!

Opět se bude propírat dávná minulost. Nemocný Karel Gott (76) se stal terčem spisovatele a fotografa Jiřího Zídka (48). Ten kvůli detailům podpisu Anticharty dokonce oslovil komunistického pohlavára Miloše Jakeše (93).
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

bohatypoodnikatel
13. 08. 2017 12:46

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

hejpockej
16. 10. 2016 04:21

No a co jako meli delat? Zalezt do ustrani a dopadnout jak Kubisova? No to by nam teda ohromne pomohlo. To by bylo veselo, ze? Zivot za komacu by byl pak uzasnej a zabavnej, ze? Bez Gotta, Mensika, Stajda, atd. Vsichni povinne trpet, jiste, tak je to spravny. Nezpivat a nehrat. Jen doma truchlit a bojkotovat. Pekne dekuju! Tak takovej zivot se strcte nekam! Oni vedeli, ze jejich podporu narod potrebuje, proto podepsali, protoze bez nich by nas narod byl v prd**li.

petrmetr
12. 08. 2016 19:27

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

xcarodejka
21. 02. 2016 11:17

Opakovaný slavicí úspěch jaksi napovídá, že nám Gottové asi i postačují. Většina občanů nedosáhla / ještě ani dnes/ k e Karlu Krylovi. Pohodlý, unavený, povrchní, opatrnický a laxní přístup velké části občanů se odráží samozřejmě také v politice. některým to tak vyhovuje.

6010
19. 02. 2016 12:57

Pane Zídku, dejte panu Gottovi pokoj, potřebuje klid.Já jsem například ráda, že mu tenkrát to zpívání nezatrhli, jenom jsme na tom všichni vydě­lali­.Obšťas­tňoval nás svými písněmi, v té neutěšené době.Nechte ho vklidu, to ho chcete zabít či co?
Dejte se do holportu s Jakešem a neotravujte nás svými plky.

joudajoudovy
18. 02. 2016 07:41

sorry, mistre!
jakes neodtajnil nic noveho, existenci zaznamu ze zasedani umelcu v narodnim divadle videl kazdy, jak v minulosti, tak i z tv archivu.
jen me dojima, jak vsichni umelci po sametu kriceli, ze oni jsou ti pravi bojovnici proti rezimu.
naplnene korytko nehledi na vladu jedne strany ci koalice v udajne demokracii.
proc to umelci konecne nepriznaji?
je prece samozreme, chteli-li verejne ucinkovat, museli byt kadrove provereni.

mandat
19. 02. 2016 11:15

Presne tak.Spousta umelcu se toci,jako fouka.Hlavne, ze oni z toho maji prospech.

-bello-
18. 02. 2016 00:55

paralenka
hele ono to bylo asi všude jinak..Doba byla holt taková.
V mladické nerozvážnosti a vzdoru mnozí podepsali Chartu , jako např. úplné politické střevo a blbka Kubišová, která si z toho pak udělala celoživotní ideu svého politického odboje a strádání uměleckého , ale nedělala nic, dřepěla v kanceláři a podnikoví komunisté jí dali byt.
Pak byli takoví co se báli a stáli u zdi a ti byli a zůstanou připosratí za každého režimu.
A pak byli ti, co měli stranické knížky, ale nikomu neškodili a měli je třeba proto, že nechtěli ztratit práci, kvůli který studovali , ale byli vlažní k státu . A pak byli ti, co knížky neměli a nadávali a nějak jim to prošlo.
A zvláštní byli ti jako Gott , protože když musel tak musel, ale nemusel to tak prožívat , a to ani z tý tribuny , ani při vřelém objímání fousatých straníků , to mohl vždy trochu uhnout, aby dal najevo tohle musím ale bude po mým ! a taky nikdo ho nenutil rajtovat jak trotl v Ein Kesel Buntes . On jel s proudem mocně !

U mě skončil,když se - on plamenný antichartista - sčuchnul s chartistkou Kubiškou která podrazila Vondráčkovou a vystartil proti Vondráčkové a nepozval ji na svoje narozeniny do Lucerny.Za Martičkou stáli sluníčka a ty si Gott nemůže rozházet, zejména když potřebuje " projekty " co " mají duši " , např. Decibely lásky , haha haha
Gott ví s kým táhnout za provaz, o tom žádá.

mekanikk
19. 02. 2016 11:26

BELMEKU čili -bello- manželka tě našla coby bela-donu v magazínu "PROŽENY" tam ti vyhovují hlavně diskuze o sexu! Taky si tam píšeš sama se sebou, styl psaní, sloh no jsi to ty!

Ararat najdi si tu VAGÍNU i tam to se pobavíš!

-bello-
20. 02. 2016 01:17

mekanikk
věř, že je mi srdečně jedno, co ty a tvá stará pátráte a vypátráte

rumungro
18. 02. 2016 00:30

amplitudo,- na koho cílíš ?

rumungro
18. 02. 2016 00:00

Není prvním pisálkem, který se stal pro peníze krysou ze stoky, tahle krysa ale parazituje navíc na dnes už starých a nemocných lidech. O jeho amorálnosti svědčí i to, že koho takovy věci zajímají, tak si je prostě vygůgluje.

ellenic
18. 02. 2016 00:08

rumungro Jo a ještě otravuje Jakeše .

danyka
17. 02. 2016 23:56

Nikdo nemůže za to, v jaké době se narodí. K.G., pokud chtěl zpívat, jisté věci udělat musel. Tak, jako každý, kdo v té době žil. A zpětně pamětníci říkají, že bylo líp, než dnes.

dokola
17. 02. 2016 23:30

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

paralenka
17. 02. 2016 19:37

Kdo jste bez viny ... Komu z vás přísluší soudit jiné? Pokud ti lidé někomu průkazně ublížili, pak ano. patří před soud. Ale kdo soudil Jakeše a Štrougala, kteří si v klidu užívají důchodu? A ještě bude ten senilní stařík vytahovat na druhé, co sám zavinil!!! Až budete mít zkušenost s výslechem na StB a budete se třepat o děti, protože jejich zploditel emigroval, pak komentujte! Není vaší zásluhou, že jste mnozí tenkrát nežili a nebyli postaveni před volbu jako Gott! Já jsem nebyla důležitá tak, aby mě nutili cokoliv podepsat, ale vím, jak to bylo v práci - ředitelka ve vedení OV KSČ, delegátka XVII. sjezdu strany a takovou ostudu měla mezi podřízenými!!! Chlap si dovolil zavolat ze "západu" a ona měla málem infarkt . Přesto nemám právo plivat po lidech, kteří cokoliv podepsali, protože byli pod nátlakem!!! Řaďáci jako já nebyli zajímaví ani pro tehdejší režim, tedy kromě korespondence a zabavení valut z výživného !

amplituda
17. 02. 2016 18:06

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

dokola
17. 02. 2016 23:38

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

-bello-
18. 02. 2016 00:58

dokola
mínus jeden, tj. já.
Nevím proč a za co bych si já Gotta proboha měla vážit?
Jsi normální?

ellenic
18. 02. 2016 00:11

amplituda Karel Gott je stokrát větší charakter jak Ty. Pochybuji, že Tebe si tady na diskuzi vůbec někdo váží. A co si zasloužíš Ty, kopnout kamsi, nic jiného.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.