Tlustá dívka zaujala svět: Víme proč! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 20. dubna 2024

Svátek slaví Marcela, zítra Alexandra

Tlustá dívka zaujala svět: Víme proč!

Dvaadvacetiletá Dana Falsetti ukázala, co jí pomohlo zbavit se záchvatového přejídání se a naučilo ji to milovat samu sebe. To, co dokáže, vám vyrazí dech!
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

DutchSchulz
12. 02. 2016 21:14

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

-bello-
12. 02. 2016 22:05

dutchschulz
je tam značka firmy wood , hledala jsem je jich ale moc.
Asi dřív prodávala dřevěnou ( dřevodýhovanou ) podlahu a mezitím si zadarmo v prostorách firmy střihla střihla vedlejšák.Co projde v Anmglii, neprošlo by tady.

anka
12. 02. 2016 15:08

Dana uz zhubla hodne kilo, dela co ji bavi a pritom ji to i zivi. Ja si myslim, ze je to uspesna kombinace. A i kdyz ma Dana stale par kilo navic jak tu nekdo vypichuje, je spokojena a v pohode - a podle me to je to nejdulezitejsi.

DutchSchulz
12. 02. 2016 08:25

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

anka
12. 02. 2016 14:54

za vasich mladych let 55 lete zenske vypadaly jako babky s trvalou na hlave, a podivejte se dneska -zenam 55, 60 a vice - jak nektere vypadaji bajecne a jak se dobre citi. Pece o zdravi se vyplati. Za vasich mladych let lidi umirali na cukrovku a podivejte se dneska. Z meho pohledu, ti kteri se behem sveho zivota venuji sportu i sve dusi jsou fajn, Je uzasne vide zeny pres 70 let, ktere jeste chodi na pul uvazku do prace, maji spoustu konicku,pratel, sportuji a jsou spokojene. Az jednou budu stara, taky bych si to takhle prala. - Zkuste to, zacnete se hybat - dostane se vam tolik endorfinu do mozku , ze misto stareho negagivniho muze - tu bude muz novy - plny optimismu a sily. Preju vam hezky den.

DutchSchulz
12. 02. 2016 20:51

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

-bello-
12. 02. 2016 23:55

s Čínou , Tibetem a asimilací je to trefa !

-bello-
12. 02. 2016 23:38

anka
vezmu-li fotky naší rodiny a dobu 30. let a pak dobu let 60. ( Starci na chmelu např.), tak holky byly krásný, nosily krásný sukně a šaty , nosily klobouky a jehly a pak i džíny, malovaly se a byly mile ženské.Měly plochá !!! břicha, většinou štíhlá těla a chodily s hlavou nahoru, protože všechny četly, že ladná chůze se pěstuje s knihou na temeni .A když kráčely v jehlách , tak propínaly žensky kolena a měly vypnutá prsa a sváděly chlapy, protože pro to se narodily.
A ven by nikdy nevyšly ve špinavých botách.
Diabetu bylo málo a vysokého cholesterolu taky. .Zjisti si proč.
Hodně současných holek ve fitkách cvičí pekáč buchet, příčný břišní svaly , dělaj ze sebe chlapy a taky tak mluví. A protože nejsou z dob minulých o ladné chůzi nic nevědí a tak chodí s pokrčenýma kolenama asi tak , jak žirafa. A chlapi jsou divní, když se jim to líbí .
Trvalá frčela všude na světě, v 50. létech nosily ženský šátky i hubertusy ( ale jen některý) a koneckonců v USA taky.Žádný komunismus pravou ženskou nedonutil frknout si na hlavu šátek, anebo jen jen na chvilku a za rohem sundat. ( Co nedokázal komunismus dokáže za chvíli arabský džihád ).
Jsem Evropanka , kořeny nemám Blízko ani zadně Východní. . Asány ( a třeba i zasány ) mi nic neříkají , zírat směrem na východ po ránu mě ani nenapadne, sednu dám radši hrnek až 2 kafe , tím nakopnu metabolismus adekvátní mému geografickému pásmu. Zaobírat se jing jang stravou by mě zabilo, nejsem blbá , ty lidi jsou otroci času.
Power jóga v rukou mistra ti narovná tělo, ale to musí být zdravý. Ta holka evidentně zdravá dost není.
Mně se to taky nelíbí! Je to prostě hnusný tlustý tělo,pro který není jediný rozumný důvod ho obdivovat. Pro mě je ale odpudivá.
Výkonně jsem sportovala, bez fitka nevydržím a tohle neustojím přesně tak jak dutchschulz.

-bello-
11. 02. 2016 22:51

Krucinál jsou jistý meze
Je mi fuk, že tlustoprdky si myslí, že je "in " se ukazovat.Opruzený stehna, to je hnůj co si můžou nechat pro sebe FUJ!

ararat
12. 02. 2016 10:26


Marfušo,ano a tak vypadáš i TY..ano je to FUJ

fiat
11. 02. 2016 13:40

To by ovšem nesměla byclet na dětském hřišti, kde je několik metrů od oken ložnice velký tobogan. Radnice Praha 11 je ovšem v pohodě. kde asi bydlí tamní pantátové, že?

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.