Hvězda Ulice Hrušínský ml. (69): Víme, kolik má důchod! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 24. dubna 2024

Svátek slaví Jiří, zítra Marek

Hvězda Ulice Hrušínský ml. (69): Víme, kolik má důchod!

Mnoho herců v důchodovém věku naříká, že mají malý důchod. Rudolf Hrušínský mladší nenaříká, ale raději se dál věnuje práci. Jeho důchod totiž není nijak vysoký a jeho koníčky jsou poměrně nákladné.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

fidik313
05. 02. 2016 11:47

To samé Obrmajerová ta taky furt brečí jak má málo peněz na žití.Dokonce si musela sehnat menší byt než měla na Vinohradech Krampol si taky stěžuje jak bydlení v Pařížské ulici nemůžou utáhnout a to jsou na to dvaŽe by rčení chudej jak herec začalo platit?

pelagie
05. 02. 2016 09:51

To se mi nezdá " skoro" 10.000,-Kč, tak to si všechna léta neplatil sociální a všechny výdělky mu šly do štrozoku... všichni ti umělci pořád žehrají, že mají málo ... a kde tedy nahrabali na ty svoje majetky, to by mě zajímalo, vlastně ani ne.. teď se dědek ukazuje v Ulici a je mi protivnej...

joudajoudovy
05. 02. 2016 08:31

nojo, kdyz se neplati odpovidajici socialni pojisteni a nepriznaji se prijmy z podvodne galerie, tak at se pan herec nedivi.
na druhou stranu ma jiste slusne honorare a duchodek je prilepsenim na ciga a rybarske pruty.
kdyby to mel kazdy starobni duchodce, bylo by hej!

bb88
05. 02. 2016 06:34

Jsou lidi, kteří vydělají 13-14 000 korun. Tak sis ještě mohl šetřit.

-bello-
04. 02. 2016 17:23

Asi si spočítal, že je pro něho lepší nenapracovávat ( kdyby ano, tak po 2 letech má podstatně víc).Holt si nechá důchod vyplácet jako bonus k své seriálové práci. Vadí mi, když tihle seriáloví přiznávají před národem ( a nemusí , nikdo je nenutí ale chtějí!) svoje desetitisícové důchody , ale daňová přiznání za léta v seriálech do placu nehodí, co ? .
On má nákladné koníčky, pro mě zas by byl totální "náklad" (nálož jak dělo ) , sledovat srajdy v kterých on hraje, nebo jít do divadla, kde on hraje .

anka
05. 02. 2016 14:52

Ja jsem ho nahodou v divadle videla, a byl to herecky koncert. Samotnou me to prekvapilo. V te dobe mi doslo, ze ma hlas stejny jako *** a stejne tak miminku. A v jakych -***- podle vas hral : Postriziny, Obecna skola, Slavnosti snezek.....a ze hraje v novych ceskych serialech, proc by ne. Dobre si v nich vydela, ma praci, konktakt s kamarady a nekdo se v Cesku na to divat musi, jinak by to nenataceli...

jardavozembouch
04. 02. 2016 15:36

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

hufnagll
04. 02. 2016 17:38

Pokud je známo Hrušínský rybaří a to není tak nákladný koníček zvlášt když cajk podědil po otci a těch pár háčků které musí občas koupit není taková položka,rousnice si nakope zadara.

jardavozembouch
04. 02. 2016 15:25

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

gevara
04. 02. 2016 14:35

Nejspíš šidil daně u důchodového zabezpečení a také zdravotní pojišťovnu.Měl jsem příjem cca 20.000 jako OSVČ,platil přesně podle výdělků a důchod nyní pobírám 10.800 +40 Kč od Sobotkovy vlády.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.