Kosmetická „rychlovka“ až z řeckého Korfu od naší čtenářky Evy (41): Tělový peeling s vůní kávy! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 25. dubna 2024

Svátek slaví Marek, zítra Oto

Kosmetická „rychlovka“ až z řeckého Korfu od naší čtenářky Evy (41): Tělový peeling s vůní kávy!

Na řeckém ostrově Korfu žije Eva Nechvílová (41) již osm let, jinak se ale ráda vrací do Česka. „Při svém vánočním pobytu v Brně jsem objevila ve vašem týdeníku NÁPADník, velmi mne zaujal. Bydlím na Korfu, kde sbírám bylinky, obzvlášť oblíbený mám měsíček, který tady všude volně roste. Bylinkaření je můj koníček, tak bych se s vámi ráda o některé recepty podělila,“ napsala do redakce Aha! pro ženy. Jako poslala návod na tělový peeling. „Je ze surovin, které má každá žena doma a během dvou minut je hotový,“ dodala paní Eva, která na ostrově pracuje přes léto jako průvodkyně. 
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

paralenka
26. 01. 2016 19:39

Ten "nápad" je dávno na netu. Osobně ho využívám vždycky po návštěvě kolegy, který pije jen lógrovku a já netuším, co se zbylým mletým kafem. Našla jsem před několika roky jako domácí peeling bez problémů! *htt­p://ww­w.kon­dice­.cz/20­13/01/­jak-si-vyrobit-domaci-peeling-na-tvar-i-telo/*

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.