Sexbomba Babůrková po 5 letech na očích veřejnosti: Jak dnes vypadá Miss z roku 1992? | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 23. dubna 2024

Svátek slaví Vojtěch, zítra Jiří

Sexbomba Babůrková po 5 letech na očích veřejnosti: Jak dnes vypadá Miss z roku 1992?

Z jevanské vily po většinu roku nevytáhne paty, kvůli vánočním trhům v centru Prahy ovšem udělala Pavlína Babůrková (42) výjimku. Spolu s rodinkou vyrazila nasát atmosféru a ochutnat trdelník.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

kiwi65
30. 12. 2015 22:18

Modelína vypadá jako každá druhá baba kterou potkám na ulici.

-bello-
31. 12. 2015 14:05

mloldelína má pěšinku, na které je vidět, že už je šedivá.Chtělo by to barvu

antonuis.j
30. 12. 2015 16:08

Belmek se zase rozkecal, bába si cucla tuzemáku a rozjela si fantastické představy, které tu musela vypsat. Pane jo, ta debilita z ní přímo tryská, deprese z opuštěnosti, šerednosti, tloušťky a chudoby u báby belmek vyvrcholila. Mmch má další nick, chuděra stará rozbředlá primitivní. Její lži a báchorky o mekovi a kamarádce terině jsou už studijní materiál pro celé konsilium psychiatrů. Jen tak dál, chorá bábo blbko belmeku, ty bezmozku s IQ lejna na chodníku, pokračuj, je to sranda, debile. ;-D ;-D ;-D

stekajicikocka
30. 12. 2015 13:17

Lucie Bílá asi zmarnila jistou šanci, ale zřejmě je to dáno osudem
/ povahou/, a z dané cesty nelze sejít. Nicméně jednoho syna má ,a v profesi je veleúspěšná. Dnes už nic nevrátí, to nikdo....

-bello-
30. 12. 2015 10:58

Na jednu stranu ji Kratochvíl L. Bílé kariéru nastartoval, ale současně chtěl hodně dětí .A to chtít od ženský , který najednou leželo Česko u nohou asi těžko jde.Babůrková přišla ve správné době na správné místo a je z toho rodina. .Nemůžu říct, že bych až tak fandila matkách roditelkám, co uzavřou doma a na vlastní život se vykašlou.Je to ale její. (Nevyrůstal Kratochvíl v děcáku ? , proto velkou rodinu ?)

jity
30. 12. 2015 11:25

Kratochvíl nevyrůstal v děcáku, ale byl jednou v pořadu Pošta pro tebe a hledal bráchu a otce. Jeho rodiče byli rozvedeni a jemu zemřela maminka, sestra a on toužil po nějakém svém příbuzenstvu. Možná i proto chtěl mít velkou rodinu, stýskalo se mu po svých blízkých a on miluje děti, tak mu nevadí jejich počet.

mekanikk
30. 12. 2015 17:53

ty -bello- čili BELMEKU děti nemáš viď? Buď jsi jalová nebo se nenašel nikdo tak statečnej aby tě oplodnil...Podle tvých keců bys ani dobrá matka nebyla, ty vlastně nejsi dobrá k ničemu, jsi jen smrad který po tobě vždycky zůstane. Přepni se na Oxynu nebo meka a rozjeď to! POCHVO!

antonuis.j
30. 12. 2015 22:04

Kde by belmek vzala děti? Vymyšlený mekanik jí je neudělá - sama se udělá, ale děti nezplodí, leda by byla samoprašná.

antonuis.j
30. 12. 2015 22:06

kurník - samosprašná - vypadlo mi S

ararat
02. 01. 2016 15:23

toníčku ona je i babičkou...chudák děti,snad nečtou co tady věčně píše

delphina
29. 12. 2015 20:41

Paní Kratochvílová má po 5-ti porodech postavu,že by lehce strčila do kapsy o generaci mladší....Zˇe není posedlá vlastním zjevem a má jiné priotity než drtivá většina tzv.celebrit,jí budiž jen ke cti.Nemá na sobě tuny make-upu,neběhá po plastikách,netrpí nad pribývajícími vráskami....Pořád lepší než být za trapnou stárnoucí Barbie a zuby -nehty se cpát do bulváru... kdo jí zahlédl ve skutečnosti na vánočních trzích,potvrdí,že je to stále pěkná ženská.

zzapp
29. 12. 2015 20:40

Nooo, ona ví proč se vyhýbá bulvárním rypákům s foťákama, má svůj klid a fajn rodinné zázemí.

antonuis.j
30. 12. 2015 16:14

jity
29. 12. 2015 19:12

Babůrková při volbě miss to řekla hend jaké má priority, mít velkou rodinu a hodně dětí. Přeji ji ať má z těch dětí radost a jsou všichni zdraví.

smazan_20160509
29. 12. 2015 17:11

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

antonuis.j
29. 12. 2015 17:41

Teď s tebou musím souhlasit, je to pravda. Lucii jsem docela míval rád, ale zprotivila se mi, i zpěvem. A už mě nebaví se furt hádat, končím s tím.

-bello-
30. 12. 2015 12:28

teri ahoj
taky ti přeju bouřlivého Silvestra a v r. 2016 zdraví a lásku.
S mekem je to OK. Máme telef., mail, fotky a nedávno mi přes 2 hod. po telefonu spravoval notebook, protože jsem si ho zasvinila blbostma a stávkoval. Mek je mladej, urostlej a bezva chlap.Má krásný rty a úsměv a je chytrej a na nic si nehraje ( a že by mohl !).Víme toho o sobě hodně, fakt hodně.
Přemýšlím, jak to setkání s tebou zařídit.S mekem to bylo jednoduché, stačilo od jisté doby a na popud zdroje z youtube počítat jisté věci a bylo z toho tel. číslo.Přemýšlím o "trnkovém keři ".....
Tak prosím odtud neodcházej, stejně je to návykové Ten hnůj časem buď vyhnije sám, nebo si bude povídat sám .
Dyť se jen podívej na ten nick antonius j. Přišel nedávno údajně jako " nový " člověk a jakoby se rozhlížel a byl jakoby za slušňáka , ale byl za blbce, neb první co komentoval bylo, že vidí jak se lidi naváží do tebe a do mě.A tohle přesně byl startovací počin , příprava půdy k útokům.
Ihned jsem ho poznala a on bleskově otočil .Holt přirozenost hnoje zvítězila a pak to dorazil , když ve spojitosti s tebou vytáhnul historicky zapomenuté nicky oxalis a spring , což úplně nový jedinec na diskuzi sotva může vědět.
A tak je to i s těmi dalšími samonasírači tady, co sem chodí setřást svou frustraci.
Tak pryč nechoď.Jsou tady i lidi normální .A stejně se vždycky odhalí kdo je kdo. Dyť má každý svůj syntax .
Měj se krásně, fakt zůstaň. , Je bezva, když tady jsi.
Jo, četla jsem tvé vyj. k bábince z Ostravy.Ta má plot kam vleze .Tak po sobě pak maže , zato tady si jako ararat užívá síň své slávy , sopka vyhaslá nechutná

mord
30. 12. 2015 15:05

Moc ti to zase blaboli bellmeku je cas popadnout smetak

ararat
02. 01. 2016 15:25

co to tu mektáš Markéto,ty sama na netu naháníš zajíčky,jenže ona na to má ale ty jsi za zenitem ze svou postavou a blbým zdravím

danuska555
29. 12. 2015 16:18

Baburka je porad kost za to krata vypadá jak bezdak, starej osklivej, sedivej plesnivec

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.