Tajemství, o kterém Daniel Hůlka nemluví: Sex s Gondíkovou! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 19. dubna 2024

Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela

Tajemství, o kterém Daniel Hůlka nemluví: Sex s Gondíkovou!

Oba o své dávné lásce zarytě mlčí. Daniel Hůlka (47) a Adéla Gondíková (42) v sobě našli po studiích zalíbení. Ani jeden to ale nehodlá přiznat. „Muž o dámách nemluví,“ drží se gentlemanského pravidla zpěvák.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

antonuis.j
19. 12. 2015 12:31

Belmeku, bábo tlustá, tobě už žilka praskla dávno, co, uklízečko z fitka. Piš si tu dál sama se sebou, ty žumpo mekaniku a rádobyslušná bábo bello. Jsi ohyzdná tlustá stará primitivní dementka.

antonuis.j
19. 12. 2015 09:57

Belmeku, ty bábo uklízečko z fitka, jasně že když se přihlásíš jako bella, tak pohlavními orgány nehážeš, ale coby mek neustále, ty blbko tlustá chudá a ohyzdná zapšklá. Ty chorá bábo, to co nadatlovala, jsou TVÉ problémy, socko jedna primitivní, já jsem tu jen za sebe a sprostě nepíšu a nepsal jsem nikdy, nemám to zapotřebí, jako ty, hnusko. Tys tu známá všem coby blbka, která si vymyslela virtuálního meka a píše si tu sama se sebou, zhovadilko škaredá a tučná,

mekanik
19. 12. 2015 11:45

antonius-praskne ti žilka ararat nerozčiluj se blbko ožralá

-bello-
19. 12. 2015 12:18

antonuis.j
nebuď labuť, morde.
Jak říkám, kanál jsi , čus

mandat
18. 12. 2015 21:20

Hulka je Bohem a co dela nebo nedela je jeho vec.

vuhp
18. 12. 2015 16:16

Hůlka byl kdysi nádherný chlap. Bohužel dnes bych si o něho neopřela ani kolo.

antonuis.j
18. 12. 2015 15:57

Belomekaniku neboli belmeku, to ty jsi sprostá a hážeš sem názvy pohlavních orgánů, ne já, já sprosté výrazy nepužívám. Ty tu věčně sprostě nadáváš, kanálie, když se přihlásíš jako mekanik.

-bello-
19. 12. 2015 02:10

antonuis.j
podívej, objevil ses převlíklej, a náhle jakoby uhazenej.Ale na mě nemáš, věděla jsem ihned co za matroš mám proti sobě.
Jsi prostě kanál neukojenej , společensky nedoceněný , závidějící a záštipln mord!!!
Čus
PS. Podruhý ses seknul
nikdy nejsem sprostá ?!, což se tady blbe ví. Blb v tvém případě není sprostota, to o je kategorie
Na pohlavní orgány tady máš eisebergra a ararat a sebe.

ararat
19. 12. 2015 15:49

SUMO MARKÉTO, A CO BUDE DÁL,JÁ NEJSEM TONÍČEK...ALE TOBĚ COBY JEDNODUCHÉMU ČLOVĚK TO STĚŽÍ VYSVĚTLÍM...
ŽE TADY URÁŽÍŠ A JSI SPROSTÁ JE EVIDENTNÍ
****­******­******­******­******­******­******­***
Screen ...DĚLÁŠ?

-bello-
18. 12. 2015 15:33

Pane bóže, kdyby každý měl vyprávět s kým chodil! Co je na tom divnýho ? Byli spolu, rozešli se no a co ?Napsat o postelových intimnostech si každý rozmyslí, soudně by to prohrál
Nemají to jednoduché, znají jen lidi z branže

svatadala
18. 12. 2015 13:10

Copak Aduš, dá vždy, každému, kouká jí to z očí. Klidně odtáhne chlapa od rodiny a dětí a dá, kde se dá. Je to k nepochopení, co na ni chlapi vidí, vyzáblá, vychrtlá, ošklivá s vyvalenýma očima, no fuj, ani opřít kolo. ble, br

Ewwa
24. 02. 2018 18:52

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

antonuis.j
18. 12. 2015 11:59

Já jsem nesoudil, pouze konstatoval fakt, je mi to fuk - ať se tam třeba páří sourozenci, jejich věc.

ararat
18. 12. 2015 12:30

antoníne konstatoval fakt?....cožpak vy o tom něco víte,více než bulvár?
nějaký fakt můžete konstatovat,v momentě že vy osobně můžete tohle dokázat,nějakým faktem a nikoliv doměnkou

antonuis.j
18. 12. 2015 12:37

Já si můžu konstatovat co chci, proto jsou zde ty diskuze. A pokud Vás to deptá, radím Vám sem nechodit. Nic sprostého jsem nepsal. Ale jak vidím, Vy se nenavážíte jen do Bello a teryiaki, ale do všech, Nechoďte sem, nebo Vás trefí.

smazan_20160509
18. 12. 2015 13:43

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

mekanik
18. 12. 2015 14:18

teri-ararat a antonius je jedna a ta samá osoba.ararat si dělá alibi že nestřídá nicky.doufam žes ji na to neskočila bábě praštěnej.čus

antonuis.j
18. 12. 2015 15:01

Nesuď zase podle sebe, belo, já s ararat nemám nic společného, a nejsem jako ty. Ale paranoikovi to nevysvětlím takže si mysli co chceš, třeba že jsem všichni.

-bello-
18. 12. 2015 15:39

antonuis.j
Nesuď zase podle sebe, antonie j. , já nejsem jako ty.
Mekanik a teriyaki jsou samostatné , na mně nezávislé osoby.
Ale paranoikovi to nevysvětlím , že ?
Takže si mysli co chceš, třeba že jsem všichni.
O tobě vím, že ve vyjádřeních vůči mně dokážeš být sprostý jak stoka.To se mně hnusí!

mekanikk
18. 12. 2015 20:36

že se dohaduješ...ONO to není jen BELMEK to jsem si jist

chtělo by to popis vánočních darů nebo opulentní hostiny, tohle je slabota, BELMEK nějak povolil

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.