Rakovina Karla Gotta (76) útočí: Porucha řeči! A už vybírá paruku | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 19. dubna 2024

Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela

Rakovina Karla Gotta (76) útočí: Porucha řeči! A už vybírá paruku

Vždy si na svých vlasech a účesu tolik potrpěl! Karel Gott (76) bojující s rakovinou mízních uzlin ale v minulých dnech udělal nečekaný, ale zároveň statečný krok. Během druhého cyklu chemoterapie vzal v nemocnici strojek a oholil si zbytek už vypadávajících vlasů!
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

kiwi65
11. 12. 2015 18:40

Při péči jaký se mu dostane nemám strach o slavíka.Jen kdyby na takovou péči měli nárok všichni nemocní.

mirkazam
11. 12. 2015 07:02

Myslím,že trochu diskrétnosti by neuškodilo....

-bello-
11. 12. 2015 14:28

hm, a co tu pak budeš chtít číst?
Zn. jeho zubní pasty ?

drobenakulata
10. 12. 2015 22:03

ja cekam kdy bude tady aha psat o tom jakou ma Gottak stolici

stekajicikocka
10. 12. 2015 14:12

Nevím tedy jak teď, ale před dvacetipěti lety měla na paruku zdarma právo každá takto nemocná osoba.Dávaly poukazy. Maminka jí nakonec nepotřebovala, protože jí vlasy nevypadaly. Zajímao by nás, jak se léčba konkrétně změnila v horizontu třeba těch dvaceti let, jestli se stále dávají cytostatika/ bývaly to nějaké mužské hormony/ a jak se v tu dobu třeba léčilo na západě, zda je to nyní více stejné u nás a tam, jelikož někdoé třeba zvažuje kde se léčit a zda si nechat přivést lepsí léky, atd. Píší se jjen jakoby pavlačové klepy, a tak je to ve všem. Takto se sestavují zprávy, a podstatné informace s eobčanovi dávají jen omezeně nebo opožděně.Každý si sám zjišťřuje to imono a mnohdy je nevědomnky poškozován i od institucí.

-bello-
10. 12. 2015 11:56

Gott chce !!!!, aby se o něm psalo , kdyby nechtěl zarazí to z fleku! Cíleně připravuje davy na to, že bude na nějaký čas jiný a že chce např. paruku, což je OK.
Boris Rösner i Bartoška to jako chlapi pojali jinak a chodili holohlaví a opuchlí a lidi to taky brali .
A Rösner měl tak neskutečné charisma, že bylo úplně jedno co s ním chemoška provedla..Vešel-li on někam rozklepala se ženským kolena. Gott je zpěvák na jedničku, ale je to chlapík od všeho kousek, charisma pro mě nemá .Je jak Kája Mařík, maminka ho musí vodit furt za ručičku.Gottové se fakt divím kam dala oči.
Gottovi ale přeju, aby se z toho zdárně dostal.

qwertina
10. 12. 2015 23:04

ivoadler
10. 12. 2015 11:18

Že má problémy s řečí bylo vidět už na Slavíkách. Ale nikdo o tom nepsal. Mistrovi se nesmí ubližovat. Ale hlava furt dobrý.

antonuis.j
10. 12. 2015 10:41

To už je fakt moc! TO hodlají ***amotní pisálkové popisovat každý detail léčby? Tohle snad už je trestné, ne? Chápu, že pojem novinářská etika jim nic neříká, když nejsou novináři ani omylem a navíc ani nedodělali základku, ale tohle je fakt síla a otřesné!! Pan Gott by měl mít klid na léčbu a ne být jako zkoumaný objekt debilními hovádky z bulvárních redakcí sledován - no, jako pokusný králík! Rozhovor z Bildu budou tito ***amotu dávkovat jak vidno ještě dlouho. Jen aby stejná nemoc nepostihla je, to by byla paráda, co??? A jak byste se popisovali, vy zhovadilí dementní tvorové!

egyptanka
10. 12. 2015 10:32

Je to standardní vývoj léčby. Nenašla jsem nic,co by mě překvapilo. Ale bulvár mu nedá klid že ne? HYENY!

vydedena
10. 12. 2015 14:04

To je daň za slávu sestro. Já jsem měla kdysi jakési možnosti u filmu . Sláva je ale pro exhibicionisty a někomu nic neříká, zatímco jiný jí obětuje zcela všechno. Nyní dostal nějakou šanci, ale možná o tom neví....

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.