Hloupý Honza? Ne, Ransdorf! Takhle se pro miliardy nechodí! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 25. dubna 2024

Svátek slaví Marek, zítra Oto

Hloupý Honza? Ne, Ransdorf! Takhle se pro miliardy nechodí!

Jako hloupý český Honza musel Švýcarům připadat europoslanec Miloslav Ransdorf (62, KSČM). Ten se totiž jen tak, navíc ještě s falešnými dokumenty, vypravil se třemi slovenskými kumpány do tamní banky jednat o osudu konta s miliardami.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

kajman1
15. 12. 2015 07:29

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

milrena
13. 12. 2015 15:21

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

-bello-
12. 12. 2015 22:57

Já tomu vůbec nerozumím.
Uvidí se , co z toho vyleze.Je fakt, že si se svým bankéřem musí člověk sjednat schůzku a vymezit si kolik cca času jednání chce , jinak to nefunguje ani tady, nejen ve Švýcarsku. Šel je tam popohnat osobně jako, že je EU komisař a oni padnou na zadek?
O reputaci Česka se nebojím .
Takových zválených Ransdorfů, nahatých Topolánků, ožralých Kalousků a od vajec pokecaných s motejlem na uchu Schwarzenbergů mají EU vlády mraky .
A to si ani Vopěnkovou nenabrnkli

ararat
13. 12. 2015 13:36


-bello-Markéto,to jsi zase vyplodila blbostí..ach jo,když si sjednáváš schůzku na bance ze svým bankéřem,tak nejdeš vybírat hotovost,ty pako,to se dojednává úplně na jiným principu
je vidět že o tom nic nevíš

-bello-
14. 12. 2015 00:15

ararat

já jsem napsala, že tomu nerozumím.Čti pořádně !
Ne , já nikdy nechodím vybírat hotovost.Proč bych to měla dělat? Finance se řeší převody .
To, že ty čekáš ( jak buran Ransdorf ) s číslem frontu u přepážky je tvoje věc .
A nepíše se Na bance, ale V bance , blbko, .
čus

ararat
15. 12. 2015 20:21


no já vím Markéto že tě iritují maličkosti.
Finance se vždy neřeší převody a někdy se finance vybírají...ale to ty nemůžeš vlastně vědět,páč nedisponuješ z financemi V bance
ty nechodíš do banky,ale na úřad práce pro dávky a to je taky jiná forma jak si chodit pro peníze...nu což banka není pro lidi jako jsi ty

oldedek
12. 12. 2015 14:05

Ten blbec nás už má všechny "na háku" . Z Europarlamentu prej vyhodit nejde, na KSČ mu vůbec ale vůbec nezáleží a tak se klidně muže všem posmívat na tu svoji křivou hubu a může se dát třeba k Němcům. Jeho eurodůchod zůstane i kdyby se Vojta postavil na svojí červenou hlavu už navždy 400.000/měsíčně - á fertik...

villi
09. 12. 2015 11:51

TY DEBILNĚ IDIOTSKÝ BLESKUKTERÝ MNE S RADOSTÍ CENZURUJE,KOUPENÝ VŠEMI VLASTIZRÁDNÝMI ZLODĚJI TOHOTO PROHNILÉHO VLASTIZRÁDNÉHO STÁTU,PROSAZUJÍCÍ CENZŮRU MÉHO PROJEVU POTŘEBUJÍCE SI UPEVNIT SVOU POZICI NA TRHU CHAOSU SE RADŠI STAREJ O VÝSTAVBU TOVÁREN PRO NAŠ PRACOVNÍ TRH A POSÍLENÍ EKONOMIKY TOHOTO STÁTU !!!

ellenic
08. 12. 2015 15:48

Ten Ransdorf vypadá úděsně, co ten flek na té košili ? A tohle vzezření je europoslancem . Bože, ty to vidíš a nic s tím neděláš?

raspina
08. 12. 2015 13:27

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

smazan_20160509
08. 12. 2015 10:51

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

joudajoudovy
08. 12. 2015 07:59

zadny hloupy honza!!!
pouze obycejny podvodnik, ktery jednal za vidinou velkeho baksise.
nic vic, nic min...
bohuzel, jak se nekolikrat osvedcilo v nasich luzich a hajich, tomuto previtovi nebude nic dokazano, viz akce "kristalove ciste", a bude si vest svuj zivot "poctiveho" obcana, ktery se udajne stal objeti.
z techto obeti, si ceska republika muze vystavet okresni mesto.
verim, ze bozi mlyny brzy zasahnou, a to i na jejich pomahace z rad zametacu pod koberec.

honza54
08. 12. 2015 06:28

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.