Ransdorf je na svobodě: 9,5 miliardy jsem vybrat nechtěl! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 20. dubna 2024

Svátek slaví Marcela, zítra Alexandra

Ransdorf je na svobodě: 9,5 miliardy jsem vybrat nechtěl!

Okusil švýcarskou basu a až včera ráno se mohl vydat domů. Komunistický europoslanec Miloslav Ransdorf (62) však stále váhal s vysvětlením, co vlastně s dalšími třemi Slováky dělal v curyšské bance, kde ho zatkla policie. Podvodně vybrat 9,5 miliardy prý rozhodně nechtěl.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

oldedek
12. 12. 2015 14:04

Ten blbec nás už má všechny "na háku" . Z Europarlamentu prej vyhodit nejde, na KSČ mu vůbec ale vůbec nezáleží a tak se klidně muže všem posmívat na tu svoji křivou hubu a může se dát třeba k Němcům. Jeho eurodůchod zůstane i kdyby se Vojta postavil na svojí červenou hlavu už navždy 400.000/měsíčně - á fertik...

vavrjan
09. 12. 2015 14:47

Kdysi dávno, když pracoval v Prog. ústavu tak to byl velmi schopný člověk. Když ho vidím dnes tak se mi zdá, že se jedná o duševně nemocného člověka, který nedomýšlí svoje jednání. Například , vrátil se domů ve špinavé košili. Druhý den v té samé ušmudlané, se dostavil na vysvětlení co vlastně ve Švýcarsku dělal. Lidé prosím nevolte ho již nikdy a nikam.

zzapp
06. 12. 2015 21:00

váhal s vysvětlením, co vlastně s dalšími třemi Slováky dělal v curyšské bance, kde ho zatkla policie.
///// Asi se tam šel projít.... .../// Ach jo, už do prde...le opravdu s těmi ksindly, čert vem stranu, ke které zloděj přísluší,..Ostuda v civilizovaném světě.. a prase zlodějské podvodné, má imunitu a směje se... v ČR. Hnus.

jity
06. 12. 2015 09:27

Účet tam nemá, peníze také ne, tak kam tam lezl. Divím se proč ho lidé pořád volí. Je to nemocný člověk a a si už mu haraší.

smazan_20160509
06. 12. 2015 08:41

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

ararat
06. 12. 2015 16:03

soudružko,tak to je tvoje parketa,ty jsi stará struktura
...ty miluješ takové to komunistické bahno...proč sprostě nenadáváš,proč jej nekritizuješ jako všechny a všechno?
ty stará,přiblblá bréco,seniorko stará gerontko..ano jsi součástí komunistického bahna,které smrdí a ty smrdíš s ním... komunistická smradlavko
teri­yaki,­bello­,bela­dono,­meka­niku,­oxallis a jiné,vl jménem
MARKÉTO SOMMEROVÁ ze Stodůlek

fansbelmek
06. 12. 2015 20:09

jo charakter "vládkyně nicků" je stejně rovný jako Ransdorfova huba...kádrovačka hnusná.

A máš recht píše to všechno ona, aby se opalcovala osrdíčkovala a měla nějaké ty svoje přikyvovače. Mimochodem myslím si, že tím výčet jejích nicků zdaleka nekončí, mám jednoho horkého kandidáta
za kterým se skrývá BELMEK!

honza54
06. 12. 2015 08:13

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

mirkazam
06. 12. 2015 08:39

Ty miliardy jsem vybrat nechtěl....chtěl jsem jím jenom popřát ,,dobrý den "...

zzapp
06. 12. 2015 21:04

honza54... Tlamu mu nakopat, aby se mu ten ksicht zkroucenej spravil na rovinu../zprava doleva/....a do prd..le ho nakopat, za tu jeho drzos­t...nes­kuteč­nou.­.. Aobojí tak 3x denně... Aby to u tohohle dobytka mělo účinek....

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.