Zagorová a Margita: Hádky kvůli uprchlíkům! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 19. dubna 2024

Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela

Zagorová a Margita: Hádky kvůli uprchlíkům!

Tohle nikdo nečekal! Kvůli xenofobní kapele Ortel se doteď hádala jen veřejnost a kritika. Jenže teď svými názory na uprchlíky vráží klín i do harmonického manželství devítinásobné zlaté Slavice Hany Zagorové (69) a světoznámého operního pěvce Štefana Margity (59). Mělo to zůstat jejich tajemstvím...
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

setroseuros
10. 12. 2015 15:22

ORTEL = vyborne texty , skvela hudba!

setroseuros
10. 12. 2015 15:26

pripominaji mi n ekdejsi Orlik taky jsem je mel rad ale komousi ne!

mekanik
08. 12. 2015 21:36

Margita je teplo-uš od pohledu.nebejt Zagorky tak ho tu nikdo nezná,ani ho tu nikdo neangažuje blbce.a to jeho kvílení a akcent je k zblití

ararat
10. 12. 2015 21:37

Markéto,ty tady kvilíš dnes a denně,taky tě tady nikdo nezná a jsi také k zblití.....

ararat
07. 12. 2015 11:59

Lidé co trpěli a umírali v koncentrácích,na frontě za naší svobodu za II světové války se musejí obracet v hrobě.Věřili že se už něco takového nevrátí a spratkové můžou dnes heilovat bez trestně a jsou ještě za to odměňování?

1pravda1
07. 12. 2015 10:16

Ta píseň ani tak není proti gayům ať si opravdu zadek natrhnout když se jim to líbí, ale tady je to spíš o tom, proč sakra musí tu svoji orientaci vyřvávat do světa tím trapným pochodem Prahou, který je mnohem sprostější a vulgárnější jak projevem tak oblečením a množstvím lidí než jedna píseň.

egyptanka
07. 12. 2015 09:57

V Hance jsem se nespletla. Měla jsem ji vždycky ráda.

6010
07. 12. 2015 08:58

No, kdo má trochu cit v těle, tak musí uznat, že jejich písničky jsou sice mnohdy aktuální, ale perverzní a vulgární.Ono by se to dalo vyjádřit trochu kultivovaněji.Ale hrubost a sprostota v této době má holt zelenou.

vlaku
07. 12. 2015 00:34

Ten Mar.gita mi připadá jako buzík.Napudrovaný ***. Zagorka udělala fatální chybu, že takového blba si oblíbila. Je si koloušek, ale z detenčníního ústavu. Hanka má pech na samé ***y. Hárá pes a tento buzik.

eisenbieger
06. 12. 2015 15:44

tu pani nekdo skrtil dratem nebo proc ma takovy zdeformovany xicht ....

stekajicikocka
06. 12. 2015 13:33

Žádné násilí svět nespasí, ale jenpotřeba moudřejších politiků,které chybí asi nejen u nás. A ta padlá morálka! Nemáme ani takovou dispilinu jako mají ti muslimové.Ortel je určitě plodem doby, on nic nezačal, pouze něco oznamuje.

mandat
06. 12. 2015 10:48

Jsou to paraziti, je to okupace islamu.Copak to nikdo nevidi ? Nalezou do zeme, nemakaji, mnozi se a delaji jen bordel.

bac-bum-bac
06. 12. 2015 11:04

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

-bello-
06. 12. 2015 10:28

Jsem xenofobní, s Paříží (a celou Francií ) vůbec nesymaptizuji, obehnala bych je plotem a říkám to nahlas! Všechny státy v Evropě tenhle línej, neschopnej národ s gipsy mentalitou už léta ohrožuje . .
Ortel mi tedy v textech neřiká nic, než co všichni opakujeme tady , nebo na Václaváku, nebo v novinách.
Fajn, neberu mu to.
Ale muzikantsky mě tedy neuchvátili ani náhodou ! A dost mi vadí, že se naváží do homosexuálů , což je vzhledem k informovanosti v 21. století dost ubohý. Ortel jsou burani, macha ?
Shrnuto : u mě Ortel nebodoval ani textově ani muzikantsky , Slavík neslavík .

mekanikk
06. 12. 2015 11:11

říkáš to nahlas? a koho to asi tak zajímá? a ten vykřičník

O té Francii meleš jak kolovrátek to stejné dokola od té doby co se to stalo, přepni se na meka

antonuis.j
06. 12. 2015 12:49

Bába rozteklá primitivní odpudivá zase perlí, asi jí je zle - včera v noci ve fitku při uklízení se praštila do své duté ohyzdné palice, a haraší jí jako vždy. I když - na je debilní pořád, rána nerána, zrůda smradlavá, ***amotná a chudinká.

mekanikk
06. 12. 2015 14:01

Ona to říká nahlas Trpí megalomanií nebo co? Koho to zajímá? Nějaká debilka která tráví svůj život na bulvární diskuzi, má tu partnera meka

eisenbieger
06. 12. 2015 15:47

stara bella v duchodu ktera se chtele stat kadrovackou a nakonec smela jen varit kafe a podrzet

-bello-
06. 12. 2015 16:24

eisenbieger
Není jediný tvůj koment, který by charakterizoval myšlení normálního chlapa.
Jjsi úchyl a ónan .
Ude je to, cos o sobě vypověděl:
máš cukrovku, potíže s nadýmáním - únikem střevních plynů, jsi obézní, máš lékařem doporučené vycházky, na hygienu si tvá žena moc nepotrpí, v srpnu ti bylo 70 a jsi impotentní.
Zde ( a nejen zde ) se snažíš masturbačním uspokojením nahradit partnerský sex, který nemáš.
Jsi emigrant a lopata bez vzdělání .
V kostce tvoje 70 letý ego .
K Zagorové, Ortelu a Margitovi, tedy diskuzi zde máš něco?
Že ne ?
Tak sem nelez!
čus .

smazan_20160509
06. 12. 2015 16:36

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.