Ta se tedy nezdá! Naštvaná Daniela Kolářová (69): Obula se do džihádistů! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 18. dubna 2024

Svátek slaví Valérie, zítra Rostislav

Ta se tedy nezdá! Naštvaná Daniela Kolářová (69): Obula se do džihádistů!

I přesto, že herečka zvažuje odchod do ústraní, aby se mohla věnovat milované zahradě a přírodě vůbec, současné dění ve společnosti a světě ji nenechává ani trošičku chladnou!
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

-bello-
28. 12. 2015 13:33

Tě pic, ta je chytrááá , ale když chce být za inteligentku radši ať si najme mluvčího.
A pokud hřímala proti komunistům, tak jak tady někteří říkají ( já o tom nic nevím) pak je taky blbá.Teď má svou demokracii a la Západ a zas není spokojená ? No fuj !
A zuby že má přírodní ? Ne, má je zanedbaný ať si ráčí přiznat.Ty její pahejly musí být smrdutý a když vycení cheese je to hadr motorkáři z Hells Angles
( čau , ararat, znám je z US, ale klidně do mě

sugarbitter
28. 12. 2015 11:09

Debilní ideologie? Tomu dost nerozumím. Za vším je materiální bída, a pokud nemá člvoěk hlad, tak do ulic nejde. Kolářová asi na plastiky nechodí, za to ji ale chválím.

mandat
28. 12. 2015 09:25

Kolarova nam blbne, nebo ten nikotyn se dostal uz i na mozek.

matylda-rut
27. 12. 2015 19:24

I když ji nemusím, má pravdu, lidé se vraždí kvůli víře nebo spíš institucím, kteří na víře vydělávají. Za komančů to bylo tak, že když se holka do 20 let nevdala, byla nějak divná, něco s ní nebylo vpořádku. Ano, z dětství jsme šli hned od manželství, i naše generace a to jsem o dost mladší než Daniela, my mládí neměli!!!. To nám opravdu komunisti ukradli, to je fakt, který asi dnešní mladí sotva uvěří. Do 18 let jsme museli doma sekat latinu a v 19 jsme už tahali kočárky. Důchod byl takto zajištěn. Jinak Danielu Kolářovou nesleduji, ale právě ona byla za komoušů velmi propagovaná herečka, hrála snad všude a všechno. Ta si stěžovat nemůže. Nemusela jsem ji, kvůli jejím semknutým rtům a uzavřenému úsměvu. Až později jsem se dozvěděla, že měla velmi špatné, shnilé zuby. Škoda i tehdy se dávala strašpytlům narkóza a zubaři pak opravili co se dalo. Ale ani jako herečka mne nikdy nepřesvědčila. Myslím si, že kdyby některé její role převzaly jiné herečky, že by bylo dílo lepší. Např. Na samotě u lesa mi co by matka vůbec neseděla, byla nemastná, neslaná, kdyby roli dostala Preisová, to by byla jiná.

jity
28. 12. 2015 11:41

Já jsem se vdávala v 21ti a to mi to komunisté nenařizovali, ale je fakt, že dle dnešní doby jsem vlastně měla času dost.

-bello-
28. 12. 2015 13:46

matylda-rut
komunisté ti mládí neukradli tím, žes otěhotněla v 18. Tvoje vina.Jsou to kecy.Nemluv za národ.
Na druhou stranu, např. tebe komunisté do 18 podporovali rod. přídavky a od 19, jak koukám mateřskou dovolenou. A dali hodně věcí zdarma např. byt , školku a práci a klid v ulicích a vzdělání pro tvé děti a spravený zuby atd atd.
Polovinu věcí bych od komunistů implantovala do dneška.Současná obecná nevzdělanost mladých Čechů, multikulti nositelů titulů bez patřičného mozku s námi ještě zamává !!!

smazan_20160509
29. 12. 2015 08:39

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

antonuis.j
29. 12. 2015 10:05

Závist je sFiňa, co, bábo terino, zato tys nedala nikdy nikomu - nkdo totiž od tebe nechtěl, jak jsi ohyzdná a primitivní a šeredná tlustá rozteklá obluda, každý chlap si odplivl a prchal. A dnes, když jsi stařena, ještě tlustější a šerednější, si už vůbec nevrzneš, stará panno, tak jen závidíš a užíráš se, ve své smradlavé díř 24 hodin datluješ, důchodkyně, to belmek aspoň drbe hajzlíky ve fitku, ale ty vybíráš kontejnery, páchnoucí zrůdo.

-bello-
31. 12. 2015 10:25

teri

jity
27. 12. 2015 18:47

Daniela Kolářová byla dobrá herečka, než se začala srát do politiky. Zrovna ona, která vyšla z chudých poměrů a za komančů se měla sakra dobře. Žila jen s maminkou a její nevlastní sestra emigrovala do Nizozemska. Ona s tím měla snad za komunistů nějaké problémy, jako je měli jiní, nebo proč tenkrát tak vyskakovala, že všechno bylo jen špatné. Dokonce si vzpomínám jak v nějaké besedě před televizní kamerou vykřikovala, že prý jsme se museli vdát a mít děti, to nám komunisté nařizovali. Doufám, že ty její děti to nevzaly tak, že je vlastně nechtěla, ale komanči ji to nařídili.

-bello-
28. 12. 2015 13:50

jity
jestli je to tak. jak říkáš, opravuji si na ni názor.V tom případě je to krá.va nebeská nebetyčná ( a to jsem slušnej člověk )

smazan_20160509
27. 12. 2015 15:30

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

bohatypoodnikatel
27. 12. 2015 16:27

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

antonuis.j
27. 12. 2015 18:51

Aby ti nepraskla cévka, bábo, vzteky chrlíš mimo nenávisti a jedu milion překlepů, blbko. Jo, ta tvoje závist tě zabije, socko, všichni tu mají peníze, jen ty žereš suchý chleba z popelnice, bábo.

jardavozembouch
27. 12. 2015 13:19

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

smazan_20160509
27. 12. 2015 15:26

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

petrmetr
27. 12. 2015 16:43

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

smazan_20160509
28. 12. 2015 18:21

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

pamatkar2
27. 12. 2015 20:11

och ta češtin

smazan_20160509
27. 12. 2015 16:28

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.