Šok přišel o půlnoci! Lucie Vondráčková (35): Tohle fakt přepískla! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 17. dubna 2024

Svátek slaví Rudolf, zítra Valérie

Šok přišel o půlnoci! Lucie Vondráčková (35): Tohle fakt přepískla!

Že se matky nerady odlučují od svých dítek je pochopitelné. Pokud ovšem někdo běhá s pětiměsíčním mimčem o půlnoci po Praze, je to rozhodně na pováženou!
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

eva666
03. 12. 2015 09:06

To věřím, že pro toho pisálka je šok, když se máma stará o své dítě. Lidé jeho druhu nejspíš děcka odkládají a nezatěžují si hlavu nějakým kojením nebo přenášením a staráním. A pak mají šok...Lucka je bezvadná, její písnička na Slavících se mi moc líbila .

jiriforman
01. 12. 2015 11:19

Mě Lucie Vondráčková příjemně překvapila písničkou, kterou na Slavících zazpívala. Písnička byla pěkna a měla k ní taky hezké šaty. Je tedy fakt, že na Helču nemá, ale pokud bude takhle pokračovat, tak z ní bude přinejmenším dobrá zpěvačka.

ellenic
01. 12. 2015 12:07

jiriforman Lucii mám ráda od chvíle, kdy vstoupila na hudební scénu, je mladá, šikovná a rozhodně nepotřebuje jméno své tety k vlastnímu zviditelnění. Má krásné dva syny

smazan_20160509
03. 12. 2015 04:48

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

blastr
30. 11. 2015 21:37

Nechte ji žít, přijde mi jako jedna z pár kusů co má svůj názor a život srovnanej, přeji ji vše dobré

ellenic
30. 11. 2015 20:05

Nejen autor článku, ale i někteří diskutující to spíše přepískli a ne, že Lucie. Je zřejmé, že dítě přímo na večírek nebrala, ale zajistila mu klid mimo společenské prostory. Nedivím se jí, proč by se nemohla ukázat ve společnosti a mít svého malého synka na blízku. To jen závistivci tady zase třepou moudra .

-bello-
30. 11. 2015 18:31

K diskuzi tady ohledně kkojence, batolete a vůbec předškoláka, školáka je jasný, že dítě musí mít režim.Matky, co vysedávají se spícími ( a nevykoupanými ) dětmi v zahradních restauracích bych prohnala sociálkou a dala nad nimi dohled.Tady je střední Evropa, ne Itálie .Do škoek a škol se chodí jinak a odpoledne taky nedržíme siestu. Matka, co se chlubí dřepěním v hospodě s dítetěm v kočáru je krá.va..Ty děti nemají na spánek klid, nikdo jim před spaním nečte, nemazlí se s nimi, akorát si matky prodlouží dobu, kdy je dítě ráno nebudí a ony můžou na mateřské chrápat.
Školky pak vyfasují děti s rozhozeným biorytmem a mají co dělat.
Vondráčková mi jako zpěvačka, nebo matka klidně může políbit šos a to s i bez časového posunu.

eisenbieger
01. 12. 2015 06:54

stara vochechule v duchodu ktera tady moralizuje , ted mi je jasny proc te rikaj kabrhelova

-bello-
02. 12. 2015 11:54

eisenbieger
nemám na tebe čas, názor na tebe mám neměnný, jsi slinta onanista a lopata bez vzdělání.
V kostce moje charakteristika tvého tvoje 70 letého ega.
čus

mekanikk
02. 12. 2015 20:05

sklapni stará strukturo, to k tobě sedí udavačská VAGÍNA

Syda
30. 11. 2015 17:09

Proč šok? V létě seděj maminy s kočárem pomalu do rána u hospody na předzahrádce a nikomu to nevadí. No a zdejší diskutující....

eisenbieger
30. 11. 2015 15:26

ta jeji mama vypada figurove ty dve oxallis a bella odpoledne prijde ted umejva nadobi ten duchod ji nevystaci a ta druha stara bella ta soupe nocni jako vratna , doma internet nema...

roan
30. 11. 2015 15:09

uvědomte si, že to dítě má o 6 hodin posunutý režim! Takže pro něho nebyla půlnoc,ale pouze a jenom podvečer!

hadaja
30. 11. 2015 15:17

Jednak a potom,co je komu do toho,čekali,co na ni vytáhnou,chtěla bych vidět ty vzorné matky z těchto plátků.Nemusím ji jako zpěvačku ale jak člověk je mi milá,­inte­ligen­tní,ši­kovná.

stekajicikocka
30. 11. 2015 15:04

Chtěla asi ukázat dítě, protože je na něj jako každá matka ,hrdá a přesvědčena že je nejkrásnější dítě pod sluncem.

eisenbieger
30. 11. 2015 15:04

to je naka nezodpovedna pani, jestli ma nakou hokejku a v ty kanade je porad sama tak si domu prisla vrznout ...ditko na hotelovy pokoj a dolu do baru pro nakou obet

bac-bum-bac
30. 11. 2015 14:57

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

koko61
30. 11. 2015 14:49

Na tom nevidím nic špatného, mého syna jsem od čtyřech měsíců vozila v létě v kočárku a vysedávala s ním na zahradě na lavičce třeba do 23. hodiny večer, od malinka neměl potřebu spánku a je tomu doteď, dneska je mu 12 let. Takže každé dítě je individální a je potřeba dle toho k tomu přistupovat, takže Lucko, neděláte nic špatného

svatadala
30. 11. 2015 14:42

Vaše starosti bych chtěla mít. Co je komu do toho, kde má Lucka svoje dítě, kde a kdo ho hlídá. Holt zase závist a tak se hodí vše, aby se o ní mohlo drbat a urážet.

angrybear
01. 12. 2015 08:58

Přiběhne Kohn za Roubíčkem a volá už ve dveřích: „Kohne, tvoje čtrnáctiletá dcera v parku kojí!”
Na to Roubíček s bohorovným klidem odpoví: „A proč by nekojila, když má čas a mlíko?”

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.