Václav Vydra (59) o Prostřeno: Ty lidi nechápu! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 19. dubna 2024

Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela

Václav Vydra (59) o Prostřeno: Ty lidi nechápu!

Kdo sleduje Prostřeno, dobře, ví, že hlasy Jany Bouškové a Václava Vydry tímto pořadem už léta provází.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

jana52
04. 12. 2015 19:53

.. já to zase chápu... protože to hajzlovství v nich je tak velký, že je nedokáže zastavit ani fakt, že tu jejich hnusnou povahu uvidí spousta lidí....

hu11
04. 12. 2015 11:51

Já zase nechápu Vydru, že se nechá tak zesměšnit a zdebilnit tím, že vysílá reklamu na AAA

kramora
29. 11. 2015 08:11

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

martecka
26. 11. 2015 10:40

Fakt je dobře, že se příspěvky od čtenářů týkají jen článku............ Co to má znamenat? ŘEŠTE SI TY VAŠE PITOMINY NĚKDE JINDE

-bello-
24. 11. 2015 23:15

Vydru já považuju za sebestředného vyžírku a lháře a bolestína.Na co po r. 1989 sáhnul pohořelo, protože prostě je na management střevo. Na svůj koupený rozpadlý statek dostal dotace od ministra zemědělství , tak se mu najednou daří. Když se stěhoval z nábřeží, nakydal na majitele domu špínu a bylo to jen o tom, že se mu zdála činže vysoká, ale nikdo ho násilím nevyhazoval.Jako herec je slabota a nemít jméno, nevím.Nebaví mě.
Bouškovou neznám, ale v jedné Vydrově už
( jak jinak )zkrachovalé firmě dělala něco jako úklid, ale v podstatě jen brala peníze a úklid až když měla čas.

kolemdokola
24. 11. 2015 22:39

K vojenskému incidentu se odpoledne vyjádřil ruský prezident Vladimír Putin. "Dnešní ztráta je bodnutí do zad od kompliců teroristů. Jinak to prostě nemohu nazvat. Je zcela očividné, že náš letoun turecké území nijak neohrozil. Byl na misi, jejímž cílem je zlikvidovat mezinárodní teroristy operující v oblasti, z nichž někteří pocházejí z Ruska," uvedl Putin.

ivoadler
24. 11. 2015 11:23

Hele, Vydro, lidi jsou na sebe zlí normálně a tam, kde o něco jde, tuplem. Tys to nevěděl? Že ty si pravdoláskovej?

krkoun
24. 11. 2015 08:58

Na prostřeno jsem se přestal dívat jen k vůli tomu huhňavému Vydrovi. Hrůza a děs.

daydee
23. 11. 2015 14:09

Máte pravdu, pane Vydro. Leč vy i vaše manželka mnohdy pořad komentujete tak, že z lidí, kteří v "Prostřeno" nijak nevybočují z normálu, pro diváky vyrobíte nesnesitelná a zlá stvoření.
Oba pořad moderujete tak, že mi vstávají vlasy na hlavě.

smazan_20160509
23. 11. 2015 15:17

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

ararat
23. 11. 2015 18:33

tak nevím kdo tady pije krabičák
přečetla jsi si to po sobě jsi jak neandrtálec

mekanik
24. 11. 2015 07:59

ararat-krabičak a rum,to tě dá vždycky do formy blbko

mekanikk
24. 11. 2015 19:31

BELMEK ráda krabičák, ale s Ironem nebo Okenou...podle sebe soudím tebe. Pakárna vylízaná co si tady roky píše sama se sebou

mekanikk
23. 11. 2015 19:32

takže malá rekapitulace...aneb kdo je vlastně BELMEK
Jsi mladá, krásná, žádoucí dle toho jak vystupuješ zřejmě rentiérka, velmi solidně zajištěná. Mezi tvé zájmy patří zušlechťování vlastní tělesné schránky, tam kde ostatní mají sádlo TY máš ocelové svaly, zřejmě máš i velmi dobrý metabolizmus, ráda a dobře jíš, nejraději v luxusních restauracích které navštěvuješ se svým "partnerem" mekem. Mezi další tvé zájmy patří nakupovaní... kožíšky, šatičky, šperky ti ve velkém nakupuje právě zmiňovaný partner mek v "Pařížské" jste jako doma a to velmi často. Z toho lze usoudit, že mekanik je také velmi dobře situovaný, troufnu si říct, že je dokonce milionář...takže se dva dokonalí, krásní, mladí boháči našli právě na bulvární diskuzi AHA. Zamilovali se do sebe prostřednictvím svých duchaplných příspěvků, zkrátka OSUDOVÉ setkání.
Chodíte do divadel, koncerty a věnujete se "kvalitní" zábavě nebo se dlouze a samozřejmě nadpozemsky úchvatně milujete jelikož mek je chlapák troufnu si říci NADSAMEC. Dá se to pochopit, podle tvých příspěvků ve kterých vždy a všude kritizuješ všechny ženy (tlustá, mastná, hloupá, trapná apod) jsi TY jedna z nejkrásnějších a nejin­teli­gentněj­ších žen které kdy tato zem nosila Jsi zkrátka neodolatelná.
A teď tu o Karkulce...Škoda, že si to po sobě občas nepřečteš jak je to ubohé, ale to ti tvá nadutost spojená s hloupostí nedovolí. Tak pokračuj BELMEKU.

mord
23. 11. 2015 21:16

Bellmek je jen nestastna hloupa drbna, ktera si honi komplexy pomlouvanim úspěšných lidi na diskuzi v bulváru . Nepodstatne a ubohe někdy zabavne tou pitomosti

mekanik
24. 11. 2015 07:57

mord- a ty drž pítchu imbecile

mekanikk
24. 11. 2015 09:24

Dneska zase za chlapáka meka

antonuis.j
24. 11. 2015 09:25

Paráda, už je to tu - jako vždy - bellmek se přepnula do nicku mekanik a sprostou povahu odhalila, stará bréca uklízečka z fitka. Jako bella si hraje na slušnou a vzdělanou, ale coby mekanik ukáže své pravé já, paranoidní zablešená stařena - sprostá zlá nenávistná povaha a nemocná bába, co si vylhala lásku na bulvárním fóru. Pokračuj, bláznivá babko. Dělej,, pacientko, je to sranda.

mekanik
24. 11. 2015 07:54

mekanjkk-konečně ti to došlo tupá ararat.ale trvalo to

ararat
24. 11. 2015 08:24

o čem to tady kecáš?
nejsem mekanikk..a navíc to neumíš ani napsat,asi jsi vybočená z normálu...no nemáš na to si ověřit kdo je kdo a jen se domníváš že to mohu být já...máš smůlu nejsem o já a tudíž jsi hlavně hloupá jenom ty,a jak tady už někdo řekl Markéto Sommerová ze Stodůlek,že si to máš po sobě číst,jináč píšeš blbosti bez konceptu

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.