Nečekané přiznání Jany Adamcové (43): Kvůli čemu si utrhávala od pusy! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 20. dubna 2024

Svátek slaví Marcela, zítra Alexandra

Nečekané přiznání Jany Adamcové (43): Kvůli čemu si utrhávala od pusy!

Bývalá moderátorka Jana Adamcová vede spokojený život po boku režiséra Jiřího Adamce (67), se kterým vychovává dvě děti. Člověk by řekl, že ta žena nemůže vědět, co je bída, opak je ale pravdou…
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

mekanik
24. 11. 2015 09:34

neměla co do pussy?

ellenic
23. 11. 2015 20:25

Tak já mám také nečekané přiznání . Jako studentka zdravotnické školy jsem dostávala kapesné 10,- Kčs denně, z toho jsem si šetřila a nakupovala v Praze v Rytířské ul. látky z dovozu a mamina, která byla krejčová mi z toho šila oblečení, které jsem si sama navrhovala. Na tehdejší dobu to bylo hezké oblečení. Tak doufám, že mne politujete, jak jsem si utrhovala od úst . Ale i tak jsem si mohla dovolit koupit 10 dkg pařížského salátu a dva rohlíky, jahody, jablka, švestky jsem měla na zahradě .

alusinek
23. 11. 2015 20:20

Chuděrka,to se tu o ní musí psát?On jí to Adamec nyní vynahradí,neví už čím by se tu chlubili,ale kdyby podle ní nebyl tak starý

ellenic
23. 11. 2015 20:07

Ani pomalu nemohu psát, jak mne to dojalo . A co někteří studenti VŠ, přes den ve škole, odpoledne a večer v práci, aby si na svá studia vydělali, když matky samoživitelky už to nezvládají. Teď paní Jana šetřit nemusí, dost dlouhou dobu byla s dětmi v USA, prý kvůli škole, aby uměly dobře anglicky. Nyní už dlouhé roky nestrádá, tak nechápu proč teď takové nářky na něco, co bylo už dávno .

lydyna
23. 11. 2015 12:36

Ty chudinko, koho chces dojmout. Nabalila jsi si dedka, ktery uz dokaze tocit trapna Rodinna pouta, v CR je ti tak zle, ze musis zit v Americe. Az se budes vracet, nezapomen, ze tve rodiste je na Slovensku, tak hybaj domu. Zde nikoho nedojimas a nikdo na tebe neni zvedavy.

smazan_20160509
23. 11. 2015 16:23

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

mekanikk
23. 11. 2015 19:36

takže malá rekapitulace...aneb kdo je vlastně BELMEK
Jsi mladá, krásná, žádoucí dle toho jak vystupuješ zřejmě rentiérka, velmi solidně zajištěná. Mezi tvé zájmy patří zušlechťování vlastní tělesné schránky, tam kde ostatní mají sádlo TY máš ocelové svaly, zřejmě máš i velmi dobrý metabolizmus, ráda a dobře jíš, nejraději v luxusních restauracích které navštěvuješ se svým "partnerem" mekem. Mezi další tvé zájmy patří nakupovaní... kožíšky, šatičky, šperky ti ve velkém nakupuje právě zmiňovaný partner mek v "Pařížské" jste jako doma a to velmi často. Z toho lze usoudit, že mekanik je také velmi dobře situovaný, troufnu si říct, že je dokonce milionář...takže se dva dokonalí, krásní, mladí boháči našli právě na bulvární diskuzi AHA. Zamilovali se do sebe prostřednictvím svých duchaplných příspěvků, zkrátka OSUDOVÉ setkání.
Chodíte do divadel, koncerty a věnujete se "kvalitní" zábavě nebo se dlouze a samozřejmě nadpozemsky úchvatně milujete jelikož mek je chlapák troufnu si říci NADSAMEC. Dá se to pochopit, podle tvých příspěvků ve kterých vždy a všude kritizuješ všechny ženy (tlustá, mastná, hloupá, trapná apod) jsi TY jedna z nejkrásnějších a nejin­teli­gentněj­ších žen které kdy tato zem nosila Jsi zkrátka neodolatelná.
A teď tu o Karkulce...Škoda, že si to po sobě občas nepřečteš jak je to ubohé, ale to ti tvá nadutost spojená s hloupostí nedovolí. Tak pokračuj BELMEKU.

mord
23. 11. 2015 21:22

Nezavid škatule měla ses v živote neco naučit a taky by ses mela dobře tvuj problém

va45
23. 11. 2015 12:06

Proto si vzala bohatého dědka.Ach ty svatá prostoto.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.