Leoš Mareš v rozpacích: Milenka chce… | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 19. dubna 2024

Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela

Leoš Mareš v rozpacích: Milenka chce…

Tak dlouho se chodí se džbánem pro vodu, až se ucho utrhne. Bohém Leoš Mareš (39) si bláhově myslel, že bude moci celý život přelétávat jako motýl z květinky na květinku, a nic ho to nebude stát. Jenže Leoš míní, a život mění. Žádná žena nechce ve vztahu hrát druhé housle a platí to i pro Leošovu novou přítelkyni Moniku Koblížkovou (34).
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

ararat
21. 11. 2015 19:53

ano ano,onehdy jsi tady psala že máš dvě terasy a koukáš na celý Prágl,to že jsi vulgární není nic nového,ty máš ve svých zvyklostech urážet,a od tebe to neberu vážně,bohužel nemocný člověk jako ty to tak má asi od příro­dy..­.Cho­louška­,je tvůj dvorní lékař,že se tady s ním oháníš?.A co jsem napsala nenormálního pověz děfče morbidního vzhledu?Jenom dělám přesně to co děláš TY sama,je to prčáááááá že?

smazan_20160509
22. 11. 2015 11:14

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

mord
22. 11. 2015 17:32

Bezvyznamna nula jsi hlavně ty stara zavistiva škatule ulhana a zakomplexovana ještě ti nedošlo hlupáku ze ty tvoje zavistive zvratky nikdo z těch co pomlouvas nikdy nebude cist

mekanikk
22. 11. 2015 21:09

stále ta ubožačka nepochopila, že jaksi není TEN kdo bude určovat co má kdo, kde psát...Hnusná, prolhaná stoka která si tady píše sama se sebou

ararat
24. 11. 2015 20:10

Markéto ty jsi mě nejenom dobře pobavila,ale přiznala jsi tím,že to co tady o tobě napíšu je pravda,marně se bráníš,já chápu že toho máš plný zuby,ale bohužel sama jsi si o to řekla a provokovala jsi tak dlouho až jsi si sama naběhla

-bello-
25. 11. 2015 01:13

ararat
magore 2 terasy mám já, na Prahu vidím skvěle a bude to tím, že jsem si koupila skvělý byt a ty mi ho závidíš..Ještě něco?
Co ti vlastně vadií,zrůdo? Vydělávej a kup si.Ale na ten muj nemáš

antonuis.j
25. 11. 2015 09:06

BELMEK, BELMEK JEDE.... Paráda, už je to tu - jako vždy - bellmek se ozvala coby bello a za chvilku se přepne do nicku mekanik a sprostou povahu odhalí, stará bréca uklízečka z fitka. Jako bella si hraje na slušnou a vzdělanou, ale coby mekanik ukáže své pravé já, paranoidní zablešená stařena - sprostá zlá nenávistná povaha a nemocná bába, co si vylhala lásku na bulvárním fóru. Pokračuj, bláznivá babko. Dělej,, pacientko, je to sranda. Kanálie jsi ty, stará blběno, když si hraješ na mekanika

ararat
26. 11. 2015 08:34

Ano Markéto,ty právě bydlíš na Praze Stodůlky Borovanského 2220 a tam žádné terasy nejsou a vůbec nemáš koupený byt,kdy bys na to vazala?.Že na ten tvůj nemám,to určitě ne já bydlím,v hezkém bytě a je můj..tak nevím stačí ti taková informace?NEZÁVIDÍM tobě totiž není co závi­dět,be­lado­no,ne­bo -bello-,nebo teriyaki atd....

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.