Valí se nová vlna uprchlíků! Evropská unie varuje před katastrofou! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 23. dubna 2024

Svátek slaví Vojtěch, zítra Jiří

Valí se nová vlna uprchlíků! Evropská unie varuje před katastrofou!

Evropa musí v nadcházejících týdnech počítat se stopadesátitisícovou uprchlickou vlnou! Paradoxně ji umožňuje klidná hladina moře mezi Tureckem a Řeckem.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

-bello-
16. 11. 2015 12:08

O to všem se dávno desetiletí ví, o tom německém starostovi jsem to četla.Návody kam se dívat a nedívat, nikdy do očí a kam si ve vagonu nejlépe sednout jsem dostala v letáku NY metra.

Západ chtěl levné pracovní síly a nepoučen jejich kvalitami ze svých kolonií praktikoval v podstatě desetiletí lehkou formu otrokářství .Sliboval volnost rovnost vzdělání a nabídl jim ghetta a nekvalifikovanou práci , co si budeme povídat , arabská i turecká mentalita je prostě jiná! A tak to zůstane a přibude ghett. Mnohaleté statistiky v Německu ukazují, že jen 40 % je jich zaměstnatelných a vzdělávatelných. 60 % je na podporách.Unie to ví, Merkelová taky! .
Logicky vzato Východní blok s tím nemá co společného a nést kolektivní vinu za minulý dějepis těch zemí je blbost, to víme všichni.Nevím , jestli je ta kolektivní vina s nimi podmínkou přijetí do EU Nemyslím si to. Protože pokud ano, pak bych rovným dílem teď hned očekávala, že po Západu naše vláda vznese ( taky zpětně ) požadavek finanční " kvóty " za devastaci Evropy Mnichovem , za Sudety, za ruskou okupaci v r. 1968 ( o které byly včas státy Západu Ruskem informovány a ne že ne !!! včetně US) , protože v Česku šlo taky o lidská práva, která jinak hájily tyto západní státy všude po světě kde byla nafta , diamanty a strategicky vojenská místa !
I když přeháním, tohle se nabízí.Pokud nám nabízejí kvóty a že něco na dotacích ukrojí, pak si myslím, že za ta léta kolonizace vyrabovali západní země víc, než nám nabízí.Ostatně potažmo jsou běženci j e j i c h bývalí občané. My si sem jako bývalé berem zase Ukrajince ze Zakarpatí ( bohužel užv 3. generaci).
Jen mě tak napadlo, co by se stalo, kdyby si IS spletl zeměpis a srovnal se zemí ten zkorumpovanej barák v Bruselu

jirter
15. 11. 2015 22:28

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

amplituda
13. 11. 2015 23:36

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

bobosa
13. 11. 2015 18:07

Pište to té kraksně na její facebook

bobosa
13. 11. 2015 17:23

Tu starou kun.du bych narval do haj..zlu

verasum
13. 11. 2015 08:41

Já osobně si myslím,že by měla Merkelová měla nést trestní odpovědnost za ohrožení bezpečnosti Evropy. Ovlivňuje naše životy a budoucnost nás všech i našich dětí. Čas ukáže jaké nebezpečí nám hrozí.

jirter
13. 11. 2015 01:31

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

gurke
12. 11. 2015 14:47

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

jardavozembouch
12. 11. 2015 14:00

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

hu11
12. 11. 2015 13:18

Budeme bojovat se živým štítem, což je Merklová a to bude boj na smrt. Je potřeba pohraiční policií s ostrýma nábojema

0707
12. 11. 2015 12:20

To mi je novina

hejhej
12. 11. 2015 10:42

Pokud se jim dovolí vylodění, je definitivní onec Evropy.
EU jenom "jedná" na hubě, ale nic radikálního nepodnikají.
Imigranti bez platných dokladů by měli být vedení hned jako kriminálníci a už z moře vracet zpátky.
Amíci si mnou ruce, jak jednoduše, díky hloupým politikům EU se jim daří okupovat Afriku a zničit Evropu.
Civilizace Eropy, budovaná několik generací tito primitivní násilničtí muslimové zlikvidují.

milrena
12. 11. 2015 09:33

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

jirter
13. 11. 2015 01:33

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

levandulova
12. 11. 2015 09:20

Boze, at uz jdou do p r.d.e.l.e

honza54
12. 11. 2015 08:51

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

honzina
12. 11. 2015 08:16

Však oni by neumrzli, musí se vrátit tam odkud přišli, ale pokud se tady o ně budeme starat, tak se jich nezbavíme a budou sem táhnout další. Konečně jim dejte STOPku, celá Unie, protože nás jinak zaplaví a sežerou.

lepo
12. 11. 2015 07:48

Neuvěřitelné?! Někomu se rozsvítilo?? Spoustě lidem tohle bylo jasné už když "to" začalo. Pseudohumanita přinese opravdu velké problémy a pojedou v tom miliony nevinných Evropanů! Někdy si říkám kam se poděl zdravý selský rozum ,, V souvislosti s 26 výročím toho divadýlky kolem 17. listopadu 1989 mě napadá - proč jsme zvonili (dnes se za to opravdu stydím) klíči za svobodu?? Kde je?? Chci svobodně říct, že nechci uprchlíky, že nesnáším nepřizpůsobivé co jen řvou a natahují ruce, ale v pohodě žijí za státní peníze (tedy peníze nás všech) .. atd. Jsou to moje názory a nestojím o to, aby mi nějaký sluníčkář říkal, že jsem proto špatný člověk. Ať si je všichni, kdo je chtějí ubytují u sebe doma. Svobodně! Nepotřebuji, aby mi někdo vnucoval svoje zvrácené přesvědčení o "chudácích" co potřebují pomoc. Kdo byl v nějaké muslimské zemi, tak je mu jasné, že oni jsou prostě JINÍ!

smazan_20160509
12. 11. 2015 09:09

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

ararat
12. 11. 2015 10:40

psych.pacientko co to má s tím společného,vidíš jak jsi hloupá jsi někde na nule.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.