Rakovina Karla Gotta (76): Špičkoví lékaři o jeho stavu | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 25. dubna 2024

Svátek slaví Marek, zítra Oto

Rakovina Karla Gotta (76): Špičkoví lékaři o jeho stavu

Informace o vážném onemocnění zpěváka a národní ikony Karla Gotta (76) způsobila pohromu nejen mezi jeho fanoušky, ale zaskočila posluchače hned několika generací. Jaká nemoc vlastně Mistra postihla, jak s ní může bojovat a jak dalece bude muset změnit svůj dosavadní životní styl, na to jsme se zeptali lékařů různých specializací. Internisty, chirurga a psychiatra.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

6010
11. 11. 2015 10:27

Ano, pan Gott peníze na svoji léčbu má, ale díky své píli a nadání.To se mu nedá upřít a nelze mu to ani závidět.Jen se měl více šetřit, to si asi nyní také uvědomuje.Ale on měl v sobě hnací motor a rozdával se lidem a nakonec na to doplatil.Přejeme brzké uzdravení Mistře.

Thyronx
09. 11. 2015 16:11

mno prachy má ale mozek ne. Jinak by se léčil mimo totalitu.

Thyronx
09. 11. 2015 16:08

Především mi není jasné proč se neléčí tam, kde mají v oboru výsledky, tedy na západ od Čech. Viděl jsem jak vykuchali mého kamaráda v Liberci, ořezai ho jak prasklou tužku to doktoři z Liberecké nemcnice na kraji města a život mu zachránili až v Praze protože jinde v Čechách slušný doktor prostě není.
To co mu ořezali už nikdo nenapraví.
Vždycky mám o dovolené v Česku hrůzu, že tam budu potřebovat pozornost lékaře.

Thyronx
09. 11. 2015 16:02

Rakovina je v Čechách stále strašák. Proč asi?
Vždyť je to země seriálů "Nemocnice na kraji města".... s nejlepším zdravotnictvím na světě jak s oblibou Češi deklamují..Žiji přes 30 let v USA a měl jsem desítky oprací i rakovin i robotických i laserových i ultrazvukové šoky na ledvinové kameny...před mnoha lety.. samozřejmě jsem si vybíral nejen nemocnice ale hlavně špičkové chirurgy. To je přece moje právo.

A nakonec to čemu nebudete věřit. Od zaměstnavatele mám pojištění pro celou rodinu a to hradilo ty desítky operací všeho drhu včetně nemocničních jídel z bohatého jídelníčku, naprosto do posledního centu a já nikdy nikde nikomu nedoplácel doslova ani cent. Léky jež beru trvale mám za směšný paušál.
Když se nad tím zamyslíte, dojde vám proč Amíci pracující na částečný úvazek někde v Mekáči nemají od zaměstnavatelů pojištění. Já totiž nehodlám své výhody v pojištění sdílet s lenochy, nepracujícími a nebo těmi co pracují jen aby si přivydělali..U vás stát platí pojištění i těm, co pro stát nehnuli prstem, i cizincům, uprchlíkům, menšinám, nezaměstnaným... (důchodci jsou výjimka. I já jsem v důchodu). Máme Medicare ale já se rozhodl pro ještě lepší systém pojištění.

Zdravotní pojištění mi platil výhradně zaměstnavatel a v podstatě platí dál i v důchodu.


Rakovina je nemoc jako každá jiná a zákonitě se smrtí souvisí stejně (v jeho věku) jako chřipka nebo bakteriální angina.

smazan_20160509
09. 11. 2015 17:13

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

alenamalena
08. 11. 2015 21:56

Pro mrdou­naber­lusco­niho: To je dnes poprvé, co jste zde publikoval svůj první velmi dobrý názor, jinak s otevřenou pusou čtu vaše nejapné komentáře.....

ivoadler
08. 11. 2015 18:14

Lékaři nám v podstatě řekli howno. Zvěřina byl úplně zbytečný. No ale bylo ventilováno žádané téma. Už mu slezly vlasy?

mrdounberlusconi
08. 11. 2015 17:21

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

ararat
08. 11. 2015 18:01

Ty jsi blbý jak Janečkovy koně?

amplituda
08. 11. 2015 14:52

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

mrdounberlusconi
08. 11. 2015 17:03

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

smazan_20160509
09. 11. 2015 07:46

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

vydedena
08. 11. 2015 11:06

Lékaři asi nevědí, že pro KG je muzika v žovotě to podstatné, a bez ní bude psychicky velmi strádat. V jeho případě budou asi děti náplastí ,ne lékem.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.