Šok britských důchodců: Spadl na ně nechutný náklad z letadla! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 24. dubna 2024

Svátek slaví Jiří, zítra Marek

Šok britských důchodců: Spadl na ně nechutný náklad z letadla!

Nejdřív si mysleli, že se na ulici před jejich domem vybouralo auto.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

frannes
26. 10. 2015 17:17

bello ,staré rčení říká ..o mrtvých jen dobře , takže trochu úcty a pokory by se slušelo. Ti kteří odešli z republiky většinou utíkali před totalitní komunistickou diktaturou, mnohdy před vězením, někdy byli přímo ze země vyštváni , Architekt Kaplický zanechal i světě mnoho oceňovaných staveb a bylo logické ,že by chtěl některou ze svých myšlenek uplatnit i ve své vlasti , tady musí říci, že ten blob se mi také nelíbil a už vůbec ne na plánovaném místě , jsem příznivce klasických vertikálních a horizontálních linií staveb kde také dochází k maximálnímu a efektivnímu využití daného prostoru.

-bello-
29. 10. 2015 00:29

frannes
staré rčení nemá žádnou logiku, Kaplického knihovna byla vybraná v nefér soutěži a Eliška Kaplicky se sem přihnala jak fúrie ten kšeft udat znova.Dokument, který natočila o tom, jaký jsme hnusný byrokrati a jak jsme projektu ublížili a jací jsme burani zpátečnický stojí za shlédnutí. A "tohleto " , jménem Kaplicky se pak vecpalo do jakési , pro mě neuchopitelné strany ANO.
Kaplickému nic v Česku nehrozilo , šel za lepším, jeho věc..
Já mluvím za Česko, bydlím tady a kolem toho lejna bych chodila já, nikoli " svět " , tvůj argument se světem je tedy fakt pecka !
Tady , ( nevím jak ve světě ) se charakterově ani on ani ona nevycajchnovali! .
P.S.
Po smrti není nikdo hájenej, tak jako před ní !

-bello-
26. 10. 2015 12:51

Takhle nějak to vypustil z éra i Kaplický na českou zem, když z ní zdrhal, ale pak to lejno smetl a nabídnul jí ho k prodeji .
A rovnou na Letnou a rovnou k Hradu
A protože už není, nabízí to lejno Eliška Kaplicky a používá k tomu ANO.

amplituda
26. 10. 2015 17:22

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

amplituda
26. 10. 2015 09:37

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.