Ze zákulisí nového seriálu ČT Místo zločinu Plzeň: Striptýzu přihlížela i místní kriminálka! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 19. dubna 2024

Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela

Ze zákulisí nového seriálu ČT Místo zločinu Plzeň: Striptýzu přihlížela i místní kriminálka!

Začali pěkně zostra! Nový, šestidílný krimiseriál ČT  v hlavních rolích s Martinem Stránským (45) a Lukášem Vaculíkem (53) včera večer odstartoval nahou scénou. Dohlíželi na ni i profesionálové.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

saly23
20. 10. 2015 15:07

Tak to se nepovedlo.Špatně je úplně všechno.Škoda.😢

antonuis.j
20. 10. 2015 11:53

Tento seriál (aspoň první díl) je šlápnutí vedle. A nasadit ho po skvělém Labyrintu je totální hazard. První díl fakt děs běs - nesouvislé, dějoví linie nulová, skoky z jednoho do druhého, rozkouskované, divné, nicneříkající. A ten závěr - to byla přímo třešnička na nedobrém dortu - trapárna nejvyššího kalibru. Jan Hřebejk umí, ale když scénář stojí za lejno, dopadne to podle toho, prostě hrůza a finito.

aurora45
20. 10. 2015 14:19

Včera jsem tento díl měla rozkouskovaný "díky" vyrušování telefonem. Takže jsem si myslela, že jsem případ nepochopila. Ale vidím, že to je v něčem jiném. Prohřešek proti detektivnímu pravidlu (pachatel se musí objevit již na začátku díla), Thomayerka vs. Plzeň , honička v minisukni a myslím že i podpatcích po střechách, zázračné objevení pachatele - no, skoro to vypadalo jakoby to točil renč

antonuis.j
20. 10. 2015 16:22

To fakt nebylo tím telefonováním. Ono nebylo CO pochopit, a další chybou bylo nevysvětlení motivu, což je taky už od doby Agathy CHristie základem detektivky. Prostě to bylo o ničem, včetně zmíněné honičky p střechách v mini a podpatcích - Belmondo hadr, konec useknutý.. opravdu špatný díl, ale třeba další překvapí. I když první by měl být vždy napínák a trhák. Takže už moc nevěřím.

mord
20. 10. 2015 22:23

to ne Renc je ted velmi dobry. Hrebejk uz ne. Bohuzel, ale kazdy ma pravo na to, aby mu neco nevyslo

dandova
20. 10. 2015 10:06

Radši ať opakuji Případy 1. oddělení.

simmmpy
20. 10. 2015 10:01

Děsný­...úc­hylný­...ab­solut­ně propadák !!! Když vynechám hrůzný seriál, pak je mi moc líto Lukáše Vaculíka. Strašně sešel, oproti Tofimu... co to s ním je ??????

starypes
20. 10. 2015 07:30

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

pelagie
20. 10. 2015 09:32

nemohu jinak, než souhlasit ....nezáživné, bez napětí.jenom policajti chodí se a tam a nic ....ano ta honička opravdu super, ona v podpatcích... nebyl ani zdůvodněn motiv pachatele , pouze poskytnuty obrázky jeho dětství a matky, někomu to nemusí dojít" proč ".. příště se už dívat nebudu , je to ztráta času

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.