Partnerská krize v přímém přenosu? Peštová sfoukla svíčky na dortu bez Habery. A blahopřání poslal po internetu! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 16. dubna 2024

Svátek slaví Irena, zítra Rudolf

Partnerská krize v přímém přenosu? Peštová sfoukla svíčky na dortu bez Habery. A blahopřání poslal po internetu!

Blonďaté krásce nezbylo než oslavit 45. narozky pouze s rodiči. Že by si se zpěvákem přestali rozumět a tohle je první krok k tomu, aby si dali sbohem?
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

-bello-
17. 10. 2015 10:21

Ona je hezká, Habera je podle mě blb.
Vždycky musí být nadpis článku tak fikaný, aby ho lidi začli číst.Nadsázka, nebo polopravda, to je fuk.AHA není The Financial Times‎, takže může i kecat jako správný bulvár a je to povolený

anjelik
17. 10. 2015 11:15

bello:Či mu zavidis Palovi alebo čo.Majú sa radi A sú spolu dosť dlho.To soubiznise sa málokedy stáva.Paľo je najlepší spevák V Československu aj porotca.A Daniela je nádherná.Či ju pozná celý svet to je prehnane.Možno len USA ale USA je veľky štát tak je ich tam plno celebrit a Daniela mení už moc USA A už o robí modeling.Už väčšinou U nas.Američania majú svojich ľudí A na Čechov A Slovákov kašlú.Ani nevedia kde je Česko ani Slovensko.

-bello-
17. 10. 2015 19:43

Mracik
Nechápu, co tím myslíš.Když je někdo blb, tak je blb.Není co mu závidět.
A jen drobná, avšak velmi velmi významná poznámka: nejsme dávno Československo.A já jsem za to velmi velmi ráda !!! .A pokud mohu posoudit, tak Čechy berou Slováci útokem, protože doma mají bídu .V Čechách se chovají arogantně a mám jich zcela upřímně plný zuby .Bohužel, Praha jich je plná.
P.S. O tom, že Habera je blb jsem si udělala obrázek z jeho rozhovorů.O tom, že je porotce někde ani nevím, na srágory v TV nekoukám, pečlivě si vybírám.

hornidolnipolni
17. 10. 2015 09:19

....ale je to kocka

anjelik
17. 10. 2015 01:13

Aká kríza.Prosím vás bulvár.Veď čo čítate na Instragame všetko uverite?veď nemusia oslavovať práve V ten deň keď mala narodky ale aj cez víkend.Veď aj deti vtedy chodia do školy.

milrena
16. 10. 2015 20:51

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

smazan_20160509
16. 10. 2015 14:46

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

eisenbieger
16. 10. 2015 15:36

stara breco vis prd , ona vymrdavala po celou dobu v aaamerice jinak by si nevydelala , takovych zafektovanych blondatych tuctovek beha vsude po svete ...strc radsi ty ruce zpatky do drezu a umej nadobi zahvili prejde tonda z hospody a bude u vas fofr

monza
16. 10. 2015 16:21

I Hotentot má lepší gramatiku než ty,prase úchylný!

dzambulka007
16. 10. 2015 22:10

Kdo se má na toho sprostého ***a v porotě koukat? Hulvátovi a blbovi fandíš? Smutné.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.