Goťák dští oheň a síru: Dostala dcerunka zákaz kvůli sexíku s chlípným bubeníkem? | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 25. dubna 2024

Svátek slaví Marek, zítra Oto

Goťák dští oheň a síru: Dostala dcerunka zákaz kvůli sexíku s chlípným bubeníkem?

„Táta mi volal a požádal mě, abych s nikým nemluvila o naší rodině,“ přiznala Dominika Gottová (42). Doteď mu to přitom nevadilo! Co za tímto Mistrovým rozhodnutím stojí?
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

zamlzena
29. 10. 2015 12:48

Namísto těchto nic nijak přínosných příspěvků by si někteří měli vyžádat papír na omezení právní způsobilosti, či podobné potvrzení o své psychice. I tady je to vidět, kolik je nemocných lidí. Stát nemá peníze a tito jedinci chodí volně, často bezdomovci. Smutné. Hleají únikové cvestičky z reality a opakovaně se špatně rozzhodují. Ivanka je egosticky zaměřená, trpídí slavomanem, však bohužel bez talentu. Vybrtala si spíše ona jeho, ne on ji..... I takoví "umělci" jsou mezi námi.

-bello-
10. 10. 2015 11:17

No, je hezké, se že se Dominika počítá jako že s Ivankou Gottovou je " naše rodina."
Jen nechápu, že jako 40 letá ženská nemůže říct, s kým chodila.
Chápu Gotta jen napůl .
K druhé půlce mého pochopení by měl smazat všechny mediální fotky mladé , imrvére ožralé a mejdany VIP vyhledávající Ivanky a svoje tanečky kolem ní
Pak by to tabu na minulost bylo fifty fifty.
O současné době , kdy k němu na Bertramku dochází by měla ale mlčet a respektovat ho.

brunos
10. 10. 2015 00:09

Ano,je to mistr. Ale od té doby co si přivoněl k mladý makrele
může dšít tak akorát prdy.

20tina12
09. 10. 2015 19:18

Na co si Gott hraje? Sám se chlubil počtem milenek a teď se upejpá!Dcera "to" má ráda tak jí Kadlíku přej.

dvorece
09. 10. 2015 17:02

amplituda - nemyslím že by pan Gott chtěl cokoliv tajit i když samozřejmě právo na to má jako každý z nás. Jde mu především o to, aby ochránil rodinu. Myslím že i proto má srdeční potíže, protože on měl svou zem rád a rád pro ni zpíval. Ale zcela určitě se muselo něco stát, co ho zklamalo, co s ním otřáslo a tak se raději více stáhl, protože jen on ví čeho jsou lidé schopni. Protože nejsme v jeho kůži tak si to ani neumíme představit. Protože dnes každý kdo má víc než jednu židli, obrazně řečeno, se musí bát i o život, tak daleko jsme došli. Bohužel.

mandat
09. 10. 2015 16:55

Mistr sam vytahoval nahe fotky svych byvalych pritel­kyn,roz­trubo­val kde byl a kde nebyl a ted mu to najednou vadi ? Zblbnul diky Ivane a ted se snazi zachranovat,co se da,ale je uz pozde Mistre.Jste celemu narodu jen za saska.

dvorece
09. 10. 2015 17:14

Nemluv za celý národ kulturní analfabete. Pan Gott nám desítky let dával radost, protože umění zkrášluje život. Žádné podobné fotky nikde nepublikoval, byl to vždy slušně vychovaný člověk, jestli víš co to znamená. Německo ho milovalo a miluje. Zpívaly s ním světové hvězdy které ho uznávaly. Myslím že jsi bud hodně mladý a proto ještě nemáš hotový mozek, pokud ho tedy používáš nebo zapšklý závistivec, který v životě nic nedokázal. Ti totiž kritizují rádi všechny a všechno. Nevím proč je podle Tebe pozdě a neoznačuj šašku za šaška člověka, kterému nesaháš ani po kotníky. Četla jsem už hodně blbostí ale Ty nemáš v blbosti konkurenci. Takoví jako Ty pak z nedostatků argumentů jsou sprostí jako dobytek, už jsem si vzpomněla, připomínáš mi dobytek. Ten také kolem sebe kope.

ellenic
10. 10. 2015 16:54

mandat Pochybuji, že by Karel Gott vytahoval nějaké fotografie, tohle zvládnou bulvární redaktoři vždy na "jedničku " . Vůbec si nemyslím, že by kvůli své ženě Ivaně byl za šaška. To vyvolávají dělají jen někteří diskutující. Karel Gott si vybral Ivanu za manželku a lidé by to měli respektovat a ne se do nich navážet . Dejte jim pokoj, za šašky jste někteří z Vás těmi nenávistnými komentáři.

amplituda
09. 10. 2015 14:50

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

lesni.vila.samecek
09. 10. 2015 14:44

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

mekanik
09. 10. 2015 13:05

Aha zaměstnává samé ***amoty.taky ty články podle toho vypadají.to je úroveň.klidně si mě smažte vy č.u.r.á.c.i.

dvorece
09. 10. 2015 17:21

Co jsi zač jsi tu právě ukázal.

mekanik
10. 10. 2015 01:56

dvorece-se.r se do svý mámy kriple

dannaa
09. 10. 2015 12:25

Redaktoři, opravte si hrubky a jaký Goťák? Snad pan Gott !!!!

st.rec
09. 10. 2015 12:19

Aby se dcery nebavili-dobrá práce redaktooore.A líbí se mi úcta k lidem něčeho dosáhli - kdo je Goťák pitomečci?

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.