Hvězda Ordinace dobyla seriál Přístav! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 23. dubna 2024

Svátek slaví Vojtěch, zítra Jiří

Hvězda Ordinace dobyla seriál Přístav!

To je ale proměna! Pamatujete na brýlatou, potrhlou sestřičku Mirku z Ordinace? Kvůli roli matky samoživitelky Ivany Braunové v seriálu Přístav zahodila dioptrické brýle a teď se nechala ostříhat. Rázem vypadá minimálně o pět let mladší...
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

frannes
08. 10. 2015 17:18

Nemám nic proti samotné herečce, ono z něčeho se žít musí, vadí mi ale to jak samospádem všichni odpadlíci z Novy končí na Primě. Jediné na co jsem se byl z produkce této TV (kromě filmů) dívat a to seriál Cesty domů, řekl bych hloupě dali na stejný vysílací čas jako Ordinaci na Nově a na tu se dívá manželka a tedy i já. Dívat se na netu mne neláká , není to ono. Nevím jak vy ale pro mne je honba za procenty sledovanosti nadbytečná i když procenta mají vliv na příjmy z reklamy. Spíše by se mělo dbát na kvalitu a alespoň trochu dát na to co chce většinový divák vidět. Ostatně i v citované Ordinaci je pro mne utrpením sledovat postavu Heluš , měl jsem bohužel příležitost nějakou dobu trávit v zdravotnických zařízeních ale něco takového jako vydírání pacientů k placení do kapsy této ...... jsem nikde nezažil. Pořád doufám, že taky brzy vysublimuje a kam ,že to přeskočí, no přeci na Primu a tuto pokličku nebudu raději otvírat a bude mi dobře .

.-bello-
11. 10. 2015 11:08

jardavozembouch
18. 12. 2015 05:46

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.