Vzpoura učitelů na spadnutí: České školství si rozvracet nedáme! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 24. dubna 2024

Svátek slaví Jiří, zítra Marek

Vzpoura učitelů na spadnutí: České školství si rozvracet nedáme!

Do českého jazyka proniklo nové slovo inkluze. Za tímto cizím termínem hledejme nátlak EU, které se nelíbí, že slabí a retardovaní žáci u nás chodí do tzv. zvláštních škol (praktických základních škol). Česká republika má tyto školy zrušit a jejich žáky "inkludovat" do běžných základních škol. Na obranu zvláštních škol ale nedávno vystoupil bývalý ředitel gymnázia Václav Klaus ml. A nyní se v podobné výzvě na novou ministryni školství Valachovou obrátili i učitelé ze spolku Zdravější Morava.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

1pravda1
09. 10. 2015 22:02

Šílence Chládka vyhodili a nasadili sluníčkářku Valachovou, totální vypatlaná husa, co je jen přiblble usmívá a o školství nemá ani páru. Totéž ve vládě je ministr spravedlnosti Pelikán, bezcitná Marxová a neviditelný Hermann - ministr kultury. Plus Dientsbier a Bělobrádek. Pane premiére vyměňte prosím tyto naprosto neschopné jedince.

amplituda
10. 10. 2015 17:42

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

amplituda
08. 10. 2015 18:41

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

hejhej
08. 10. 2015 16:51

Paní ministryně taky není moc oduševnělá , asi jako kdysi Drábek a školství zřejmě rozumí, jako koza petrželi.

ivoadler
08. 10. 2015 16:14

Ke komunistickému školství můžeme jen s obdivem vzhlížet. Pravda je, že vázla výuka jazyků, protože jsme neměli mezinárodní styk. Teď ho sice máme, ale nějak se štítíme práce a blbneme. Furt jsem nevěděl, co je to ta inkluze, a ona je to spíš destrukce. A paní ministryně na to dostane prachy.

amplituda
08. 10. 2015 18:45

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

smazan_20160509
09. 10. 2015 09:32

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

anka
09. 10. 2015 14:16

nac je treba vzhlizet ke komunistickemu skolstvi Vetsina toho stala za houby, slo jenom o biflovani a odrikani nejakeho textu, na humanitnich univerzitach to same ...na technicke univerzity se decka nehrnula tenkrakrat, nehrnou se ani dnes - protoze chyby dobre matemicke zaklady uz ze zakladnich skol...

ivoadler
09. 10. 2015 15:08

No jasně, jen žádné biflování. Hlavně, že děti umí diskutovat. Že ale howno ví, to je vedlejší.

julkul
08. 10. 2015 15:38

Vždy to bylo tak, že už na základní škole bylo zřejmé, které dítě je opravdu chytré a které je slušně řečeno "pomalejší", pak bylo pár opravdových blbců, ti prolezli díky shovívavosti kantorů. Není možné nastavit všem dětem stejný cíl, jednoduše na to nemají. Ze všech prostě inženýři nebudou, s tím se smiřte, paní ministryně......

.-bello-
08. 10. 2015 15:29

Jsem starší žena 64/167/85 3 povadlá prsa
A přesto si dovolím nabízet ero. služby a to orál až do konce, anál , fist , lízání zadečku a koulí, masáží prostaty, pissem a další dle telefonické domluvy. U mne je taky možná erotická i relaxační masáž.
Je možné se sejít u Mě nebo i u tebe i v autě mám ráda divočinku !
Jsem příjemná férová a diskrétní žena co si na nic nehraje, přesto to mám ráda.
.
Pojď si hrát ! ..Pá pá tvoje Beladona
A nepohrdnu ani TRPASLÍKAMA !!!!!

-bello-
09. 10. 2015 09:23

.-bello-

ne ty nejsi starší žena, ty jsi debil, co nemá na vlastní myšlenku a inkluzí byl dosazen mezi chytré.

.-bello-
08. 10. 2015 13:55

Naprosto s tím souhlasím , po r. 1989 vše co bylo rádoby komunistické muselo pryč.
Zmagoření ministři se za nic nepostavili a nepochopili ani, že naše školství bylo spíš rakousko-germánské , než komunistické. Patolízali Hradu , protože tak činila celá vláda.Vzor měli v polovzdělanci a autodidaktovi V.Havlovi stylu " od všeho kousek a nic do základu " , což pro přiblblé filosofování snobíků na Hrádečku nebo s Dalajlámou stačilo.Vzor měli i v jeho dětinském obdivu k USA a k špinavé pologramotné Francii .
Další vzor měli ministři školství v kancléři Hradu v Šláfnbergovi a jeho vzdělání na lesnickém učilišti v Rakousku (možná ani to ne) a vzor měli v dalších a dalších činitelích.

Ze škol vycházejí valnou většinou nabušení jedinci .Nabušení pouze vlastním sebevědomím a sotva tápající ve svém vlastním oboru , diskutéři bez znalostí ale s vlastním "demokratickým " názorem na všechno! Přesně jak Havel jsou to z velké části pologramotní snobíci, co souvislosti poskládat neumí a tak vyvodit z nich vlastní postoj , názor nelze od nich čekat.
Je to stádo papouškují "zaručené " pravdy ( třeba zrovna o dějinách svého národa nebo o komunistech ) a slovo demokracie skloňují ve všech pádech. K národní hrdosti se nevychovávají.
a kdo se podívá na testy jak jsou udělané a propočítá pravděpodobnost , zjistí že jimi neproleze jen debil.Maturity od 1989 byly a jsou výsměchem a na technice se v 1. ročníku bere to, co bývalo ve 2. ročníku na matfyz gymplu před 1989.

Všichni za to mohou a zodpovědný učitel ví, co z toho plyne a taky ví, že už je to v háji ...

.-bello-
08. 10. 2015 15:31

To vám vzkazuju JÁ !!!
Stará poctivá KOMUNISTKA beladona !!!!

-bello-
09. 10. 2015 09:33

.-bello-

beladona tady užívá jen ararat !
Tak jo Strouhalko!
Ty taky jsi inkluzí mezi chytré dosazená.Jo., pak má ten národ nějak prosperovat., když debil nemá na vlastní nápad

amplituda
08. 10. 2015 18:33

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

-bello-
09. 10. 2015 09:30

amp

ten příspěvek jsem psala já -bello- a můj nick je bez tečky.
Bylo to tady otištěné pod mým nickem -bello- včera , vrátila jsem se sem dnes a zírám !

Je to okopčené z mého původního komentu , můj původní koment byl s mým nickem ale smazán a teď je to vydávané pod přilepeným nickem . (tečka ) -bello- a to nejsem já.

myslím, že to v AHA už přehánějí.

hejhej
08. 10. 2015 13:05

Do roku 1989 jsme měli příkladné školství, včetně učňovského.
Každý nový ministr přichází s čím dál větší debilitou.
Máme hodně studovaných, ale málo chytrých a pokud tato ministryně bude delší dobu ve fukci, podaří se jí školství zničit .

kolemdokola
08. 10. 2015 22:49

Souhlas!!!

belleza
08. 10. 2015 12:47

Tento krok EU a našeho ministerstva školství značí jen to, co se děje všude okolo - snaha zničit inteligenci v tomto státě! Chtějí vyhladit lidi, kteří jsou schopni vlastního názoru a ponechat si ve státě jen osly a ovce, které mají jen jednu životní cestu - bečet s davem! Kde jsou ti vlastenci, kteří nás ochrání? Jak si toto můžeme jako Češi nechat líbit? Náš národ byl v dobách historických vždy silný. Nedopusťme, aby byl náš národ a kultura našich předků vyhlazena a nahrazena kulturou pseudonároda, který se dnes nazývá uprchlíky. Lide, spoj se a jdi do boje za svoji vlast... Hrrrrr na ně!!!

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.