Tchyně Monika Štiková (43): Úplně nahá... a modrá! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 16. dubna 2024

Svátek slaví Irena, zítra Rudolf

Tchyně Monika Štiková (43): Úplně nahá... a modrá!

Chlubí se cizím tělem! I když nejobávanější česká tchyně Monika Štiková (43) hubne, postavu jako antická bohyně  ještě asi dlouho mít nebude... Tak si pořídila náhradu!
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

.-bello-
01. 10. 2015 23:43

Elen , Ter !
Já si pamatuju na moje začátky, jak jste mě vzali s mekem do party a jak jsme pak spolu šu-ka-li až z nás lítaly chlupy
" MY VELKÁ ČTYŘKA "

svatadala
01. 10. 2015 15:10

Bože, jak může tato hnuska někomu radit na Barandově v pořadu Tchyně. Její vlastní dcera se chovala jako ču-bka až rozvedla Koktu s Partyšovou a odtáhla dítěti otce. Dnes má sice zazobaného děd-ka, ale vypadají jako táta-buřtík s dcerou .
To je na tom televize Barrandov hodně špatně, že bere takovéto neumělkyně. Jo to paní Kateřina Brožová, to je dáma a její pořad Exkluziv je paráda, ale tato rádoby něco...to je hnus a z bot jí kouká sláma.

ellenic
01. 10. 2015 21:17

svatadala Podívej se raději na své boty. Já jsem paní Moniku viděla asi 2x v pořadu Tchýně a musím říct, že mne příjemně překvapila. Když už jsi narazila na to, že její dcera rozvedla Koktu s Partyšovou. Vlastně se tak moc nestalo, protože pokud vím, tak Partyšová také rozvedla Kokty předchozí manželství.

jity
01. 10. 2015 11:34

Což o to jak Monika vypadá, ale ty příběhy, kde jakoby dělá tu tchyni jsou úděsné. Co jsme to za národ, když si nevíme rady s neposlušným paňárem. Ten poslední díl kdy lempl ve svých 20ti letech se nechá živit od matky a ještě mlátí malého kluka a neni ochoten se o něj postarat když byla máma v nemocnici. Pračka v zastávárně a ženská klečí v koupelně a pere ručně a lempl chodí na pařby.

-bello-
01. 10. 2015 09:49

Poprvé a naposledy jsem koukla co je to pořad Tchýně.
Štiková tam vysvětlovala někomu co je to fér play , složila jsem se smíchy a vypnula to.

eisenbieger
01. 10. 2015 17:31

...a zapomnela dospast ,, a cekala az prijde muj starej z hospody pac kdyz se slozim tak sama nevstanu ,, ...

-bello-
01. 10. 2015 21:56

eisenbieger

soudíš podle sebe , dědulo ?

mandat
01. 10. 2015 09:18

Vypada priserne,vlasy horor,mentalita jeste horsi.Proc se vubec o ni pise ???????????????

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.