Hvězda kriminálky Labyrint Jirka Langmajer (49): Proč si nadává do debilů! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 19. dubna 2024

Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela

Hvězda kriminálky Labyrint Jirka Langmajer (49): Proč si nadává do debilů!

Herec na prahu padesátky zřejmě opravdu zmoudřel a tak nastal čas na sebekritiku. Ta je ale hodně hustá!
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

nyxx
12. 10. 2015 10:43

Souhlasím s ostatními, vážně dobrý seriál, na české poměry až neobyčejně dobrý a herci taky nemají chybu.

fizi
24. 09. 2015 08:23

Labyrint je fakt dobrej,režisér mě překvapil,jeho pohádky se mi moc nelíbí.Tohle mu teda sedlo.V naší rodině se na pondělky těšíme.

lokii
22. 09. 2015 17:08

K Vasemu nazoru se pridavam - moc hezky serial a pan Langmajer je tam opravdu velice prijemny a neotrely.
Je to velice napinave, velice dobre rezirovane a obasazene.

Stejne jako Vy, se tesim na kazdy dalsi dil a pri kazdem mam vztek, ze zase az za tyden.
Ale stejne dekuji za "kazde dobre pondeli".
Hodne dalsich uspechu panu reziserovi a vsem hercum.

krat5
22. 09. 2015 13:57

Chtěla bych touto cestou složit poklonu panu Strachovi, panu Langmajerovi a ostatním hercům z krimiserie Labyrint. Opravdu napínavé a velice dobře natočené. Když jdou titulky, mám vztek, že další díl bude až zase v pondělí. Jsem moc zvědavá, jak to dopadne. Už léta jsem neviděla něco tak povedeného. Na různých kanálech vysílají různé krimiseriály, ale v posledních letech snad jedině První oddělení a Labyrint stojí opravdu zato.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.