UPRCHLICKÁ KRIZE: Nemá dobré řešení! Radikalizace hrozí na straně běženců i Evropanů. | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 19. dubna 2024

Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela

UPRCHLICKÁ KRIZE: Nemá dobré řešení! Radikalizace hrozí na straně běženců i Evropanů.

Co s námi a Evropou příliv migrantů z východu udělá? Na straně běženců jedni prosí, druzí hrozí silou. Na straně naší jedni otevírají náruč, druzí vyzývají do boje na ochranu společnosti. Podle expertů hrozí radikalizace na obou stranách.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

-bello-
19. 09. 2015 21:52

K těm zemním bych přidala Belgii , tam je to půl na půl.
Přečetla jsem někde, že 17.10. 2015 je v 14,00 u Národního muzea na Václaváku další demonstrace proti nim!
a našla jsem : http­://svo­bodne­novi­ny.e­u/uprc­hlici-soulozi-na-soukromych-pozemcich-v-okoli-tabora-vsude-zapacha-moc-a-vali-se-odhozene-odpadky-darovane-jidlo-a-osaceni-od-charity-konci-v-popelnicich/

.-bello-
19. 09. 2015 19:20

Přátelé!!
už tak 2 měsíce mě strašně palí a svědí okolo konečníku a trochu i na ním. Nejvic v noci to se mužu udrbat az do krve.
Byla jsem s tím u obvodní doktorky a dala mi na to nějake kortikoidy ale pomohlo to jen dočasně.!
.Dávam si tam vše možne mastičky faktu,dubovou kuru, canesten procto-glyvenol ale vždy to pomuže jen na pár hodin !!!
Nevíte co s tím ?

.-bello-
19. 09. 2015 15:42


Mně ty přičmoudlý klucííí co se sem ženou vůbec nevadí
Aspoň si konečně pořádně zašu-kám !

hejhej
19. 09. 2015 15:00

Za tento stav můžeme "poděkovat" Americe, která násilím likviduje střední východ.
Imigranti by se měli nasměrovat směr USA.

fortun
19. 09. 2015 14:29

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

jardavozembouch
19. 09. 2015 14:39

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

hejhej
19. 09. 2015 13:54

Od prvního připlutí imigrantů se mělo začít konat. EU včele s Merkelovou, která má lví podíl na tom, že se nám tady budou roztahovat lidé s jinou kulturou, s jinými návyky a navíc s muslimským náboženstvím, které uznává znásilňování, mnohoženství, ponižování žen a vraždy.
Normální lidé neustále tvrdí, že je tady nechceme a že se nikdy nehodlají přizpůsobit.
Ale máme vládu, která jenom vyčkává a žvaní.Do toho ještě ty pitomé názory Diensbiera, Kocába, ušišlaného "knížete".

-bello-
19. 09. 2015 21:57

hejhej
všichni na Západě můžou za to, co si sem natahali nechali rozmnožit, místo aby počty dávno regulovali.Líní Francouzi to nechali zasvinit a teď řvou " všichni se musíme postavit proti"
běžný pátek v Paříži, stojí za to shlédnout :
http­s://ww­w.you­tube­.com/w­atch?­v=PVc5­JrqZJmw

jardavozembouch
19. 09. 2015 12:32

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.