Zoufalá Drahomíra (69) z Chocerad: Pomohla jsem 7 koťatům, teď mám doma 45 koček! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 24. dubna 2024

Svátek slaví Jiří, zítra Marek

Zoufalá Drahomíra (69) z Chocerad: Pomohla jsem 7 koťatům, teď mám doma 45 koček!

Dobré srdce a láska ke kočkám přivedla do velkých potíží Drahomíru (69) z Chocerad na Benešovsku. Pomohla rodince koťat, sama se ale pomoci nedočkala.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

mnpv
08. 09. 2015 14:42

Paní to myslela dobře, bylo jí lito koťat. Bohužel to nedomyslela. Tam musí být smrad.

joudajoudovy
08. 09. 2015 14:36

zoufala drahomiro, krasny pocin jak si *** k duchodu.
nechces sve know how prodat dalsim duchodcum?
kdyz to bude zlegalizovane, timto tajne mnozirny zlikvides.

zoufala drahomiro, ve sparu bulvaru moc stesti nenadelas.

na druhou stranu, kdyz u kocaba neotevreli diskuzi o uprchlicich, tento zpusob podzimu se hodi k zakladani mnoziren.
kocab pujde prikladem - domu 7 uprchliku.
az se rok sejde s rokem a opet nastane podzim, kocaba se optame, zda nepoterbuje zalozit nadaci ci bank.konto, aby prirustky mel z ceho zivit.

joudajoudovy
08. 09. 2015 16:25

bulvarni drbny, slovo p-r-i-v-y-d-e-t-a-t je slovo vulgarni nebo na vasem obscenim webu ZAKAZANE????

vase mozky jiz pretekaji mrvou a rozlisovaci schopnosti jsou na urovni dreveneho houpaciho kone....

dvorece
21. 10. 2015 18:52

Také mě ta vyhlídka na rozmnožení "hostů" děsí. Ale sociální podmínky jsou po ně zde dobré, přesto si vybírají, protože si vybírat můžou. Když budu chtít letět do USA potřebuju vizum, které nemusím dostat. Ti hosté ho všichni mají? Že se klidně procházejí Evropou bez hranic bez dokladů.

va45
08. 09. 2015 14:00

To je tak,když někdo sbírá na ulici zatoulané kočky.Tam musí být smrad.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.