Josef Rychtář (57): Další zásah policie u Dariny! Příkaz k zatčení?! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 18. dubna 2024

Svátek slaví Valérie, zítra Rostislav

Josef Rychtář (57): Další zásah policie u Dariny! Příkaz k zatčení?!

Porušuje soudní nařízení! Josef Rychtář (57) nedodržuje zákaz vstupu na zahradu, proto na něj exmanželka Darina Nová (57) zavolala opět policii. Odvedou vdovce po Ivetě Bartošové (†48) v klepetech?
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

nicnezpravda
20. 08. 2015 07:58

bum-bec-bum nechápu jak můžeš věřit těm jeho pohádkám..on se před ní nebarikádoval,ale dělal jí naschvály ! A natáčel vždycky všechny aby to použil proti nim ! I když to bylo zcela jinak..tak to rád překroutil.

asha10
20. 08. 2015 08:24

Moutuber22, Jan veselý, Hadrman , Petr Dvořák a jiné nelži .Vím že ti platí za tyhle kecy jako u Rychtáře od nás .vydáváš ze za muže a jsi žena, Proč ta lež dámo ty máš pindika ?

nicnezpravda
20. 08. 2015 13:01

ano mě platí za kecy a tobě za hov..o A jestli jsem žena nebo muž ti může být jedno Prostě jsem člověk placený za kecy !

mpads
20. 08. 2015 19:09

nicnezpravda Běž se vykecávat do politiky a ne do bulváru přismrd-nutý řiťolezi Rychty, tam jsou peníze a je tam samej de-bil

nicnezpravda.
21. 08. 2015 14:31

Politika mě nezajímá

citsvet
19. 08. 2015 20:50

Je to v tom našem státě prapodivný,s těma zákonama.Jde vidět,že i Iveta to měla těžký dovolat se pomoci od naší policie.Byl článek v novinách,kde bylo zděleno,že Iveta šla žalovat Rychtáře do policejní vyšetřovny a on klidně čekal ve vedlejší místnosti.Proto Iveta kapitulovala na pomoc zákona a alkoholem se viditelně strácela jak ve zpívání,tak vizáží s obrazu lidí.Během pár měsíců v soužití s Rychtářem byla k nepoznání,s bulvárním příspěvkem,,Rychtář s Ivety udělal trosku".Proto i Darina,bude mít s ochranou zákonem velké problémy,dovolání se pomoci.

bum-bec-bum
20. 08. 2015 05:09

Iveta chlastala od jakživa, Rychta si ji vzal co by naprostou trosku bez vůle, bez disciplíny, propadlou alkoholu, práškům a drogám. I kdyby měla toho nej mužskýho na světě, nedopadla by jinak. Trosku udělala ze sebe ona sama, na konci viditelně žlutá, což mluví o cirhoze jater, takže stejěn už neměla než pár týdnů. Kdo dá přednost chlastu pořed svým dítětem je opravdu už jen lidský hnus. Není třeba ji litovat, do každého kdo ji chtěl pomoci kopla. S každým kdo ji nedal cucíky se rozkmotřila, Ječela o pomoc jen tehdy, když ji Rychta nedal chlast. Podívej se na videa než začla s Rychtou, ožralá se potácela na podiu, jednoho dne i ty játra řeknou - konec!!!! 25 let ležely naložené v alkoholu, nevím proč ji lituješ, jediný kdo je tady obět je její syn Artur. Sex i chlast ji byly milejší.

nicnezpravda
20. 08. 2015 07:53

25 let ne..pila prý ani ne 15 let..poté co jí odkopl Štaidl..i když ty jsi asi starší ročník tak to líp pamatuješ

asha10
20. 08. 2015 08:19

pravda a souhlas

nicnezpravda
20. 08. 2015 13:03

nesouhlas a nepravda

-bello-
19. 08. 2015 19:19

Musí to být děsný, neváhala bych, vilu bych prodala vyplatila vola a koupila si tak klid.Ale je otázkou, jestli by ten klid byl, u magora se neví.

bum-bec-bum
20. 08. 2015 05:13

Tychta je magor, ale ta jeho bejvalka Darina s vámi pěkně točí, když ji tohle všechno věříte. Je to hysterka a pěkně falešná lůza. měla 3 roky na to, aby si zařídila majetkový, neudělala nic, líná pinda. A ted když hoří, tak se snaží dostat Rychtu do kriminálu, aby ho nemusela vyplatit. Ne ona je tentokrát obět, ale on. On se před ní musí zabarikádovat, on si ji musí natáčet, aby měl důkazy. Jen se na ni přeptejte kde bydlí, furie, co jenom se do něho nasírá a nenechá ho ani minutu v klidu. Všechny hádky vyprovokuje ona a pak si přibarví klidně i modřiny. Darina je psychouš, je vidět, že dělala na psychiatrii, má následky.

nicnezpravda
20. 08. 2015 07:55

Buď ráda (údajně jsi žena čemuž se mi nechce ani věřit)že jsi asi nezažila chování násilníka..to by jsi totiž tohle nemohla psát !

mpads
20. 08. 2015 18:51

bum-bec-bum Rychto vypad­ni..­.Psych­opate.

nicnezpravda.
21. 08. 2015 14:33

to psal spíš syn Rychtáře

avion
19. 08. 2015 17:07

Proč už konečně toho zmetka nezatknou a nezavřou?

italiano
19. 08. 2015 13:34

dpmnívám se, že Rychtář někjdy bil Ivetu, stejně jako darinu. Však to známe sestro, ale mlčet bylo chyba. V mém případě jsem zase tak nemlčela ale patřil do skupiny chráněných. Mohl sfalšovat beztrestně i můj podpis, prý v dobré viře, ale četal sjem něco právničiny a dobrá víra se neslučuje s utajeným jednáním.

hejhej
19. 08. 2015 10:12

Od primitivního hnásilníka Rychtáře nemůže paní Darina nic normálního očekávat. Šmírování je jeho "koníček" stejně jako provokování.
Nezbývá jí nic jiného, než na lidský odpad volat opakovaně policii. Snad se dočká a my s ní, že zrůda půjde do kriminálu.

raduzkaxxx
19. 08. 2015 10:07

truchlící vdovec by měl svou energii soustředit na vybudování " muzea " kde by vystavil konfekci , obuv a zbytky šminek a osobních věcí - toalet.papír , vložky atd po milované sedmiměsíční manželce

ellenic
19. 08. 2015 09:33

Dokud mu někdo nezmaluje pořádně ciferník, tak toho nenechá, on je dement už od přírody. Pustila jsem si video z TV Barrandov, chudák moderátor Duchoslav, některé díly byla Iveta super, ale v jiných tragédie, Bohužel s Rychtářem za zadkem. Už několik let Rychtář dokazuje co je zač. Teď je mi líto Dariny, prostě bych sehnala peníze, hodila mu je pod nohy, ber a vypadni. A jel by smykem, kripl. Neměl už být v italském vězení ?

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.