Leoš Mareš usvědčen ze snobství: JÁ NA TO MÁM! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 25. dubna 2024

Svátek slaví Marek, zítra Oto

Leoš Mareš usvědčen ze snobství: JÁ NA TO MÁM!

Leoš Mareš se nikdy netajil tím, že má peníze. Naopak to velmi rád dává najevo. Nyní svým fanouškům opět ukázal, o čem si mohou nechat jen zdát…
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

robin5
19. 08. 2015 20:45

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

adletka
19. 08. 2015 19:45

LEOŠOVA OBLÍBENÁ:
Já na to mám!!!
Já se vyznám v tlačenici, snad mi všichni rozumí
mám nadusanou prkenici a to každej neumí
jsem velkej frajer na vysoký noze, celej svět hned oslním
velkej frajer jak se sluší, tuzexovej od hlavy až k patě
Já na to mám - tak si poskočím, tak si vyskočím
Já na to mám - jsem v balíku a tak mám všude známý
Já na to mám – všechno zaplatím, všechno utratím
Já na to mám - přede mnou hned každej hačačá
Přede mnou se holky klaní, vždyť jim všechno zaplatím
jenom vyjdu na ulici, odhánět je nestačím...

dynobaba
19. 08. 2015 16:58

Když budete šikovní, taky si vyděláte. Třeba..... Nevím o něm, že by kradl, tak ať si s penězma dělá, co chce. Kdyby letěl jinak a bydlel po ubytovnách, zase by o něm říkali, že je škudlil

honza54
19. 08. 2015 16:51

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

6010
19. 08. 2015 15:55

A přesto bych s ním neměnila.Čím to asi je? Ony totiž peníze nejsou všechno, to již vím dávno.Pro mne je štěstí úplně někde jinde a hlavně jsem šťastná i díky tomu, že nic nepotřebuji, stačí mi to, co mám.

eisenbieger
19. 08. 2015 14:49

at hodi copii letenky na svuj fejsbuuuk , tam se uvidi jestli letel business ...vzdy se najde chvilka kdyz opravdovy obchodnik si chvilku postoji a tenhle trotel si udelal fotku v business tride ..podle ma vse na lizacku a oblbuje low class ..v cesku bezna vec nasirat lidi v okoli

ellenic
19. 08. 2015 09:51

Kdyby to jeho moderátorství nebylo tak přemrštěně honorováno, tak by mu sklaplo a byl by rád, kdyby sehnal letenky se slevou. Je to normální obyčejný chlap, který se uměl "zapsat" u těch správných lidí. Víc si vážím lidí, kteří, přestože mají obrovské příjmy, tak nejsou tak okatě rozhazovační a naopak ještě pomáhají tam, kde je třeba . Nejsem si jistá, že Mareš dokáže pomáhat tam, kde je třeba, možná ano, možná vůbec .

verprag
19. 08. 2015 09:44

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

bobosa
19. 08. 2015 08:26

Kolik vám za ty žvásty ten bl.beček platí?Jezdí s kdejakou ku.rvou na její pracovní cesty na focení a to a tuty zadara.a tady budete psát kolik za to utratil a jak na to nemá.Znám spoustu lidí co mají rozhodně vetši bohatství a majetek..ale nemají potřebu o každém hovnu někoho informovat jak to dělá Mareš a ta slovenská pitcha Verešová.

honza54
19. 08. 2015 06:12

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.