Miroslav Kalina (48) z Loun: Překonal rakovinu, teď plní sny jiným! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 18. dubna 2024

Svátek slaví Valérie, zítra Rostislav

Miroslav Kalina (48) z Loun: Překonal rakovinu, teď plní sny jiným!

To, že s rakovinou se dát bojovat, porazit ji a znovu žít naplno, dokazuje na vlastním příkladu Miroslav Kalina (48) z Loun. Ostatním nemocným přitom ještě pomáhá. Chomutovské onkologii, kde se léčil, dal 200 000 Kč.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

abvydavatelstvi
16. 08. 2015 10:45

Po chemoterapiich se rakovina dřív nebo později rada vrací...
Je třeba se bránit i přírodní cestou....
Zkuste se podívat na internetu na článek... Objevte běžný plevel ze dvora který prokazatelně zabiji rakovinu....!!!
Tento článek je o pampelišce ... kořeny z pampelišky se uvaří a čaj se pije po troche několikrát za den .... tento čaj zabiji rakovinové buňky ale zdravým neublíží... kdežto chemoterapie zahubi všechny buňky rakovinové i zdravé.. proto se rakovina vrací...
Pampeliškovy kořen rychle pomáhá na akutní leukemii....
Nejdůležitější je v nemoci s rakovinou co nejrychleji posílit imunitu.....aby tělo bylo odolné s rakovinou bojovat... a na to pomáhá surová strava... co je surová strava najdete na internetu....!!!
Známá měla také rakovinu... sice střev a před lety se z toho dostala.... jenom že teď po 4 letech se ji rakovina vrátila v agresivnější podobě a při ozařování ji spalili kus střev... je v katastrofalnim stavu... ale stále věří Doktorům....
Já jsem věřila a věřím přírodě.... a vyléčila jsem se.. je to zhruba deset let a rakovina se mi nevrátila...

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.