Jan Hrušínský (60): Bojoval se smrtí! 12 dní v umělém spánku... | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 24. dubna 2024

Svátek slaví Jiří, zítra Marek

Jan Hrušínský (60): Bojoval se smrtí! 12 dní v umělém spánku...

Znovu se narodil. Tohle nejsou planá slova. Jan Hrušínský (60) měl opravdu namále. Potomkovi slavného hereckého rodu praskla tepna vedoucí k játrům a žlučníku a přestaly fungovat plíce. Museli ho na dlouhých 12 dní uspat.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

lydyna
20. 07. 2015 12:42

Preji vam brzke uzdraveni bez nasledku a pevne verim, ze uz budete verny sve manzelce, ktera je vam jiste velkou oporou.

-bello-
20. 07. 2015 11:12

Mně slovo rekapitulace tady nesedí taky, ale z jiného důvodu. Hrušínský nic neshrnuje , nejdřív má být výčet a za ním rekapitulace, tedy shrnutí.Tady to je pouze konstatování, že to má ze stresu z vedení divadla.Žádné shrnutí několika příčin, aby mohla být jejich rekapitulace, tedy shrnutí já nevidím.
Není to správně použité slovo.

baronessa
20. 07. 2015 06:04

Panu Hrušínskému přeju brzké uzdravení, ani jsem netušila, čím musel projít. A k výrazu v článku - pan Hrušínský REKAPITULUJE? Asi tam mělo být slovo, co začíná taky na "R"....Páni redaktoři, když neznáte cizí termity, měli byste se jim vyhnout

angrybear
20. 07. 2015 07:23

Tady bych se redaktorů zastal. Za slovem "rekapituluje" následuje: „Na vině mého kolapsu byl zřejmě stres z podnikání v kultuře. Vést divadlo je neskutečně složité,“ takže pan Hrušínský krátce uvádí, co jeho zdravotním problémům předcházelo a zároveň tím naznačuje jejich příčinu. To se dá nazvat rekapitulací, i když přitom také zřejmě rehabilituje...

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.