Josef Rychtář nabádal synovce: Odtáhni tu krávu na koleje! A přidrž jí tam hlavu! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 19. dubna 2024

Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela

Josef Rychtář nabádal synovce: Odtáhni tu krávu na koleje! A přidrž jí tam hlavu!

Nedá si pokoj! Deník Aha! získal svědectví, podle kterého Josef Rychtář (57) nevyhrožuje exmanželce Darině Nové (57) jen otravou, ale také stejnou smrtí, jakou zemřela Iveta Bartošová (†48). „Chyť tu starou krávu, odtáhni ji na koleje a tam ji přidrž hlavu, než pojede vlak,“ měl v opilosti křičet na svého synovce. A to přímo před Darinou!
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

pozorovatel2013
28. 07. 2015 14:59

a on že by pomohl nějaké ženské, že by jí koupil kočárek? Lidi jste se snad podělali v kině ne? Rychtář neumí pomáhat. e to zlý bláznivý člověk. Jeho rodiče byli taky takoví.

pozorovatel2013
28. 07. 2015 14:54

a jeho 1/6 bych mu vyplácel po 1000 kč jelikož předpokládám že paní Darina nemá peníze. Paní Darino nebojte se ho! Jak se do lesa volá, tak se z lesa ozývá. Když on ***, buďte ještě větší. Všechno se dá naučit.

pozorovatel2013
28. 07. 2015 14:47

no jo Rychto, penízky docházejí, někteří majetelé firem a domů ti zrušili hlídání, potom co se ukázalo že v jejich nepřítomnosti chodíš do objektů slídit a bůh ví co ještě,obírat je. Slídit a pak vydírat. Proč ti jdou policajti na ruku? víš něco z kamer, co by mohlo policajty poškodit. O tom že do hlidaných firem jezdí i jen tak, když objekt nemá narušitele, ani není napaden zlodějem, víme. Rád bych viděl zařízení z kterého zastřežuje. Počítač musí hlásit napadení objektu. Měl by mít i záznamy, pokud je nemá, tak tam nemá co dělat. Nikdo kdo má zdravý rozum, nedá hlídat Rychtářovi. To že by chtěl 3 mil za dům, to se taky pos.ral ne? Existuje záznam, kdo dům vlastnil, komu byl darován. Paní Darina by neměla věšet hlavu, když se chce, tak jde všechno. a nebo bývalého blbečka bez mozku, zbavte svéprávnosti, zbláznil se a všechno k tomu odpovídá. Podejte návrh, uvidíte sama.

babapsi
17. 07. 2015 12:52

Ivetin život se nijak nesledovala, ale na fotce, zde u článku je to zlomená ženská, at si každý píše co chce,ale začal to zlý štaidl, a ani jinak neměla na mužské štěstí, chápu, že nechtěla žít sama,ale osud měla blbý... a nic s tím udělat nemohla.

hejhej
17. 07. 2015 14:53

babapsi:
Je to už v podstatě jedn, ale je hloupé svádět chování Ivety na Štaidla. Věděla, že je ženatý, přesto , jak sama veřejně tvrdila, ho "oblafla", aby byla těhotná. Paní Darině se taky odvděčila za pomoc.
Nejhůř ale dopadla, když si vzala za manžela násilníka, hulváta a primitiva Rchtáře. Tady nešlo o "štěstí" na chlapy, ale o její výběr. K výběru chlapů jí pohla závislost na alkoholu.
Ale článek o hovadu a zrůdě Rychtářovi, jak se chová ke své ex manželce, stejně se asi choval i k Ivetě a využil její závislostí.
Snad se dočkáme, že ta zrůda skončí v kriminále.

italiano
14. 07. 2015 17:49

Všechno je jinak.

nicnezpravda
13. 07. 2015 22:30

Ivetu zabil vlak,skončila znetvořená..a on klidně dál vykřikuju,že má jeho exmanželka skončit stejně ? On opravdu není ani vzdáleně normální !

asha10
13. 07. 2015 17:45

tak jsme se zasmáli a jedem dál ne ?

setroseuros
13. 07. 2015 12:33

pani Darina mela uz davno pozadat o ohodnoceni vily a dat to na soud! tam se tozhodne kolik ma vyplatit Rychtarovi za tu jeho 1/6! Je predce smesne , kdyz mu patri tak malo aby chtel vic nez je jedna polovina! Ale s blbem se tezko bojuje!navic , kdyz je tyran a vse resi jen silou!!! Terorem se i tady snazi dohnat Darinu tam , kde dohnal za pul roku Ivetu!

nicnezpravda
13. 07. 2015 17:52

Rychtář nikdy nepoužíval mozek..myslí si,že když něco řekne,tak bude vždy po jeho..

nicnezpravda.
12. 07. 2015 13:17

To jsem toho tady zase nabliloa ,co ??
Já jsem taková místní estébačkaKelišová ! Vedu si na všechno a všechny archiv a pak dřepím od rána do noci na diskuzích a tahám materiály ze svýho bohatýho archívu a bleju a bleju !

ellenic
12. 07. 2015 07:48

Vlaďka to na FB diskuzi napsala přesně, nepárat se s primitivním Rychtářem a bude od něho pokoj. Já jsem nikdy v životě neslyšela o větším hovadu, než je on. Iveta

nicnezpravda
12. 07. 2015 12:27

bůh není..to by se takoví cvoci jako je Rychtář ani nikdy nenarodili..

nicnezpravda.
12. 07. 2015 13:13

Rychtář je můj Bůh !!
Chtěla bych žužlat jeho péro v mý hubě !

majojo
12. 07. 2015 05:33

Nějak paní Darinu neomlouvám. Normální ženská by dokázala s takovým póvlem jako je Pepan zamést. Ale ona: Nechce nebo nemůže?

nicnezpravda
12. 07. 2015 11:55

S někým jako je Rychtář se domluvit nedá..nesmí se ale od něj nechat vyprovokovat tím,že tam přestavěl nábytek..o to mu šlo..zas jí vyprovokovat a pak napadnout !

hejhej
12. 07. 2015 12:54

majojo:
Když znáš návod, jak zamést z póvlem Rychtářem, tak ho poraď paní Darině.

nicnezpravda.
12. 07. 2015 13:21

S tebou by měl taky někdo zamést jako s tou ludrou Darinou ,špíno hejhulácká !

pozorovatel2013
28. 07. 2015 15:03

spíš se bojí. Moje stará by ho vykopala z baráku ten by koukal a i já bych ho hnal debila jednoho vychcanýho. On má všechno předem do detailu promyšlené.

hejhej
11. 07. 2015 19:22

Rychtářova rodina je rodina pologramotů , násilníků , alkoholiků a hulvátů.
Paní Darina určitě ve skrytu duše lituje, ža o zrůdu Rychtáře někdy "zakopla".

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.