Dominika Gottová (42): Smutná slova o tátově zdraví! Co všechno na něj prozradila? | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 19. dubna 2024

Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela

Dominika Gottová (42): Smutná slova o tátově zdraví! Co všechno na něj prozradila?

O tom, že má potíže se srdcem, Karel Gott (75) informoval většinu členů své rodiny! I dceru Dominiku, která minulý týden oslavila 42. narozeniny. Právě nejstarší Slavíkův potomek už má jasno v tom, co otcovo srdíčko určitě vyléčí.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

milrena
01. 07. 2015 16:37

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

subrosa1976
28. 06. 2015 19:37

Karlovi držím se zdravím palce a přeji hodně štěstí.

ivoadler
28. 06. 2015 18:46

Jsem o něco mladší než Gott a mám dospělé děti. Docela by mně štvalo, kdyby za mnou po třicítce (jsou starší) lezli a nezbytně potřebovali mojí pomoc. Minimálně bych si řekl, že jsem je špatně vychoval, když ani po třicítce nejsou samostatné. Gottovi se nedá vytknout, že je špatně vychoval, protože je nevychovával vůbec. Hodil na to na jejich matky. Ještě že nám neradí, jak by se měli vychovávat děti. To by byly rady od toho pravého.

.bella
28. 06. 2015 14:59

-bello-beladona

-bello-
28. 06. 2015 10:40

mekanikk
28. 06. 2015 13:40

jsi vagína a denně to tady potvrzuješ

-bello-
28. 06. 2015 10:38

Oba denně krmí všechen ! tisk (nejen AHA ) v Česku a pak fňukají?.
Jen díky nim všichni vědí, že Gottová má z UJAK koupeného Bc. - obor mediální vystupování + management , ale v oboru schopná není.Že za CD obdržela cenu nejhoršího propadáku. Že 5 let otravovala v TV PRIMA jako další propadák, kdy mínusová hodnocení oba četli !. Že půl roku " dřela jak kůň " na muzikál , půl roku jí v divadle pomáhali a při 2. repríze s nimi zametla. Víme, že Gottová je nejkrásnější a jejich holky taky a chodí do nejdražší školy ( školky? ) a tajtrdlíkují taky v dívadle. Víme , že Gott korupčil svým jménem ve prospěch své netalentované ženy .Víme, že mají doma 2 Thajky a Ivana Gottovi přebírá poštu a říká tomu management a víme, že ona měla 2 letý vášnivý románek s M.Douglesem a Gott jí na to skočil.
V kostce jejich příběh v tisku.
V 75 letech je to v podstatě zdravej chlap pečující o své zdraví.Dělá práci , která ho baví .Má už snad 2 koncerty
( možná míň ) za měsíc .Není důvod to rušit.Koncerty jsou pro něho naopak ozdravný !

P.S. A dcera Dominika sem po mnoha letech přijde s nahým zadkem a nechá se v 42 letech tátou vydržovat.Průměrnej Čech v tomto věku naspořeno něco má a má už stabilnilní pracovní kariéru!

.bella
28. 06. 2015 14:55

-bello-beladona
Tak jsem se tady zase vyblila a teď se jdu přebalit .
Už nic neudržím ani emoce a ani MOČ !
Meku

eisenbieger
28. 06. 2015 17:39

stara babo v duchode by chtela anal...zkus nasadu od kostete a vem si oxallis jako asistentku

mord
28. 06. 2015 15:20

Objevil se Gott a tebe zase chytl nervík bezvýznamná bulvární drbničko? Tak to budeš mít těžký život bellmeku

ararat
28. 06. 2015 17:09


hlouúá -blbádono-

děkju ti,jsi boží chudinka blbá,jeho holčičky chodí obě do školy a do žádný školky,a Gott korup­čil???­??????­???? ty jsi celá bez sebe že?..jo jo kdo umí a má a ty blbečku jenom čumíš a jen se musíš tady zase vybíjet na někom kdo něco umí a ty chudinko,na tebe zbyly jen záchodky co?

-bello-
29. 06. 2015 00:16

ararat
Vzdej to!
Kolik je přesně Gottovic holkám je pro mě nepodstatný detail . Pokud budou po otci a matce , studijní typy to nebudou. Podstatné pro mě je , že školné, které Gott jak ňouma platí je předtažené.

Tak a teď TY + MEKANIKK + MORD ( neboli VRAŽDA) dejte hlavy dohromady a napište taky něco ke Gottovi.
Čus, hvězdá kopretino komentů

-bello-
29. 06. 2015 00:21

opr. ... školné je předražené .

mekanikk
29. 06. 2015 10:45

K panu Gottovi?
Snad jen tolik... je jeho věc koho si vzal, paní Gottová mi nepřijde vůbec tak ošklivá jak ji líčíš ty, je mi jedno kolik platí školné pro své dcery-platí ze svého, peníze nikomu neukradl, ale vydělal si je tudíž je jeho věc jak je utratí.

V pořádku je i to, že se svojí manželky dokáže zastat, má ji rád,daleko horší by bylo kdyby to neudělal, to ty asi neznáš a tomu se nedivím... hloupé, prolhané,užvaněné na nervy lezoucí slepice bych se taky nezastal. A ty slepice jsi přímo ukázková.

ararat
02. 07. 2015 09:43

blbádono,prostě jsi blbá to je evidentní,neboť inteligentní člověk,neřídí život druhým a neprožívá jej a za další,ty meku,,teriyaki co zahýbá sama sobě,jsi trapka to tady ví většina myslících lidí a odhalili tě,ty hnido

eisenbieger
28. 06. 2015 17:42

stara bello kadrovacka v duchodu tady bleje nesmysly a touzi vo*** kakaovou diru jak dole psala , ty pitscho ty musis bejt nechutna ...ararat mi poslal fotku tak bypa*** tlsuta jak ta velde fotbalisty barose co si brala toho vidlaka s krivejma zubama

mekanikk
28. 06. 2015 20:17

místní komička -bello- neboli BELMEK není stará!

Je mladá, krásná, inteligentní, chodí denně cvičit a vůbec je dokonalá. Našla si zde svou životní lásku, poté co ji mek

amplituda
28. 06. 2015 10:10

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

britva
28. 06. 2015 10:30

nebo Iveta, která už rok nepije a nebere léky

anezat
28. 06. 2015 16:00

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.