Gott a jeho nemocné srdce: Léčí ho největší eso Česka! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 19. dubna 2024

Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela

Gott a jeho nemocné srdce: Léčí ho největší eso Česka!

A je to venku! Karel Gott (75) po týdnech mlžení, kdy tvrdil, že nemá žádné zdravotní potíže, kápl božskou. „Mám srdeční arytmii,“ přiznal zpěvák poté, co ho fotoreportéři zastihli, jak přichází na akutní vyšetření do kardiocentra pražského IKEM.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

-bello-
26. 06. 2015 10:35

Hm, arytmii má vážně kde kdo a normálně s tím pracuje a může se to napravit léky.Jak to jde dohromady s prac. vytížením to nechápu, to říkají preventivně každému.Žádný stres, což je nesplnitelný nesmysl.
Hm, dlouhý přejezd z Kavek na roh Revoluční, hm hm.Není to spíš, že už dávno tam není na co koukat.Vltava byla kdysi jen pro VŠ študáky na index myslím .On začínal i v kavárně Alfa, tam se přesunout nechtěl?

mekanikk
26. 06. 2015 11:17

BELMEKU jedéém, nějaká srandička by nebyla? Nějaký milostný vzkazík atd.

-bello-
26. 06. 2015 11:26

mekanikk
sorry, nesnáším přilepené nicky na lidi.Značí to svinský charakter.
Nesnáším oplzlotiny , což se o mě tady ví a to je druhý důvod proč nemáme o čem.
Milostný vzkazy můžu a nemusím.Tebe štve, že nemůžeš přijít na to, jak jsme si telef. čísla tady předali.
Tvůj problém, tvoje zbytečná starost.
čus, nemám na tebe čas.
I

smazan_20160509
26. 06. 2015 11:47

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

mekanikk
26. 06. 2015 14:54

ty máš vážně dost, žádná čísla jste si nepředali, píšeš to jen a jen ty Lovestory bel+mek

mekanikk
26. 06. 2015 14:58

ještě dodatek...je mi buřt co taková vagína jako ty nesnáší Já zase nesnáším sebevědomé blbečky mezi které ty právem patříš.

Táhni s mekem jednokáčkem na králíka k Pohleireichovi ty vagíno mykotická

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.