Salámy za komunistů? O 34 % VÍCE masa, O 10 »éček« MÉNĚ! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 25. dubna 2024

Svátek slaví Marek, zítra Oto

Salámy za komunistů? O 34 % VÍCE masa, O 10 »éček« MÉNĚ!

»Na dovolenou jsme si s rodinou koupili šišku gothaje. Když jsme ji rozdělali, zjistili jsme, že to není salám, ale jakási nechutná mazlavá hmota. Vše putovalo do koše! Přitom gothaj si pamatuju z dětství jako dobrý salám, i jako dospělý jsem si ho rád dával v hospodě s cibulí,« napsal nám čtenář Honza. Máte podobnou zkušenost?
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

vlada73
25. 06. 2015 11:34

nejde pouze o salámy, ale třeba i o konzervy. Jak jsem na vojně už nesnášel opečený lunchmeat.ale asi taki před rokem na něj dostal chuť. Tak jsem si ho koupil nakrájel dal na pánvinčku. A lunchmeat místo toho, aby hezky držel pohromadě tak se krásně roztekl

-bello-
25. 06. 2015 12:41

No ještě pořád si může člověk aspoń přečíst : země původu ČR. Jenže EU už tlačí na to, že to tam nebude, takže bude všude vyrobeno v .... , anebo vyrobeno v EU anebo vůbec to tam nebude.Někde už je vynechíávaná doba expirace.To holt je džob EU, ne norem ČR, které jsou přísné. V Tesco lidi nakupují zběsile maso PL, kuřata PL , Billa uvádí , že její zboží je z Něměcka, Česka, Británie atd., ale na upoutávce tají, že i z Polska. A stačí dojít jen k sejrům ... A Leedl., to jsou jen Poláci.Tam bych nekoupila ani krém na ruce.
PL a spol. nechávám v regálech, nepodporuju podvodníky ani EU.

jity
25. 06. 2015 11:14

Jasně kadlicek hlavně prachy, co je nám do nějakého zdraví lidí. Ano změna byla nutná, ale nemuseli jsme hned jak se říká se škopíkem špíny vylít i to dítě co se tam koupalo. Kvalitu potravin jsme vyměnili za zdraví a hlavně za prachy. Děti se rodí už s rakovinou, ale to přece nevadí, hlavně, že se vydělává.

kadlicek
24. 06. 2015 21:48

Zase dajaké zpomienanie. Ja som spokojný, že už je to za nami !!!
A pokial idě o tjé saláme, tak som rad, že su také aké sú. Veď za tých komunistov tak sidca bolo masa viacej, ale nik si něuvedomí aké to maso v skutočnosti bolo. Veď to bol ibá jed a vóbec nič to něvydržálo.
Teráz ho kúpitě a vydrží esče Vaším deckám, až dajaké budětě mať. A tjé "E"-čká sú predsá znákom pokroká o ktorom sa nam tehdáj anivá něsníválo.

-bello-
24. 06. 2015 22:35

kadlicek
hergot dyť vám nebylo na Slovensku vůbec zle !!!
Za komunistů se státní rozpočet dělil 50 : 50.
50 % pro nepoměrně větší a průmyslově a hospodářsky prosperující ( protože pracovité ) Čechy a Moravu a celých 50 % na ubohé věčně dotované a obyvatelstvem poloviční Slovensko.
České ( a tedy i Slovenské ) hygienické a zdravotní a potravinářské normy byly za komunistů na tak vysoké úrovni, že z nich EU šílí. Račte si ty normy ověřit, než plácnete zase blbost!
Současný sajrajt na pultech dirigují normy EU a taky upravené čs. normy , které si zbohatlíci po 1989 odsouhlasili. Ne všechno bylo zlé za komunistů.
Jsem nekomunistka , ale mám zachovaný rozum a nesnesu, když se předělává nějakými blbci dějepis!

anezat
24. 06. 2015 18:47

Každý ví, že kvalita potravin je čím dál horší.

villi
24. 06. 2015 16:20

***I !! OD ROKU 89 POŘÁD VYMÝŠLÍTE,JAK SE SNADNO A RYCHLE ZNIČIT !!! AŤ ŽIJE KSČM !!!

amplituda
24. 06. 2015 19:41

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.