Grossovy dcery Denisa s Natálkou: Od rodičů nedostaly ani korunu jen tak. To na to zesnulý expremiér neměl? | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 16. dubna 2024

Svátek slaví Irena, zítra Rudolf

Grossovy dcery Denisa s Natálkou: Od rodičů nedostaly ani korunu jen tak. To na to zesnulý expremiér neměl?

Stanislav Gross (†46) rozhodně neumíral jako chudý člověk. Svou rodinu dobře zajistil, a to jak z politických (a následně právnických) výdělků, tak z podivných machinací s akciemi, které ho sice stály dobré jméno, ale měly mu vynést bezmála 100 milionů korun.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

nicnezpravda.
20. 06. 2015 14:14

I když byl Gross v politice a umřel po těžké nemoci,přesto je to člověk na kterého by většina lidí raději zapomněla po jeho nejen finančních podvodech..stejně tak na jeho manželku,která dělala v bordelu..

nicnezpravda.
20. 06. 2015 14:28

Na mě taky nikdo nezapomene !
A to ani nedělám v bordelu ,ale jenom kouřím ptáky na Hlaváku za polívku !

lidusa123
23. 06. 2015 18:39

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

nicnezpravda.
20. 06. 2015 14:00

dneska tady zase bleju jako dement !
A ta kabelka co jsi měla na pohřbu v ceně sto tisíc - na tu jsi si Denisko vydělala sama nebo z kapesného ? Že ti není hanba !!!!

nicnezpravda.
20. 06. 2015 13:57

jsou mi ukradené,ale když se derou do medií a myslí si že jsou celebrity,tak je čas vrátit je na zem..nejsou nic..
Jááá je vrátím na ZEM!!

nicnezpravda
20. 06. 2015 13:25

Myslela jsem si,že po pohřbu konečně zmizí z medií jako by to udělal každý slušný člověk z úcty k mrtvému..a ony se zatím chovají přesně jako odpad Rychtář a dál se přiživují na slavném mrtvém

jity
20. 06. 2015 13:45

On se přiživuje bulvár a ne ony. Viděla jsem když je otravovala novinářka, kde mluvily právě o tom kapesném. Ony se necpaly do kamery, ale bulvár vydělává na článcíh o nich. Tak je proboha nechte alespoň na pokoji.

nicnezpravda.
20. 06. 2015 14:17

Tak proč proboha lezou na akce,kde jsou media ? Právě proto aby se předvedly..lezou tam samy..i když je nikdo nezval..

nicnezpravda.
20. 06. 2015 14:34

PROBOHA proč lezou na akce kde jsou MEDIA ?
PRÓÓÓČ no řekni PRÓÓÓČ ????
A já nicnezpravda jsem jenom ubohá socka s přilepeným h.o.v.ne.m v bombarďákách !

nicnezpravda
20. 06. 2015 13:22

Tyhle články asi mají vyvolat lítost nad těžkým osudem Grossových..jenže miliony lidí jsou na tom hůř..nejen že jim někdo umře,ale k tomu jsou bez peněz..a nemají 2 měsíce po smrti příbuzného čas ani chuť dělat ze sebe celebrity..

nicnezpravda
20. 06. 2015 13:19

A opravte si - Gross umřel ve 45,ne ve 46..a peníze nejsou všechno..a ani sláva se za ně vždy nedá koupit -viz.Gottova neschopná a neoblíbená manželka..to by měly pochopit i dcery Grosse..

nicnezpravda
20. 06. 2015 12:14

Za rok tady budeme číst o tom,že si Deniska vydělala tvrdou prací v muzikálu na silikony A její mladší sestra na botox a liposukci

jity
20. 06. 2015 13:08

Proboha ženská, kde se ve vás bere tolik zla a nenávisti, Co vám ty holky udělaly, vždyť jsou to vlastně ještě děti. Máte vůbec děti? Že můžete být tak hnusně jedovatá. Jak by vám bylo kdyby někdo nenáviděla vaše děti, zřejmě nejste matka, jinak byste nemohla plivat takové zlo. Vám vadí Kačena Z. děti Grosse, Gottovo, proboha kde to jsme v blázinci?

nicnezpravda
20. 06. 2015 13:15

Už jsem se poučila a o svém soukormí tady nebudu nic zveřejňovat...jsou mi ukradené,ale když se derou do medií a myslí si že jsou celebrity,tak je čas vrátit je na zem..nejsou nic..

-bello-
20. 06. 2015 13:45

nicnezpravda
ať se ti to líbí nebo ne, mezi celebrity patří, narodily se VIP (very important person) Grossovi.Je bezva, že mají ke své škole koníčka a je fajn, že jsou holky solidární a přispívají na charitu.
Poslyš, nikdy jsem já ani moje rodina netrpěli nedostatkem, naopak.
Ale- vždycky jsem o prázdninách musela a i chtěla na brigádu.Ty peníze byly jen moje a mohla jsem si koupit co jsem chtěla a bylo to bezva.A brigády to nebyly jen lehké, často dost kruté.

nicnezpravda.
20. 06. 2015 14:19

To se pleteš..celebritou byla třeba Liz Taylor nebo Michael Jackson..Gross určitě ne !!!!! V naší republice je max.10 celebrit,ten zbytek jsou jen trapáci co si na ně hrají ! A kdo skutečně pomáhá,ten se tím NIKDY nechlubí !!!!

nicnezpravda.
20. 06. 2015 14:45

Já se taky ničím nechlubím !
A to protože jsem jenom hnusná závistivá socka s h.o.v.n.e.m přilepeným v bombarďákách !!

-bello-
20. 06. 2015 20:10

nicnezpravda.

přiznej si, žes chudinka lepivej canagom

-bello-
20. 06. 2015 20:13

nicnezpravda.
sorry jsi lepivej , na lidi příplej kanagom
jupííí a blbej k tomu

nicnezpravda.
20. 06. 2015 14:42

A za kolik si hulila ptáky na tý "brigádě " ?
A dala si něco na CHARITU , blbko ?

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.