Radikální rozhodnutí Hany Maciuchové (69): KONEC V ULICI! Smutný důvod uvnitř článku... | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 25. dubna 2024

Svátek slaví Marek, zítra Oto

Radikální rozhodnutí Hany Maciuchové (69): KONEC V ULICI! Smutný důvod uvnitř článku...

Je to definitivní! Hana Maciuchová (69) alias profesorka Hejlová, která před deseti lety stála u zrodu Ulice, odchází z nekonečného seriálu. Prý jí ubývá sil a chce se věnovat pouze divadlu.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

jardavozembouch
24. 08. 2015 06:07

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

avina
23. 08. 2015 13:49

70 letá herečka hraje učitelku- důchodkyni/ do důchodu dnes v 60/-přesluhuje, drží místo mladým.Chamtivá uč. i herečka.

jardavozembouch
22. 07. 2015 13:03

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

drobenakulata
22. 06. 2015 21:22

Maciuchova ta ma rada penizky co s nima dela ? vzdyt je jednou nohou na hrbitove

smazan_20160509
21. 06. 2015 07:04

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

maestro.kuk
20. 06. 2015 09:59

Jj, bliznaošklivá pologramotná uklízečka, která sleduje pouze a jedině "odborné dokumenty" , ale své debilní příspěvky plné chyb zvrací denně 24 hodin na diskuzích v bulváru a hraje si na lásku a meka, to je ještě větší komedie. Jen se víc a víc ztrapňuje, obluda, ta je vymletá a tak hnusná, že musí do fitka ty hajzlíky chodit pucovat až v noci, aby neodradila klienty.

-bello-
20. 06. 2015 10:24

maestro.kuk
19. 06. 2015 21:25
mord
19. 06. 2015 21:25
mekanikk
19. 06. 2015 21:2
Rada:
!!! Nech si větší časové rozestupy, když jsi za 3 nicky!!!!
( Pravděpodobnost, že by včera večer 3 lidi seděli a čekali s očima na šťopkách až sem dorazím a budu reagovat a ihned a všichni naráz mi zpětně odpovídali je téměř nulová.
Věz, že jsem si na tohle ráda počkala, blbe.
Fakt pro mě dobrý relax.Takže znova:
U MĚ DOBRÝ

-bello-
20. 06. 2015 10:26

Mord + maestro,kuk + mekanikk

doplňuji čas reakce mekanikk :
19. 06. 2015 21:27

přemejšlej, když už lítáš z nicku na nick , blbe!

-bello-
19. 06. 2015 20:57

mejliko ,
nezapomeneš na to, že jsem tvou oblíbenou českou dabérku
( jméno nevím) nezařadila jako hvězdu hvězd a že beru sledovače slátanin čs. seriálů za blby?Já blb nejsem, proto je nesleduju ..Oskarové filmy nemusí být nezbytně nutně extra filmy, věz že leckdy ani nebývají , bráno dle toho kdo sedí v porotě . .Já upřednosťňuji odborné dokumenty.Moje věc , tvoje zbytečná starost !
Zalez k svým seriálům a nepruď.Vem s sebou mekka s dvěma kk alias ararat , morda a další póvl.
Věz, že není, opravdu není mým prioritním zájmem sledovat , co si nějaká jednoduchá mejlika a spol. myslí.
A meka (mekanika s jedním k) do toho nepleť .Je to bezva chlap.A je to vážně pěknej chlap .A je to rovnej chlap
----
Pozn. pro tebe a spol.: jen blb se tady nedokáže seznámit a vyměnit si čísla.Je to prosté asi tak, mejliko, jako je prostý tvůj mozek.Leč tvůj mozek geniální nápad nedostane, prostý mozek z podstaty plodí nápady nekomplikované asi tak jako kravský žaludek .
Takže morde, ararat , mekanikk + maestro . kuk ( kukačko ) u mě dobrý .
Tím bych tu debatu ukončila.

mord
19. 06. 2015 21:25

Jak jsi jednoduchá tak jsi průhledná drbno neoblbneš nikoho ani toho vymyšleného moulu. jsi jen k politování. Můžeš závidět a pomlouvat jak chcěš ubožačko, nezměníš nic. a teď mazej uklízet ať děláš aspoň občas něco užitečného drbničko

maestro.kuk
19. 06. 2015 21:25

mekanikk
19. 06. 2015 21:27

ty jsi vážně hrozná vagína -bello-čili BELMEKU, jen tak dál sranda musí bejt i kdyby meka(s jedním "k") věšeli

mekanikk
19. 06. 2015 21:42

mekanik jednokáčko bude nejspíš NADČLO­VĚK.­..ch­udin­ko bohužel zůstane jen v tvé choré mysli....šifrantko jedna

amplituda
19. 06. 2015 19:33

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

smazan_20160509
21. 06. 2015 06:59

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

smazan_20160509
21. 06. 2015 07:01

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

nilud
19. 06. 2015 09:48

Hejlová a Peter se mohou toulat posvětě,protože paní Hanička si v této obludnosti přišla na pěkný balík,tak štastnou cestu a hlavně se už nevracej.

maestro.kuk
19. 06. 2015 17:12

Jo, ale toulat se budou JAKO a v seriálu Hejlová a Peter, ne paní Maciuchová a pan Horváth - to za prvé, a za druhé - i kdyby se toulali herci, tak je to jejich věc, vydělali si na to, já jim to přeju. Ty se ježibabí primitivko udus závistí, že oni mají balík, a ty smrdíš korunou a nemůžeš jet ani za humna, chuděro, přeju ti to, udus se. Debil, který si plete seriál s realitou a ještě závistí zvrací, patří do hnoje, odkud vylezl a kde bydlí, socko.

mejlika
19. 06. 2015 09:22

-bello- a víš, že kdyby jsi raději alespoň na nějaký koukla, tak že by jsi nemusela pořád otravovat na všech diskuzích. Největší srágora jsi totiž ty a tento tvůj zamilovaný ahácký poblion. Jen chudák bez mozku a ten co má hnusný svůj život nepotřebuje obíhat ty ptákoviny, které ti chudáčci v Aha vyplodí Jo a i u sebekrásnějšího filnu, i když třeba dostal Oskara, tak během minuty až dvou nikdo nepozná, co je to zač. Jsi fakt trapná a naprosto hloupá ženská! Jen se tady vždycky ztrapňuješ a spousta čtenářů si sem chodí pouze číst ty tvoje nesmysly, aby se pobavil. Tak pa a pokračuj ... inteligentní lidé se zasmějí a blbci tě zase budou "žrát". Je mi tě holka líto, tvůj život musí být moc smutný

mekanikk
19. 06. 2015 10:30

mejlika bravo! Máš naprostou pravdu, chodím se sem opravdu pobavit komenty té navoněné bídy -bello-. Mám stejný názor jako ty, vždyť i partnera si musela vymyslet a tvrdit, že se s ním seznámila tady a pomocí šifry si domluvili schůzku....setkali se, zamilovali a už spolu chodí či dokonce žijí. Takovou hovadinu tvrdí bez mrknutí oka a uzardění. Vystupuje tady pod x-nicky aby sama sebe osrdíčkovala a napsala si jak jsou její komentáře vtipné, geniální...Každého kdo jí cokoliv vytkne, napadá, uráží. Nenávidí všechny úspěšné kteé je vidět, zvlášť ženy jí leží v žaludku. Sebe prezentuje jako vypracovanou, denně cvičící ve fitku, velmi žádoucí krasavici Opak bude pravdou.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.