Mistře, máte problémy se srdcem? Po téhle otázce se Gott přestal usmívat. Ale pak šel s pravdou ven… | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 25. dubna 2024

Svátek slaví Marek, zítra Oto

Mistře, máte problémy se srdcem? Po téhle otázce se Gott přestal usmívat. Ale pak šel s pravdou ven…

V minulých týdnech se měl Karel Gott (75) opakovaně objevit na kardiologii v motolské nemocnici. Jeho návštěvy tak ještě více pomohly spekulacím, které poukazují na možnost, že Mistra trápí nemalé zdravotní problémy. Ty měli podle šeptandy být i pravým důvodem toho, že jeho žena Ivana (39) během krátké doby sekla se všemi svými aktivitami, ať už to bylo moderování v televizi nebo role prostitutky v muzikálu.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

cukrenka
14. 06. 2015 16:51

Sám nic nesložil, tak jaký Mistr, prosím? Nepřehání se to s ním ? Osobnosti se musí vyhglkedávat, ty sami po slváě tak velmi netouží. KG pro slávu obětoval vše ,a na stará kolena to vše chtěl dohnat, ale dohnal spíše sebe. S časem se nelze úspěšně prát.

cukrenka
14. 06. 2015 16:53

oprava: vyhledávat

makmark
12. 06. 2015 00:18

tak jestli má nasmlouvané na několik let dopředu koncerty a ted ty problémy, nedivím se, že zvážněl

subrosa1976
11. 06. 2015 22:06

Gotta mám ráda celý život, to, že je už starý pán a je na něm vidět zub času je zcela přirozené a platí to pro nás všechny. V jeho letech oceňuji jeho elán a v podstatě i duševní zdraví. Málo kdo z mužů v jeho letech je na tom po mentální stránce, jako on! Pracuji s lidmi a mohu opravdu posuzovat. Jeho vizáž byla do 65 let opravdu famózní, u něj platilo, že od 40 do 65 byl čím starší, tím hezčí, to bez pochyby!! Je to tak, že většina žen je ve věku od 40 let vizuálně starších než v jejich letech ženy. To platí do 70 věku života, což je prokázané a po té u mužů následuje prudký pokles vitality a s tím spojené duševní i fyzické zdraví, proto se Vám zdá, že za posledních pět let pan Gott sešel, ne jinak nebo více než ostatní. Držím mu palce a nedivím se, že mu není příjemné hovořit o svých neduzích. Je duší věčný jura a tak nepřizná ba ani nechce, že mu něco je, prostě nechce fňukat, to je povahou a jeho vnitřní silou. Což smekám a inspiruji se tím. I přesto, že Ivana mu pokazila jméno a že jí tedy vůbec nemusím, tak Gottovi přeji hooodně zdraví, žádné tachykardie a hodně pohody!!!

hejhej
11. 06. 2015 22:43

subrosa1976: Sdílím stejný názor

makmark
12. 06. 2015 00:20

člověk je tak dlouho svěží, dokud má důvod žít. Jak mítpřestane, jste to s ním s kopce jako s Havlem

amplituda
11. 06. 2015 20:07

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

tulip
11. 06. 2015 19:56

Spadlá víčka,obarvené vlasy a obočí,jaterní skvrny po celém obličeji.Ale je furt mlád! Ač o 30let starší než jeho manželka,tohle bych doma nechtěla ani za trest.(Myslím pana Gotta).To mám na víc.

subrosa1976
11. 06. 2015 22:11

Tak to Vám je 69 let. To tedy moc možností už také nemáte Upřímně, neznám Vás, ale to si tedy fandíte

MLudvika
11. 06. 2015 19:50

psala jsem na redakci a čeká zda a kdy mi odpoví

robin5
11. 06. 2015 19:50

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

lesni.vila.samecek
11. 06. 2015 19:35

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

matylda-rut
11. 06. 2015 19:58

Nechápu, že otec přestal dělat. Jsou lidé kteří mají 4 děti a žádnou babičku a dědečka a otec jde dělat, matka stačí ještě po večerech někde ukízet a tady 4 dospělí žijí z podpory a bude se pro ně dělat sbírka? Tátu nakopat a mazej makat, starej se o rodinu. Dědek to samý a matka matky tam bude povinně pomáhat a ne jen pít kafíčko a válet se.

lesni.vila.samecek
11. 06. 2015 20:19

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

ararat
12. 06. 2015 08:09

hezky,jsi debil/ka a ani nemusíš někomu poslat drobné,asi by od tebe nic nikdo nechtěl ty VŠ-láčko.hahahaha

otylie.z.bolivie
11. 06. 2015 18:32

Ararat neboli mord už zase tam dole řádíš? Přestań se konečně na.sí.rat do diskutujících psychouši.

ararat
11. 06. 2015 19:11

zdarec strupatá otýlie/keep
strupatino slovo ensemble,je anglické slovo nikoliv české blbko a v překladu je to soubor blbko

jsi nějaká zoufalá že? tak strupe co je to ancábl?

matylda-rut
11. 06. 2015 19:52

Taky mám pocit, že se do lidí stále navážíš, asi si v tom libuješ. Jinak mohu dodat, že slovo ensemble není anglické, ale francouzské. Angličané jej převzali a pokud ho chceš psát hovorově pak ansámbl a ne ancábl. Pak se nediv, že jsi pro smích. Nic ve zlém, ale zamysli se konečně nad sebou.

ararat
12. 06. 2015 08:18

ano máš pravdu,dělám přesně to co děláš právě ty.. .no jak říkám píše se ansábl a říká se ancábl,a nevšímla jsem si že by to pocházelo z francouzštiny,ale obojí je asi možné,nejsem si vědoma ,že by tady bylo něco k smíchu,a neboj se , zamyslela jsem se nad sebou,ale opravdu nejsem si vědoma něčeho co se mi snažíš vyčíst...neboj budu tě následovat celkem důkladněji než jsem to dělala doposud.

matylda-rut
12. 06. 2015 09:33

Ale jo Ararat, navážíš se do lidí a někdy dost sprostě. Je to škoda, protože tady to přeci jenom není taková žumpa jako na Blesku. Myslím si, že se dá disktutovat bez jakýchkolik nadávek. Ansábl, ancábl je opravdu jen zkomolenina slova ensemble. Hovorově tedy ansámbl. Tady si můžeš všechna slova vyzkoušet, ancábl ani ansábl to nenajde, ale najde to ansámbl. http­://pri­rucka­.ujc­.cas­.cz/
Hezký den.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.