Dáša (†32) měla rakovinu! Léčili jí pouze analgetiky… | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 25. dubna 2024

Svátek slaví Marek, zítra Oto

Dáša (†32) měla rakovinu! Léčili jí pouze analgetiky…

Dva miliony za smrt manželky Dagmar Š. (†32), mámy dvou dětí, požaduje vdovec Jiří Š. po fakultní nemocnici v Hradci Králové. Lékařům trvalo 19 měsíců, než zjistili, že má nádor. A pak už bylo na léčení pozdě.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

asiblazen
07. 06. 2015 00:24

no,moje kamarádka chodila ke gynekologovi 1,5 roku s tím, že má velký bolesti ...říkal furt, že je ve 40ti v přechodu a sr.al na to. Přešla jinam, zjistilo se,že má raka dělohy.. odebrat... pozdě... zemřela po 2 letech

jizerka47
06. 06. 2015 14:15

Jo,oni za nic nemuzou,meho syna odbyvali 4 roky s potizemi s pateri a klouby,az nakonec se zjistila neuro­bore­lioza,­nemu­ze pracovat,15 prasku denne,po 2 letech z milosti castecny duchod kolem 3t,no a ja ze 2 nemocnic me vyhodili,az ve 3 kam jsem dosla z poslednich sil ,operace a prisla jsem o oko,uplna slepota ale oni za nic nemohou,,ted se soudim a podle posledniho znal­ce,poc­hybi­li,a­le stejne bych oslepla. Z dusledku toho pady,­zlome­niny,­zavra­te,, zkazeny zbytek zivota,toto je nase zdra­votnic­tvi,fu­j,fuj.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.