Měla mlčet! Producentka, která si dovolila mluvit nehezky o Gottové, to šeredně odskákala! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 18. dubna 2024

Svátek slaví Valérie, zítra Rostislav

Měla mlčet! Producentka, která si dovolila mluvit nehezky o Gottové, to šeredně odskákala!

Producentka muzikálu Přízrak z Londýna Ema Krahulíková neprožívá zrovna šťastné období. Musela řešit absenci Ivany Gottové (39), která s velkou slávou do show naskočila, aby následně kvůli zdravotním důvodům odstoupila, navíc se stala pro řadu lidí veřejným nepřítelem číslo jedna. Dovolila si totiž dosud nedotknutelnou Ivanu Gottovou kritizovat.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

wanaxa
05. 06. 2015 02:40

Vidím to takhle: producentka ji angažovala právě jen kvůli jejímu jménu. Využila jí ke své propagaci muzikálu. A teď, když Ivana kvůli nemoci chtěla odejít, neváhala na ni nejpodlejším způsobem poštvat bulvár a dobře věděla, že se na ni lidi z chatu vrhnou jak zběsilí psi. To věděla moc dobře. A přesto to udělala. Co ji k tomu vedlo? Pomstychtivost, že něřídila běh věcí. ona je přece producentka a ona jediná bude tahat za nitky. Ivanu spíš lituji. Koneckonců, obě do toho šly svobodně a dobrovolně. Ivana měla přání si zahrát a ona jí ho splnila hlavně proto, že se jí to zdálo jako dobrý marketingový tah. A Gott, ten se zachoval jediným možným způsobem. Není mu co zazlívat. Vážím si ho i nadále.

mandat
05. 06. 2015 02:14

Gottova si dela co chce a vsechno ji projde.Nakonec jeste bude litovana,pritom by mela byt potrestana.Bez kvalifikace a talentu se vecpe do muzikalu.Pak neunese kritiku, tak se hodi marod.Jako tezce nemocna si jde na oslavu narozenin.Kasiruje nemocenskou a je tedy vsechno v poradku ????????????????

sugarbitter
04. 06. 2015 14:11

Od dob komunismu s e morálka nezměnila, je stejná jen pod jinou vlajkou/ nebo barvou, jak chcete/Já si MIstra zase vážím jen přiměřeně/ na rozdíl od paní produkční/ neboť za komunistů to byl pěkný korouhvička. zatím opravdu,jak řekl Karel Janeček, není "materiál" a tak svůj zkušební volební systém zskudíí raději v zemi své ženy/ v Tunisu/ Má smutnou pravdu. přítelíčkování a nepoctivost je tu azse a větší,jelikož tu máme jedince s velkými penězi ale někdy s velmi malým morálním kreditem.

petrfanda
04. 06. 2015 13:38

Šokující Video http­s://ww­w.you­tube­.com/w­atch?­v=NM7X­pPzsXIg Duchové

kuberpidy
04. 06. 2015 09:46

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

6010
04. 06. 2015 08:48

Jo, jo, né nadarmo se říká "mlčeti zlato".

honzina
04. 06. 2015 06:49

To je nejlepší - neschopnost a hnusné chování Gottovky odnese produkční, která si dovolila proti ní něco říct!!!!!!!!!!!!! Kde to jsme????? Gott je jako Vondráčková, zastává se své polovičky a jde přes mrtvoly!!!!!!!!!!!!

mandat
04. 06. 2015 05:58

Takove metody byly za komunistu, ze se nesmelo verejne rikat to,co si clovek mysli, natoz pravdu o neschopnych lidech,ktere meli moc a protekci.

mandat
03. 06. 2015 21:04

Pani producentak sdelila svuj nazor a rekla pravdu.

subrosa1976
03. 06. 2015 20:40

Paní producentka má můj obdiv. Pokud je někdo neschopný, tak je to hrbatá Gottová! Gott už chce mít klid na stará kolena a tak co řekne doma Ivana, tak je svaté, ale opravdu, jak většina píšete lidé ho přestávají mít rádi, protože to, jak se baví pořád o Ivaně a k čemu se propůjčuje už hraničí nejen s normálem, ale především se slušností vůči celému národu, jen ukázali, jak to vchodí s protekcí v televizi a to já například úplně nenávidím!!!

subrosa1976
03. 06. 2015 20:29

Na všech stránkách internetu se za poslední dobu psalo o tom, že Gottová je namyšlená, slávy chtivá, nesoudná a ještě k tomu bez talentu!!! A je to pravda a nic než pravda!!! Pan Gott vždy vystupoval seriózně, ale poslední rozhovor na téma Ivana a muzikál byl trapnej a doslova se ponižoval, myslím, že nemá za potřebí tímto stylem na stará kolena vystupovat. Gottová je 39 letá plnoletá osoba a měla se vyjadřovat sama!!! Ti, co se za své protějšky takto vyjadřovali vždy ztratili úroveň a hodnotu a tady to k tomu spěje!

matylda-rut
03. 06. 2015 17:56

Paní producentka měla pravdu, konečně se odvážil někdo říct co je vlastně zač. Ivana je narcis a neschopná sebekritiky. Gott je opravdu už jen pro smích. Ta z něho udělala opravdu šaška. Kdysi jsem si mistra vážila, měl styl, nyní je utěrka Ivany. Je mi z obou blivno velebnosti.

ararat
03. 06. 2015 18:46

matylda-rut
ty děkuji IG co bys dělala celý den,kdyby ji nebylo kdo by byl v řadě po ní,abys se tady omývala své ego a leštila si ho do běla ty bys neměla důvod žít vlastně

matylda-rut
03. 06. 2015 20:44

Ararat, tak poslouchej, určitě tu nejsem tak často jako ty, která tu kontroluje příspěvky a naváží se do diskutujících. Nasadila sis svatozář a zastáváš se ledajaké lůzy. Já tuhle potřebu nemám, takže si své ego leštíš do běla pouze ty. Moje příspěvky jsou k článku a docela bych ti doporučovala, aby ses rovněž koncentrovala na příspěvky a ne jen chodila jak pošahaná a nadávala lidem. Osobně mám ráda lidi, kteří něco umí, mají vzdělání a od píky to někam dotáhli. Nevím tedy proč bych měla padat na zadek před zlatokopkami, netalentovanými blbkami, které si myslí, že když si vzala mistra jsou z nich rovněž umělkyně. Taková IG může opravdu ohromit jen tebe a tobě rovným. Máš jiný názor, prosím, já ti ho neberu, nauč se akceptovat názory jiných, jinak tu budeš brzy opravdu za blázna a za skřehotku.

mord
05. 06. 2015 00:05

Me ararat tu rozhodne není za blazna. To spíš ty protoze bereš vazne tyhle bulvární žvásty v Aha a pomluvám říkáš "názor" mela by ses stydět

matylda-rut
05. 06. 2015 11:25

Já to tady beru vážně a proč se vlastně převlékáš, každý ví, že jsi ararat. Nadávám snad já lidem nebo ty? Ty, tak kdo to bere vážně a dělá ze sebe nadčlověka. Ararat nebo mord - stejný styl, opakuje se, co psal pod araratem píše na blesku pod mordem. Kolik nicků máš, jsi snad rozpolcená osobnost, když ti nestačí jeden nick? Víš co, hled si svého nebo is ostatní začnou všímat tebe.

otylie.z.bolivie
03. 06. 2015 17:29

Bohužel tenhle obraz dobře znám, často mívá nový rám...tak jako iu Vondrle, nyní už i u Gotta. Tyhle nicky, které si vzaly hvězdy je nakonec zničí. Helena byla hvězdou a dnes? Nikdo ji nebere vážně, stejně tak dopadl Gott, je to jedné blbky, manipulátorky obraz. Paní producentka řekla jen to, co si o Ivaně zlatokopce netalentovaný téměř celý národ.

otylie.z.bolivie
03. 06. 2015 17:44

...myslí téměř celý národ....

mirkazam
03. 06. 2015 16:51

Když teď zmizne s obrazovky,tak už doufám ten protivný frňák nebudeme vídat. A pani producentce...bravo !!!

va45
03. 06. 2015 16:30

Pro mně taky Gott začíná být nepři­jatel­ný.Zř­ejmně jeho šedá kůra mozková postupuje.Nebylo by lepší,kdyby se s Ivanou konečně začali starat o své děti aby si jich ještě užil.Gott má dva vnuky.Taky jim by se jako správný dědeček mohl věnovat.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.