Nemocná Gottová přistižena na večírku! Divadlo zuří, Gott ji brání | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 24. dubna 2024

Svátek slaví Jiří, zítra Marek

Nemocná Gottová přistižena na večírku! Divadlo zuří, Gott ji brání

Naštvala celé Divadlo Broadway, protože narychlo kvůli zdravotním problémům odešla z muzikálu Přízrak Londýna! V pátek večer, kdy měla původně podle producentů stát na jevišti, se ale Ivana Gottová (39) objevila na oslavě 70. narozenin Karla Šípa. A to je rozpálilo doběla!
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

saryka
02. 06. 2015 08:02

směju se at si dělá děvucha co chce taky bych si dělala a vy taky kdybysme měli toho dědulu za mužíka ,trošku mu pohoní a je to ojé dejte mi bogatýho děduluuuu

petrfanda
01. 06. 2015 20:15

Šokující video http­s://ww­w.you­tube­.com/w­atch?­v=2b01­9TtGA­e0

haha
01. 06. 2015 14:11

nic proti Ivance nemám,párkrát jsem se s ní setkala a chovala se normálně,ale můj názor je,že pokud je člověk na tom tak špatně,že nemůže plnit své závazky,tak by měl sedět doma a netrajdat za zábavou.Pokud by stav její krční páteře byl vážný,tak má alespoň krční límec.Na fotografii se volně opírá o předloktí s prověšenými rameny a pokud by by měla takové potíže jak tvrdí tak sedí jako prkno .Nehledě na to že asi v muzikálu nehraje hlavní roli ,ale štěk.......podle mě se Ivanka prostě zasekla,možná kvůli negativním reakcím na svou osobu a jen kope nožičkama

annes
01. 06. 2015 13:11

Já se vážně nechci zastávat paní Ivany Gottové, a to ne proto, že bych ji neměla ráda. Jen jí neznám osobně, a to je aspoň pro mne důležité. Jen chci vyjádřit, jak ji vidím já. Je manželkou našeho nejlepšího zpěváka(dovoluji si tvrdit,že to není jen můj názor a samozřejmě uznávám, že pro někoho může být nejlepší zpěvák někdo úplně jiný).Stará se vzorně o své děti, snaží se vydělávat , atd. A najednou nevíte, co by se na ní našlo. Samozřejmě podle někoho špatná VIP moderátorka, špatná herečka, špatná manželka, co ještě si najdete? Myslím si, že i kdyby se jakkoliv snažila, pro většinu z Vás nemá šanci se prosadit. Nechci nikoho soudit (na to jsou tu jiní).Jen bych chtěla, aby jste se nejdříve zamysleli sami nad sebou, než někoho odsoudíte.

mirkazam
06. 06. 2015 09:34

annes...tady nejde o žádné plané pomluvy.Ale o to,že Gottová ve své ambicióznosti to přehnala. Zkrátka najednou mode­rátor­ka,he­rečka, zpěvačka, a všechno stojí za prd.Byla přesvědčená,že jako manžela Karla je taky hvězda. Tím si zprotivila převážnou část publika.

-bello-
01. 06. 2015 12:14

Dívala jsem se program toho divadla a fakt samé srágory ale vůbec Přízrak Londýna nehrajou , podívejte se sami, není to tam až do r. 2016 tak nevím .....
http://www.divadlo-broadway.cz/program

pozorovatel2013
01. 06. 2015 10:36

Gott měl docela dobrý ženský proti Ivaně. Žádná mu nebyla po chuti. Pamatuju, když běhal za kakaovou kráskou Manuelou - běhal za ní s nemocnou kyčlí a ona na něj kašlala, to se mu líbilo, protože on je ten dobyvatel. Ta která ho chtěla klofnout na delší dobu, ta musela dělat fory, ne jako Marika, ta ho okatě chtěla do chomoutu a on dal zpátečku. Takže Ivana musela vědět jak ho uhnat. Jo tak dlouho se vybírá, až se přebere.

auslak
31. 05. 2015 22:01

Ta diagnoza - problém s krční páteři - nebyla Gotta ?Poslední dobou už se mu moc kulatí záda a je čím dál menší než manželka.

va45
01. 06. 2015 11:51

Ono to tak bývá,když je někomu 76 let.

axana
31. 05. 2015 21:57

Ivanka Gottová má ted zřejmě konečně dojem že je nepostradatelná a že po ní všichni touží atd. No podle mě je jednak jako kolohnát, je ošklivá a moc toho neumí. No tak ať si užije Kájovy prachy a už nás neotravuje. A božský Kája?! No už na něj taky došlo. Na starý kolena si na krk uváže tuhle ná.nu. Má to zapotřebí? Ale pozor Kájo, s jídlem Ivany roste chuť. Možná tě bude vodit po Václaváku na provaze a ty budeš dělat povinně kotrmelce a Ivana bude vybírat od turistů "čumné". Bože ta Ivana je fakt dost hnus.ná ženská.

ararat
01. 06. 2015 07:19

axano

tak nevím kdo je teď hnusnější ty nebo Ivana,ta ti neublížila ani slovem ale ty ano,pokud se ti někdo nelíbí/a to je v pořádku/tak stačí přepnout a už je to vyřešeno,jenom si asi libuješ v tomhle hnusu a baví tě to co?

DutchSchulz
31. 05. 2015 21:42

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

amplituda
31. 05. 2015 21:10

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

mord
01. 06. 2015 17:58

Ty máš hodně komplexů copak, nepozvali te?

6010
31. 05. 2015 21:01

Přestaňte závidět a kritizovat.Jste trapní.

auslak
31. 05. 2015 22:10

Proč trapní ? Každý má nějaký názor.

smazan_20150608
01. 06. 2015 06:52

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

ararat
01. 06. 2015 07:15


asulak..názor ano ale urážky a pomluvy ne,když tebe bude někdo pomlouvat a dehonestovat urážkama,tak to není názor,ale sprostota a to se tady píše je to druhé a málokterý tady píšící nežijí vzorový život a určitě mají spousty problémů za sebou a ostatní před sebou...tak proto jste TRAPNÍ a pokud tomu nerozumíš tak se vrať do ZŠ tam se to snad doučíš.

mord
01. 06. 2015 18:01

To je nad chápání těchto pomlouvajicich zoufalců

mekanik
02. 06. 2015 00:14

mord-mluv za sebe ***

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.