Ivana Gottová (39): Podivně sekla s další prací! Kolegům způsobila šok a komplikace | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 25. dubna 2024

Svátek slaví Marek, zítra Oto

Ivana Gottová (39): Podivně sekla s další prací! Kolegům způsobila šok a komplikace

Nejdřív odchod z VIP zpráv a teď i z muzikálu! Ivana Gottová (39) po dvou měsících od premiéry Přízraku Londýna sekla s rolí prostitutky, ze které byl nadšený i její manžel Karel Gott (75). Učinila tak jen pár dní před zítřejším představením, ve kterém měla vystupovat.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

cukrenka
29. 05. 2015 17:55

AHOJ VRAŽDO. jÁ BYCH ODTUD ŠLA, UŽ SE ÚPLNĚ DUSÍM., KDYBYCH NEMĚLA JEN NÍZKÝ INVALIDNÍ DŮCHOD, TAK MNĚ HO VZAL EXEKUTIOR NA PŘÍKAZ TOHO GRÁZLA...VŠAK VÍŠ KOHO. . TADY VLÁDNOU PENÍZE ,AŽ TO NENÍ HEZKÉ A DEMOKRACIE JE V NEDOHLEDNU.

govana
29. 05. 2015 06:20

Karel je nemocný a Ivance bylo doporučeno ať nedělá aby ji pak národ nevyčítal že nebyla doma,nevěřím ji ani slovo.
No nedělá to se u Ivanky říci nedá.

matylda-rut
28. 05. 2015 20:22

Ano, někteří to zde píší, Karel nevypadá zdravě, kdoví co se tam děje. V každém případě mu tyto eskapády ohledně Ivany neprospějí. Myslím si, že Ivana je dost stará na to, aby pochopila, že ji národ nechce ne proto, že je Gottová a snad ze závisti, ale proto, že prostě talent nemá. Měla by se věnovat tomu čemu rozumí a co umí.

ararat
02. 06. 2015 14:23

a co umíš ty,pověz děvenko,ať se nám obohatí obzor

mujbalu
28. 05. 2015 19:29

Tak jsem poslala sms s odpovědí na otázku o milion v Milonové pouti Blesku. A zítra běžím pro druhou kartu!!!

.bella
28. 05. 2015 14:28

-bello-beladona

sotva jsem v Praze slezla z hajzlu ( závadná voda, průjem ), tak přijde článek o Gottový a mám zase s.r.a.č.k.u !
Promiňte ,ale já stará aSTéBačka se musím z toho tady vypsat .
Meku lásko moje

vuhp
28. 05. 2015 14:11

No konečně nikde nebude.Za ni najdou kvalitní náhradu.

subrosa1976
28. 05. 2015 13:58

To, že je Gottová protekční a namyšlená vím už dávno! To, že Gott je ve svém věku k jejím počinům benevolentní vidí také všichni. Jen v poslední době pozoruji, že díky jeho manželce vyplouvají na povrch i jiné pikantnosti, které by se dříve z úcty k němu neobjevily. Začíná být bohužel Gott všem pro smích díky Ivaně. Teď se projevuje věkový rozdíl razantně a číst o tom, jak chodil do bordelu je také síla, snižuje to celkový dojem. Jako zpěvák byl vždy špička, o tom žádná, ale jak to střídal, jako ponožky a neuměl být zodpovědný to mi na něm vždy vadilo a teď si v 76 letech hraje na dokonalého manžela a Ivanu prezentuje, jako dokonalou manželku. Bohužel o dokonalosti jsou to jenom trapná slova. činy mluví o opaku!

tulip
28. 05. 2015 13:50

Já si spíše myslím,že teď bude coby zdravotní sestra pečovat o manžela.Nechci nic přivolávat,ale fotografie Karla Gotta,v dresu od Jágra,mě dost vyděsila.Vypadá na té fotografii dost hrůzně.A to,že se najednou rozloučil se svými spolu­pracov­níky,­podle mne taky o lecčems hovoří.Má strach,že by to všechno neuživil,protože "stále mlád",není nikdo a on už asi tolik netáhne.Uvidíme na vánočním koncertě..Jinak umělecké kvality paní Gottové jsou více než příšerné,a to po všech stránkách,takže národ o nic nepřijde.

mujbalu
28. 05. 2015 12:38

Tak jsem poslala sms s odpovědí na otázku o milion v Milonové pouti Blesku. A zítra běžím pro druhou kartu!!!

avion
28. 05. 2015 11:48

Je nemožná,to ten pan Goott asi zkrachuje jak to povede ona.

hejhej
28. 05. 2015 11:38

Gottová si všechno zavinila sama s pomoci medii. Zpěvačka není, herečka není, moderátorka s kníkavým hlasem a prkenným projevem taky ne.
Neustále byla vychválovaná bulvárem, ale opak byl pravdou.
Tím se ještě více zprotivila.
Nakonec i obhajoba Gotta byla trapná.
Každý má dělat to, co umí a na co stačí. Gottová zbytečně cpala před kamery, kde neměla co dělat.

anna1234
28. 05. 2015 11:58

..jako kdyby před těmi kamerami stáli vždycky jenom hvězdní herci a moderátoři

govana
28. 05. 2015 11:35

zastánci Ivanky....Češi nejsou zlí jen vyjadřují názor který nejde zakrýt,Ivanka nic neumí a zavinila si to sama že lidem pro smích.

ararat
28. 05. 2015 11:25

češi ukazují jak dokáží být hnusní a čím více urážek tím se čech cítí nad věcí,ale bohužel opak je pravdou a ti co nejvíce blijí jsou stejně nedokonalými,ale bohužel jsou zalezlí jako krysy,aby nebylo na ně vidět...jak primitivní a hloupé...povahy čechů jsou někdy nevyspytatelné

vungtao
28. 05. 2015 12:15

Ararat- tři blbky- bumbác, jity a ty- ale ty bys měla zpytovat spiše svědomi. Proč jsi nedochodila ZŠ? Tak z toho nezpitomni!😜

smazan_20150608
28. 05. 2015 13:28

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

-bello-
28. 05. 2015 13:35

ararat

jsem Češka a mám Čechy jako lidi ráda a tuhle zemi taky.
Nezbude , než abys táhla jinam !!!!!

mord
28. 05. 2015 19:39

Za takove jako jsi ty drbno se musí každý slušný Čech jenom stydět

ararat
02. 06. 2015 14:20

hele blba-dóno

lepší když sklapneš paty a zavřeš ústa...ty nikam nikoho neposílej na to jsi hodně malý smrad..je to to jasné a utři si slinu co ti teče po bradě a vyjadřuj se k tématu,je ti to jasné? pokud ne tak ti to napíšu třeba hebrejsky,abys tomu rozuměla

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.