Kate už nebude rodit další královské děti: Důvod je smutný... | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 25. dubna 2024

Svátek slaví Marek, zítra Oto

Kate už nebude rodit další královské děti: Důvod je smutný...

Narození britské princezny Charlotte Elizabeth Diany provázel a dosud provází velký zájem sdělovacích prostředků, příznivců i odpůrců monarchie na celém světě. Druhý potomek prominentního páru byl očekáván přinejmenším se stejným zájmem jako starší bratříček George (1). Ale jestli se někdo těší, jak se královská chovná rodinka bude nadále rozrůstat, musíme ho zklamat. Vévodkyně z Cambridge o dalším děťátku prý neuvažuje
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

matylda-rut
20. 05. 2015 16:17

Píši dole, odešla po 10 hodinách což je v Anglii normální, i zcela obyčejnýá ženská tam tak rodí. Jiná země, jiný mrav. Těhotenství a porod co to má co společného. Víš čím vůbec trpí? To nejsou jen tak nějaké nevolnosti které má téměř každá. To co má ona je opravdu velmi nebezpečné. Co se nepíše je, že postižené se mohou zvratkami udusit, protože i omdlévají. A Kate omdlela nejednou. To si holka za těch 4,5 měsíců něco zkusíš. Zvracíš celý den, jíst nemůžeš, celé tělo tě bolí, omlíváš, potřebuješ tekutiny, napiješ se a zas zvracíš. To jde od rána do rána.

-bello-
21. 05. 2015 10:26

matylda-rut
udusit asi těžko, ale může selhat organismus, játra atd. , takže nejen že potratí, sebe poškodí a i neléčená může zemřít.
Jen blbky toto srovnávají s těhotenským zvracením, byť častým, ale nijak neohrožujícím.Každá těhotná chodí na kontroly, doktor ví co je a není nebezpečné.

-bello-
20. 05. 2015 23:37

radkapatka

nevíš co mluvíš, to zvracení není normální zvracení , ta žena je pak vysílená a hrozí potrat.Dost často je ta žena na kapačkách.Nic se s tím nedá dělat.A je to příšerné!S anorxií to nemá nic společného.Mají to některé ženy a je to o život.

nicnezpravda
21. 05. 2015 00:00

Možná to s anorexií nemá nic společného,ale jestliže otěhotní žena s výraznou podváhou a pak zvrací,tak jí to oslabí daleko víc,než když otěhotní žena normální váhy..když z muší váhy zvracením zhubne ještě víc,místo aby přibrala ! I laikovi ale dojde,že většina vyhublých žen ani nemá menstruaci a proto musí být uměle oplodněny..a některé ženy mají po umělém oplodnění tyhle problémy s přehnanou nevolností..navíc jejich tělo díky podváze není stavěné na těhotenství..a přehnaně vyhublé ženě hrozí potrat právě protože se tak brání těhotenství,které je pro ní díky vyhublosti nepři­roze­né..je­likož její tělo se dostalo do dětství..

mejlika
21. 05. 2015 09:17

Zase píšeš bello blbosti. Některá žena je bez problémů, ale více žen je má! Zvracení je normální ... já zvracela celou dobu až do pohybů dítěte a to každý den 7x!!!!! Přesto jsem vysílená nebyla, chodila jsem normálně do práce! A znám takových žen hodně. Ty asi žádné děti nemáš, jinak by jsi nepsala takové nesmysly!

-bello-
21. 05. 2015 10:22

mejlika
poslyš, nech si to tvoje " zase " a co se týče těhotenské gestózy, nastuduj si, nebo se zeptej doktora.Tyto ženy většinou sem tam končí na kapačkách , leží na udržování , hrozí jim nejen potrat ( říkám nejen !!! a vím proč to říkám)
Nesmysly píšeš ty, protože statečná hrdinná matka mejlika holt všechny co mají horší těhotenství nebere.Pokud jsi na tom byla zle, měl to řešit doktor.

mejlika
21. 05. 2015 13:42

Moje "milá" všechno znalá beladono, nevím proč by to měl nějak řešit doktor, kdysi jsme všechny chodily do práce a nikdy jsme tak "nehekaly" , rodily jsme bez epidurálu a zvládaly jsme všechno!!!! Doktoři na zvracení dávali akorát prášky , ale ty jsme nebraly, protože by to mohlo plod poškodit a ani ve snu by nás nenapadlo, že by jsme zůstávaly doma. Tak si ty tvoje rady strč za klobouk! Teď jso ženské strašně rozmazlené .....

-bello-
22. 05. 2015 02:17

mejlika

nejsem TVOJE MILÁ a to, žes statečná roditelka je tvoje věc.
Avšak - i v tvém věku lékaři velmi dobře věděli co je těhotenská gestóza a kdy ženě hrozí potrat, či poškození zdraví..
Mejliko, ty jsi takovej ženskej hrdinej MERESJEV
P.S.
Bylo by dobře, kdybys byla ne všeho, ale aspoň věcí o kterých povídáš více znalá

mejlika
22. 05. 2015 09:09

Tak beladono-primadono, milá rozhodně nejsi, ale natvrdlá Nikomu žádný potrat nehrozil a žádné nastávající mamině to žádný doktor neřekl. A mohu ti říci, že skoro každé ženě bylo zle a každá polovinu těhotenství prozvaracela. Neexistovalo, že by byl někdo na rizikovém těhotenství a děti se rodily absolutně zdravé!!!!! Tak si nech ty kecy , ty by si holka porodila tak akorát ošatku netopejrů a těch by mi bylo fakt líto, že majá tak hloupou mámu Už mi neodpovídej, mně tvoje kecy nezajímají .... pa pa

-bello-
22. 05. 2015 09:30

mejlika

jestliže tě moje kecy nezajímají, na komenty nereaguj už nikdy.Jednoduchý řešení jak facka, co?

honza54
20. 05. 2015 12:45

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

-bello-
21. 05. 2015 10:35

honza54
taky jsem si všimla, buď je to romka (nechce se mi napsat velké písmeno R, neuznávám to označení) nebo naturalizovaná 2. generací nebo 3. generací Arabka z jejich kolonií. ( Někdo to tam v komentářích už napsal

nicnezpravda
20. 05. 2015 12:29

Ona někdy byla těhotná ? Po druhém porodu bylo vidět,že nemá žádné břicho..nemohla rodit..

1pravda1
21. 05. 2015 09:36

Břicho měla jak po prvním tak po druhém porodu, ty jsi anorektičko neporodila NIC, a studuješ břicha druhých matek

-bello-
21. 05. 2015 10:38

nicnezpravda
hele napiš a zeptej se jí

zwil
20. 05. 2015 12:12

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.