Semifinálová bitva s Kanadou už za pár hodin: Co ukázaly karty? | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 16. dubna 2024

Svátek slaví Irena, zítra Rudolf

Semifinálová bitva s Kanadou už za pár hodin: Co ukázaly karty?

Karty nejsou dnešnímu semifinále s Kanadou Čechům nakloněny. „Gólový rozdíl bude malý, ale vyhraje Kanada,“ vyčetla z nich kartářka Eva Kalivodová.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

beladona.
16. 05. 2015 22:49

PÁNOVÉ POZOR!!! UPOZORNĚNÍ!!!
Jelikož stres( někdo mi ukradl identitu!) dokážu vyventilovat pouze jediným způsobem tj. divokým sexem, prosím všechny přítomné pány pokud možno s co největší výbavou a výdrží aby mi zanechali své tel. číslo.

Nebráním se naprosto ničemu, všechny mé tělesné otvory jsou vám plně k dispozici, miluji S/M praktiky, skupinový sex, kaviár, piss apod.

Meku promiň naše láska zůstává, ale musím ukojit svůj chtíč!
Ty můj nejmilovanější trpaslíčku-žížalko

vuhp
16. 05. 2015 16:29

Babu pověsit , bude otravovat svými předpovědmi. Doufám jen, že to nečetli hráči, takové negativní předpovědi dokáží člověka ovlivnit.
Držím palce . Vyhrajeme , vyhrajeme.

kacka81
16. 05. 2015 13:02

nějaká kartářka v roce 2004 předpověděla,že vyhrajem zlato,vypadli jsme už ve čtvrfinále ,takže bych tu věštbu nebrala nijak vážně,hra ukáže a vyhraje ten lepší !!!!!

amplituda
16. 05. 2015 09:59

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

koko61
16. 05. 2015 09:57

Bože ženská ať máte pravdu nebo ne, každopádně budeme fandit, řvát a fantasticky skandovat , je to jenom v klukách

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.