Vojtkova manželka Jovanka: Už mám vánoční dárky pro všechny! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 16. dubna 2024

Svátek slaví Irena, zítra Rudolf

Vojtkova manželka Jovanka: Už mám vánoční dárky pro všechny!

Nechce nic podcenit! Přestože ještě ani nezačalo léto, manželka frontmana skupiny Kabát Pepy Vojtka (49) už pořizuje vše potřebné pod stromeček.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

beladona.
16. 05. 2015 21:08

Vážení pokrytci myslím, že veškeré moje problémy tady způsobila vaše zášť a chorobná závist, závidíte nám, myslím sebe a meka, že jsme se našli, máme se rádi a prožíváme něco úúúžasného. Opravdu našla jsem tady svou životní lásku, jsem šťastná a pracujeme na tom aby naše š těstí bylo dokonalé. Podstoupím totiž vaginoplastiku, pro laiky nechám si zúžit pochvu. Mek se dokáže uspokojit pouze při análním styku( tam jsem ještě jakž-takž úzká) můj nejmilovanější mek má totiž poněkud menší mužství( cca 11cm při ztopoření). Nevadí mi to, ale ráda bych měla orgasmus při normálním styku což v současnosti nelze, nic totiž při souloži necítím. Takhle mi to mek musí dělat mým obřím dildem, mám pak sice několik orgasmů po sobě, ale ráda bych aby mi to udělal svým "Šmudlou" tak mu říkáme( podle Sněhurky a jeho velikosti ). Nicméně kdyby se tady našel někdo lépe vybavený pošlu meka k vodě a půjdu za hlasem své vagíny Takže pánové hlaste se!

beladona
17. 05. 2015 01:23

pro beladona.

jsem beladona bez tečky anebo bella.
na obojí se přilepili místní dva.
Všeobecně se ví, že tohle bych já nikdy nedala
Zdá se, že autor je neuspokojený a to jak tam dole, tak nahoře v hlavě Uspokojíá jedině včasný léčba

ararat
17. 05. 2015 16:53

to je prčáááááá

soorry
16. 05. 2015 15:22

Od loňska?? už je našla!!! dělala jarní úklid.,

bella.
16. 05. 2015 13:35

všichni se těší na léto, na prázdniny na cestování a ona myslí na vánoce,?
Žije tím, co bude, nebo si užívá toho co je ?

qwertina
16. 05. 2015 14:55

to je silenstvi

auslak
16. 05. 2015 12:42

doufejme , že Pepovi ty plavky sednou

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.