»Blbá blondýna« Pazderková: Přes noc zešedivěla a o přítele se pokoušel infarkt! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 20. dubna 2024

Svátek slaví Marcela, zítra Alexandra

»Blbá blondýna« Pazderková: Přes noc zešedivěla a o přítele se pokoušel infarkt!

Zestárla o 10 let! Jen kvůli novému účesu, který měl být podle posledních trendů. Jenže to »blbé blondýně« Ivě Pazderkové (35) zrovna nevyšlo. Se zlou se potázala i doma!
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

ararat
14. 05. 2015 17:19

bella.
15. 05. 2015 00:01

ararat

není to nový trend - to je blbost
jsi opět mimo mísu , arbitře módy

ararat
15. 05. 2015 09:04

blabodńo

za 1 nepíšeš k tématu,jak mě za něj kriti­zuješ­...hl­upač­ko
za 2 pokud nevíš že je to módní trend tak se běž vzdělat,to bys udělala pro sebe lépe než psát hlouposti,zřejmě nejsi vzdělaná a na fitko na uklízení wc fitka to asi ani zřejmě nepot­řebu­ješ,bo­hužel komu není dáno

bella.
15. 05. 2015 14:29

ararat
ne, opravdu to není módní trend a proč mektáš ...při vší úctě ....?
Proč bys měla ctít nebo nectít nějakou Pazderkovou?Ty máš vyjadřování

ararat
15. 05. 2015 16:42

blbadóno,tak si to vygoogluj,nemysli si,že TY máš vždycinky pravdu. ..už nemektej hloupě jsi jak dvorní šašek a ten patří do cirkusu

Jaké já mám vyjadřování,nic nemění na tom co si o tobě myslím a ne jen já..já ti nemohu za to že jsi nepochopila obsah,ale na druhou stranu se není co divit uklízečka od záchodků,má omezený přehled.

bella.
16. 05. 2015 01:16

ararat

módní trend jsou vlny , tupko araratko , stříbrnou barvu si tam dala jaksi navrch
Já nevím, jak je možný, že se se mnou vůbec pouštíš do debaty?
Dyť víš, že to máš vždycky předem prohraný.

ararat
16. 05. 2015 19:29

je to módní trend za tím si stojím,ze sebevědomím to nemá nic společného,ale asi když to zmiňuješ už tady jsou u tebe náznaky debility,blblity nebavím se o tom co si tam dala idiotko jsi celá bez sebe prohtaný?????? že ty jsi sežrala vtipnou kaši? víš já tě mám jaksi u řitě,a ty mi naštěstí nesaháš ani po kotníky.jsi totiž tupá..a jinak jsi mi jak říkám u řitě

bella.
16. 05. 2015 01:31

ararat

jen jedinec nízkého sebevědomí se schovává za druhý.Mluv pěkně za sebe.Ale trváš-li na konfrontaci s jinými, nalistuj zpátky a názory jiných k tobě uvidíš! Nebo chceš najít ? Má pamět je vynikající

ararat
16. 05. 2015 19:31

ty jsi nějaká frustrovaná viď

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.