Grossová po smrti manžela: Konec smutku! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 18. dubna 2024

Svátek slaví Valérie, zítra Rostislav

Grossová po smrti manžela: Konec smutku!

Dcery zesnulého expremiéra Stanislava Grosse (†45) se devět dní po smrti táty zase smějí! Vrátily se do divadla, kde hrají. Jejich matka Šárka Grossová (45) chce, aby zase žily naplno a otřely slzy!
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

6010
29. 04. 2015 16:58

No já všechny tři děvčata Grossovic vídala rozesmáté i před smrtí jejich tatínka, myslím, že ty byly smířené již dávno a divadlo pro ně tři bylo vším.Někde jsem nedávno četla, že Natálka prohlásila, že tatínka již dlouho neviděla, tak nevím kam jeho či jí, odklidili.

nicnezpravda.
26. 04. 2015 23:00

Jsem stará ubohá nenávistná socka mám 150 kg, 20 dioptrií a strašně smrdím

nicnezpravda.
26. 04. 2015 22:59

Jsem hrozně nešťastná a zamindrákovaná osoba a nezbývá mi nic jinýho než psást srrance na bulvárních diskuzích!

nicnezpravda.
26. 04. 2015 23:22

Původně byli Gross a Zeman přátelé a blízkými spolupracovníky. Tehdejší předseda vlády svého ministra vnitra chválil, kudy chodil a předpovídal mu velkou budoucnost. Až do osudného roku 2003, kdy podle Zemanova názoru byli především Vladimír Špidla a Stanislav Gross zodpovědní za jeho neúspěch v prezidentské volbě a nástup Václava Klause na Hrad. A takový "podraz" z příslovečné pomstychtivosti dnešní hlava státu neodpustí ani mrtvému.

smazan_20150505
27. 04. 2015 06:35

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

ararat
27. 04. 2015 06:53

KYBY byli v řiti ryby nebylo by třeba rybníka......

my máme ale štěstí,že jsi jenom tady spring1,tady sice projevuješ své nízké IQ,ale nemáš moc

smazan_20150608
02. 06. 2015 08:57

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

dzambulka007
27. 04. 2015 11:01

Také mě to napadlo. A když už je alespoň dnes prezidentem, tak lůza plive a plive.

nicnezpravda
26. 04. 2015 22:15

„Jen málokdo si dovede představit, co Deniska s Natálkou za poslední dobu prožily. Zaslouží si smát se a dělat to, co je baví. Je jedno, co na to řeknou lidi, jde mi jen o moje holky,“..aha a proto u všeho musí být fotografové z bulváru a novináři ? Jsou daleko horší osudy ještě mladších dětí,ale nikoho nezajímají,jelikož to nejsou děti známých lidí..a nejsou z bohaté rodiny..třeba mají od narození vážnou nemoc nebo postižení a lituje je snad paní Grossová ?

nicnezpravda.
26. 04. 2015 23:17

Jiří Paroubek (62) a Stanislav Gross (†45) mezi sebou měli zvláštní vztah. Gross Paroubkovi šéfoval jako ministru pro místní rozvoj, následně ho ale právě Paroubek vystřídal v čele vlády. „Je to mimořádně bystrý a dobře se vyjadřující chlapec,“ poznamenal si pro sebe tenkrát Paroubek, který se svou druhou ženou Petrou zamířil ve středu dopoledne na Vyšehrad.

nicnezpravda.
26. 04. 2015 23:23

Jsem stará ubohá nenávistná socka ,mám 150 kg, 20 dioptrií a strašně smrdím !!

nicnezpravda.
26. 04. 2015 23:24

„Šokovala mě vyjádření některých současných i bývalých veličin ČSSD, kterým, kdyby nepřišly na pohřeb, by nikdo před ústa mikrofon nestrčil. Bláboly typu »dělal chyby a já jsem mu to už tehdy říkal« mají být zřejmě jakýmsi alibi, proč jsem vlastně přišel na pohřeb člověka, kterého média systematicky dehonestovala a ničila,“ napsal na sociální síti Paroubek, kterému popravdě už také nikdo příliš často mikrofon před ústa nestrká, protože z politiky zmizel také bez fanfár.

Paroubek bez okolků napsal, kdo má podle něj být tím baziliškem, který se přišel na Grossův pohřeb jen přiživit. „Mám na mysli J. Kavana, F. Bublana,“ soptil expolitik, který Grossovi vždy stranil, ač ten odešel z politiky s ostudou kvůli tomu, že nedokázal vysvětlit financování svého luxusního bytu a následně proslul i podivnými kšefty s akciemi, na kterých zázračně zbohatnul.

nicnezpravda.
26. 04. 2015 23:27

Jsem debilní diskutérka s ještě debilnějšími příspěvky!!
jsem debilní diskutérka s ještě debilnějšími příspěvky!!

smazan_20150505
27. 04. 2015 06:35

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

nicnezpravda
26. 04. 2015 22:12

Už zbývá jen to,aby si od své kamarádky objednala Grossová prostitutku a bude truchlit téměř stejně jako Rychtář !

nicnezpravda.
26. 04. 2015 23:18

Záchranka přijela ke katedrále už okolo osmé hodiny ranní, tedy zhruba půl hodiny před začátkem obřadu. Měl tu držet pohotovost pro případ, že by se někomu ze smutečních hostů udělalo nevolno. Takový servis nicméně při soukromém pohřbu nebývá samozřejmostí. Kdo tedy lékaře trpělivě čekající ve voze zaplatil?

Vzhledem k tomu, že pohřeb pořádala rodina zesnulého expremiéra, by se dalo předpokládat, že účet zaplatí vdova Šárka. Ostatně, zesnulý muž stihl svou rodinu před svou smrtí královsky zajistit, byť se právě kvůli zázračnému zbohatnutí doslova přes noc stal terčem kritiky i opovržení.

nicnezpravda
26. 04. 2015 22:08

A pané Grossové skutečně úsměv nesluší

nicnezpravda.
26. 04. 2015 23:18

Záchranka přijela ke katedrále už okolo osmé hodiny ranní, tedy zhruba půl hodiny před začátkem obřadu. Měl tu držet pohotovost pro případ, že by se někomu ze smutečních hostů udělalo nevolno. Takový servis nicméně při soukromém pohřbu nebývá samozřejmostí. Kdo tedy lékaře trpělivě čekající ve voze zaplatil?

Vzhledem k tomu, že pohřeb pořádala rodina zesnulého expremiéra, by se dalo předpokládat, že účet zaplatí vdova Šárka. Ostatně, zesnulý muž stihl svou rodinu před svou smrtí královsky zajistit, byť se právě kvůli zázračnému zbohatnutí doslova přes noc stal terčem kritiky i opovržení.

nicnezpravda.
26. 04. 2015 23:19

Jsem hrozně nešťastná a zamindrákovaná osoba a nezbývá mi nic jinýho než psát srrance na bulvárních diskuzích!

nicnezpravda
26. 04. 2015 22:01

Je to skutečně jen komedie..na pohřbu hrály před fotografy smutek a schovávali je za auto..kdyby skutečně nechtěly být vidět,mohly dělat pohřeb někde jinde..a to samé to divadlo..3 dny po pohřbu ukazovat,že jsou nad věcí ? Opět nevkus­né..nor­málněj­ší by bylo na půl roku zalízt a neukazovat se mediím,tohle truchlení silně připomíná chování Rychtáře,který dva dny po smrti Ivety nahrál rvačku..což by smutkem zdrceného člověka ani nenapadlo..

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.