Hrad zveřejnil platy Zemanových hochů: Mynář prý bere stejně jako český premiér! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 23. dubna 2024

Svátek slaví Vojtěch, zítra Jiří

Hrad zveřejnil platy Zemanových hochů: Mynář prý bere stejně jako český premiér!

Pražský hrad dnes zveřejnil příjmy vedoucích pracovníků své kanceláře. Z informací na hradním webu vyplývá, že ředitelé odborů loni brali včetně odměn v průměru 50 000 až 80 000 Kč čistého za měsíc. Průměrný čistý měsíční příjem vedoucího kanceláře Vratislava Mynáře činil 119 636 korun, jeho zástupce Petr Mužák měl zhruba o 36 000 méně.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

auslak
20. 04. 2015 20:21

V současností to na Hradě vypadá tak, že kdo nemá bezpečnostní prověrku šéfuje těm co ji mají a ještě za to bere nejvyšší plat.

havran2
20. 04. 2015 18:42

NA ROZDÍL OD PREMIÉRA SI MYNÁŘ ZA TY PENÍZE JENOM VÁLÍ KULE ! ! !

prroud
20. 04. 2015 15:50

st.rec,vis co je na tom nejhorsi a nejsmutnejsi? Ze kdyz jsem se vracel domu,spocital jsem si,ze abych se mel tak jako doposud,jak jsem byl zvyklej,a to jsem nezil az presprilis neskrome,potreboval bych mesicne v Cechach cirka 50 000Kc cistyho, sakumprdum na vsechno,od hadru,pres benzin a konic­ky,e­nergi­e,na­jem,bez­nej zivot,proste komplet,abych nemel starosti. Sam. A kdyz vidim z ceho musej prezivat cely rodiny v ty slavny EU,je mi krapet soufl a priznam se,ze se lidem tohohle statu opravdu moc divim! Ale opravdu hodne!!! Takovy stado ovci co si az takhle nechava skakat po hlavach bych hctel opravdu mit v nejakym africkym statecku jako despota,to by byl panecku zivot s takovejma moulama!!! Zuuuzo!!!

mord
20. 04. 2015 18:55

Odkud jsi se vracel ukecany vlastence ? Z Afriky, že o ni tolik vis? platy jsoh v pořádku. Lide si zvolili ozralu, ruskou onuci Milouse Lukoil 1 tak musi platit i tu pakáž kolem něj

prroud
20. 04. 2015 15:42

V pripade ze si svuj plat skutecne ZASLOUZEJ svou praci pro narod,proc ne.Ale kolik jich a kdo pracuje skutecne pro tuhle zem a kdo proti ni?! Mozna bysme se moc divili!!!

st.rec
20. 04. 2015 14:49

Ano,jsou to naši drazí před­stavi­telé,­oprav­du drazí.P.S.radši bych nějakej second-hand.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.