Pozor na příliš horlivé policisty: Důvody, proč se muž zákona zachoval v Pardubicích tak drsně? | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 16. dubna 2024

Svátek slaví Irena, zítra Rudolf

Pozor na příliš horlivé policisty: Důvody, proč se muž zákona zachoval v Pardubicích tak drsně?

Přecházení na červenou v centru Pardubic pořádně vytočilo policistu bez uniformy. Pavla M., který se před ním dopustil přestupku, vyzval, aby zastavil. Ten ho ale odmítl poslechnout, a tak ho za jeho odpor a arogantní chování srazil k zemi. Zákrok natočil kolega zadrženého chodce.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

kerim1005
10. 05. 2015 18:34

Existuje trestný čin, kterého se policie nedopustila ?

perci5
17. 04. 2015 17:34

Nebylo to trochu jinak? Je pravda, že chodec a i více lidí vstoupilo do vozovky,když svítila červená, ale svítila již červená i autům, takže po jednom- dvou krocích začala svítit zelená chodcům. Policista se , jak bývá zvykem a v předpisech představil "Jsi slepej debile" a až po menší strkanici zamával nějakou průkazkou. --Co to je ?? léčí si nějaký mindrák?? To jsem zažil za komunistů. Jen se divím, že nestřílel jako jemu podobný kolega policista v Plzni. Tam teda berou statečné blbce!!! a mi si je ještě platíme!!!

lukreciaborgia
17. 04. 2015 12:39

Více takových policistů!!Tady si každý nýmand může dělat co chce,je přece demokracie,ne?Ale nikdo z diskutujících nemá o demokracii ani šajn.Kéž by byli všichni policisté takoví!Bylo by aspoň trochu bezpečno.A ten provo­katér­,nýman­d,co řval na kámoše"toč to,toč to.."by zasloužil pár kopanců do řiti,které bych mu já osobně nakopala,kdybych byla poblíž.
A diváci ,škoda mluvit!!Kdyby chtěl policista pomoct,tak by se geroji rozutekli.Ale tak měli řeči jak Kalousek ve sněmovně.

sandokan500
17. 04. 2015 11:09

Na cikana by si to nedovolil.

honza54
16. 04. 2015 18:11

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

dannaa
16. 04. 2015 15:03

Na červenou šli dva muži. Proč byl zadržen jen jeden ?Přestupek byl nepatrný, na vozovku vstoupili, když auta měla červenou, tudíž bylo otázkou vteřin, kdy naskočí zelená. U nás takto přecházejí skoro všichni , jen já jako " trupka" čekám na zelenou.

mekanik
16. 04. 2015 14:08

doufám že takových to vymaštěných fízlů není u pčr více škoda že okolo v tu chvíli nešel nejakej ranař a nezpleskal mu hubu debilovi.acab

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.