Noidova manželka Gábina: Zahrává si se zdravím dítěte! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 25. dubna 2024

Svátek slaví Marek, zítra Oto

Noidova manželka Gábina: Zahrává si se zdravím dítěte!

Modelka Gábina Dvořáková, nyní už paní Bártová, pečuje o dcerku Terezku až příliš úzkostlivě. Manželka zpěváka Noida totiž nedá na rady ohledně péče o děti a jede si po svém.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

20tina12
16. 04. 2015 09:40

Co to je za blbost že se nemají koupat denně, já děti koupala každý večer a nic se nestalo. Lépe usínají...

antonuis.j
16. 04. 2015 08:53

Co je to za debilní teorii, že se miminka nesmějí koupat denně??? Kopají se denně, opláchnout je je prostě nutné, taky se zpotí, v těch faldíčkách mají jemnou pokožku, je třeba je opláchnout každý den. Ono nestačí jim jen otřít ***ku vlhčeným ubrouskem, to je stejně chemické, prostě se musejí celá umýt. Který ko.ko.t tu teorii o mytí obden vymyslel? Ten je chorý!

antonuis.j
16. 04. 2015 08:54

Ajta, jsem sprostý, OK. Tak ne ***ku - ale P.R.D.E.L.K.U

majojo
16. 04. 2015 14:37

Promiň, ale ten tvůj vulgarismus se týkal zřejmě jen holčiček. U chlapečků zřejmě í otřít chemicky napuštěným ubrouskem p*** nbo k***** asi nebude stačit.

antonuis.j
16. 04. 2015 17:39

Jaký vulgarismus? Co je sprostého na dětské - miminkovské p.r.d.e.l.c.e? A navíc jsem psal, že to NESTAČÍ - jasné? - NESTAČÍ!!! , a že je potřeba miminka omýt a vykoupat, tak se nenavážej do člověka, který psal slušně a navíc normálně.

antonuis.j
16. 04. 2015 17:42

Psal jsem - Ono NEstačí otřít jim jen otřít p.r.d.e.l.k.u vlhčeným ubrouskem, jiný orgán jsem nejmenoval, takže oni to p.r.d.e.l vyhvězdičkovali a nechali jen ku, už chápeš? Nač se číst.

antonuis.j
16. 04. 2015 18:13

Do třetice - to s tím čtením jsem nemyslel zle, jen jsem chvátal a zapomněl udělat smajlíka. Jinak je to tak, že jsem pro koupání, ne chudinky miminka sušit natřená nějakou ošetřující-chemickou matlaninou.

pelagie
16. 04. 2015 08:24

Ježiš vy toho naděláte...my matky starší generace ,jsme děti koupali denně, ale bez všech těch chemických přísad, co dělají dnešní matky...po koupeli jenom"modrý" olejíček a hotovo...pak se diví, že mají nějaké exzémy a podobně... hlavně, že nám pí.Bártová sdělila sladké tajemství, že se rovněž denně sprchuje...

antonuis.j
16. 04. 2015 08:56

Nejen starší, i dnes maminky mimča koupají, máme jich v okolí dost a každodenní koupací rituál je prostě normální a v pořádku. Mmch moje mamka je dětská sestřička a i ve špitálu myjí miminka denně, nestačí je otřít nějakým chemikálií napuštěným papírem, to dá rozum.

prroud
16. 04. 2015 08:11

pasadena,tak to vidis jak to vypada kdyz bud hloupej,nebo jen nepoucenej zacne kricet o blbosti)).To o koupani a pokozce je naprosta pravda za predpokladu ze se pokazdy pouzijou mejdla a sampony! Naproti tomu orachnout se jenom cistou vodou nevadi.

antonuis.j
16. 04. 2015 08:57

pasadena
16. 04. 2015 07:38

Tak větší blbost jsem ještě neslyšela.Pravdu má paní Bártová.Ani by mě nenapadlo nekoupat mé děti každý den.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.